14 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcılarınbsp

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Aile ve kariyer konularında sorunlarınızı çözmenin artık son derece kolay hale geldiğini göreceksiniz. Tüm tereddütleriniz ortadan kalkacak ve eylemlerinizi özgüvenli biçimde sergileyeceksiniz. Kararsızlık dönemi geride kalıyor.

BOĞA BURCU

Deneyimlerinize güvenmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Geçmişin derslerini göz ardı etmeyin ve durumun gelecekte neden olabileceği acılardan kendinizi kurtarın. Muhtaç insanlara yardımcı olmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Fiziksel kaynaklarınızı gözden geçirmeli ve gereksiz harcamalardan kendinizi sakınmalısınız. Bugünlerde fazla duygusallaştığınız için çevrenizdeki insanları kendinizden kaçırıyorsunuz. Partnerinizle veya kendinize yakın gördüğünüz insanlardan destek talep edebilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU

Ruhsal olarak kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz. Uzaklaşmak için kısa seyahat planları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kılı kırk yararak düşündüğünüz aslında kolaylıkla çözülebilir ve belki de siz görmekte zorlanıyorsunuzdur.

ASLAN BURCU

Doğrularınız ve prensiplerinizden vazgeçmeden direnç göstererek bildiğinizi okumaya devam ediyorsunuz. İnsanlar sizin kararlı duruşunuzdan çok etkileniyor. Kıskanç insanları etrafınıza çekebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Beklentilerinizi çok yüksekte tutuyorsunuz. Bu da beklentilerinizin karşılanma olasılığını azaltıyor ve üstüne kendi kuruntularınız da eklenince mutsuzluğa sürükleniyorsunuz. Çevrenizden almaya çalıştıklarınız onların size verebileceklerinden fazla olabilir.

TERAZİ BURCU

Size yol gösterecek ve maneviyatınızı güçlendirecek bir şeylerin peşindesiniz ve bu size hiç beklemediğiniz yerden gelecek. Mantığınızla olayların üstesinden gelebilseniz de genel bir tatminsizliğiniz söz konusu.

AKREP BURCU

Kendi seçtiğiniz yol yerine başkalarının seçtiği yollardan giderek kendinize haksızlık ediyorsunuz. Siz sezgileri güçlü bir insansınız ve özgüveninizi zedeleyen durumlardan uzaklaşarak benliğinize kavuşmanı gerek.

YAY BURCU

Hayatınızın hızını biraz azaltmanız çok yararınıza olacak Sevgili Yaylar! Herkes sizin enerjik tarafınızı takdir ediyor ancak size ayak uydurmak ne mümkün. Birazcık yavaşlayın lütfen!

OĞLAK BURCU

Kafanızı işinizden gücünüzden kaldırırsanız aslında her şeyin gayet de yolunda olduğunun farkına varacaksınız. Ama bunun yerine üzümün yok sapı yok çöpü, sayıklayarak ortalıkta dolanıyorsunuz. Gerek yok, cidden…

KOVA BURCU

İyi niyetinizi birazcık empatiyle aktarın karşı tarafa çünkü soğuk tavırlarınız sebebiyle karşı taraf sizi anlamakta zorlanıyor. Düşüncelerinizi söylerken sansür uygulayın demiyoruz ama azıcık yumuşak dil kullanın. 

BALIK BURCU

Kariyerinizde yaşadığınız tıkanmalar son bulacak. Nihayet emeklerinizin karşılığını görebileceksiniz. Bunları stres ederken sağlığınızdan olmamaya dikkat edin. Siz insanlara lazımsınız.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

 

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram