Burçların En Uyumlu Oldukları Burçlar

Burçların En Uyumlu Oldukları Burçlar

Burçların En Uyumlu Oldukları Burçlar

Burçların En Uyumlu Oldukları Burçlar Nelerdir?

Koç Burcu ve Terazi Burcu

Her iki burçta eğlenmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever. Lakin bazı durumlarda Koç burcu anlayışsız tavırlar sergilemektedir. Terazi burcu, bu durumu idare etmeyi başardığı için bu ikili peye iyi anlaşır. İki tarafında bitmeyen enerjisi olduğundan dolayı birbirleri ile oldukça güzel bir uyum sağlarlar. Her türlü yeniliğe açık olan Terazi burcu, Koç burcunun maceracı tavırlarına ayak uydurur. 

Boğa Burcu ve Başak Burcu

İlişkileri güven ve sadakat üzerine kuruludur. Kesinlikle kuşkuya yer yoktur. Zaten pek çok konuda aynı fikirde olurlar. Başak burcu, Boğa kadar sıcak kalpli değildir. Boğa, daha duygusal hareket eder ve oldukça saygılı tavırlar sergiler. Başak ise tamamen mantıklı ilerlemeye çalışır ve akla önem verir. Bu noktada birbirlerini dengeler ve tamamlarlar.

İkizler Burcu ve Yay Burcu

İkizler ve Yay bir aradaysa bu kesinlikle birbirlerini çok sevdiklerini gösterir. Yeni fikirler paylaşmak, felsefi konulardan bahsetmek, yeni ortamlara katılmak çok hoşlarına gider. Sevdikleri şeylerin çoğu benzerdir ve bundan dolayı birbirlerine ve yaptıklarına yabancılık çekmezler. Birlikte yapacakları deneyimler ve keşifler onları daha da birbirine bağlayacaktır.

Yengeç Burcu ve Balık Burcu

Duygusallıkları, hassas oluşları ve şefkatleri birbirine benzer. Yengeç burcu da tıpkı Balık burcu gibi epey duygusal hareket eder. Duyguları ön planda olan burçlardır. Hassas oldukları için birbirlerini incitmekten de korkarlar. Hem saygıları, sevgileri hem dem anlayışları vardır. İlişkilerinin dengesini de bu durum sağlamaktadır. Tamamen duygusallık üzerine kurulmuş olan bir ilişkidir.

Aslan Burcu ve Kova Burcu

Etraflarında bulunan insanlar tarafından çok sevilen burçlardır. Açık fikirlere sahiplerdir ve bundan dolayı iyi anlaşırlar. Aslan burcunun tutucu tavırları ve hep kendini öne atması bazen Kova tarafından eleştirilebilir. Aşırı derece de lükse önem veren Aslan, bazen Kova ile ufak problemler yaşanabilir. Bunun dışında her ikisi de özgürlüğüne düşkün olduğu için birbirlerini kısıtlamaz ve iyi anlaşır.

Başak Burcu ve Oğlak Burcu

İş hayatı konusunda ikisinin de bir ortak noktası vardır. İşkolik olmaları ile bilinirler. Kariyerlerine fazla önem verirler. Pratik ve güvenilir kişilerdir. Yaptıkları her işi en iyi şekilde yaparlar ve mükemmel şekilde tamamlamaya çalışırlar. Her ne kadar işlerine düşkün olsalar da birbirlerine de zaman ayırırlar. Çünkü aralarında büyük bir çekim vardır. Hedeflerine ulaşırken birbirlerini motive ederler.

Terazi Burcu ve Boğa Burcu

Kaliteli eşyalardan, iyi bir kıyafet tarzından hoşlanırlar ve rahatlarına epey düşkünlerdir. Beraber sanatsal faaliyetlere katılmaktan hoşlanırlar. Aralarında bulunan bağ bu sayede daha fazla artacaktır. Terazi burcu konuşmaktan ne kadar hoşlanıyorsa Boğa burcu da bir o kadar sessizlikten hoşlanır. Özellikle bundan dolayı birbirlerini tamamlarlar. 

Akrep Burcu ve Yengeç Burcu

Derin duyguları vardır ve aralarında oluşan duygu yoğunluğu ile tutku onları birbirlerine çeker. Bir taraf duyguları ile yönetilirken diğer taraf tutkuları tarafından yönetilir. İşte bu noktada büyük bir çekim oluşur. Birbirlerine ayak uydurma konusunda pek de zorlandıkları söylenemez. Ara ara bazı konuları takıntı haline getirseler de bu durum geçicidir. Mükemmel bir çift olurlar. 

Yay Burcu ve Aslan Burcu

Yeni tecrübeler edinmeyi ve farklı şeyleri keşfetmeyi çok severler. Hayatı dolu dolu yaşamaktan yanadırlar. Sosyallik konusunda sağladıkları büyük uyum nedeni ile harika vakit geçirirler. Ettikleri sohbetler çok uzar çünkü derin konulara girmekten hoşlanırlar. Aslan burcu sürekli olarak iltifat bekler. Yay burcu bunu her zaman sağlayamaz. Tek sorunları bu olacaktır.

Oğlak Burcu ve Koç Burcu

Aslında çok farklı kutupta yer alan iki burç gibi görünürler. Lakin bir ortak noktaları vardır. Çalışmayı ve başarmayı çok severler. Aşk hayatına da bu konuyu yansıtırlar. Birbirleri için çok uğraşıp ilişkilerini güzel bir noktaya getirirler. Koruma içgüdüsü her iki tarafta da vardır. Desteklerini birbirlerinden esirgemezler. Yardımsever yönleri de onları bir araya getirir.

Kova Burcu ve İkizler Burcu

Ne kıskançlıkları vardır ne de çabuk kırılmak gibi bir özellikleri. Tam da bundan dolayı birbirleri ile çok iyi anlaşırlar. Bağımsız ruhları ve yenilik, macera arayışları onları birleştirir. Farklı ortamlara girip kolayca uyum sağlarlar. Seyahat etmek, eğlenmek, maceralara atılmak tam onlara göredir. Kova burcu, İkizler burcunun dengesizliklerine uyum sağlar ve sorun etmez.

Balık Burcu ve Akrep Burcu

Balık burcunun ihtiyaç duyduğu sevgi ve şefkati Akrep burcu ona sağlayacaktır. Karamsar yapıları vardır ve bu durum onları rahatsız etmez. Derin düşüncelere dalarlar. Bu açılardan birbirlerini tamamlayan bir yönleri vardır. Sürekli hayatı sorgularlar. Balık burcu, Akrep burcunun paranoyak tavırlarına anlayış gösterecek ve onu rahatlatmaya çalışacaktır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram