BURÇLARIN ÇİÇEK TERCİHLERİ

BURÇLARINÇİÇEKSEÇİMLERİ |

Hepimiz farklı burçlara ve karakterlere sahibizdir. Bu çeşitlilik arasında çiçek popülasyonunu düşünecek olursak; çiçek seçiminde kafamız fazlasıyla karışabilir. Papatya fallarına hepimiz meraklıyızdır. Papatya falı bakarken eğleniriz. Sevmiyor çıkınca bir tane daha bakarız. Tabii ki bu gerçek fal değildi. Gerçek fal bakmak isteyenler, bir fal merkezi, gerçek falcı ya da online fal ile isteklerini yerine getirebilirler.

Burçların özelliklerine göre çiçek seçiminde bazı tahminlerde bulunduk. Bakalım sizin çiçeğiniz hangisiymiş?

 

Gül Sevenler

Koç, Oğlak, Kova

Hisli, sevgisi ve arkadaşlığı kuvvetli, şen insanlardır. Mantıktan çok hisleriyle hareket ederler.

 

Hanımeli Sevenler

Yengeç, Başak, Akrep

Çok değişik ve birbirine zıt görüşleri vardır. Neşeli iken birkaç dakika içinde değişiverirler. Yeis ve ümitsizliğe kapılırlar.

 

Karanfil Sevenler

Balık, Aslan, İkizler

Sert tabiatlıdırlar. Her şeye çabucak kızarlar. Duyguları kuvvetlidir. Az konuşur ve çok dinlerler Sevgide kıskançtırlar. Bir kere sevdiler mi, onları sevdiklerinden ayırmak güçtür. Tabiatlarında her şeyin aşırısına gitmek eğilimi fazladır.

Kasımpatı Sevenler

Yay, Terazi, Başak

Fazla ciddi ve ağırbaşlı bir görünümleri vardır. Biraz zalim ve katı kalplidirler. Titiz ve müşkülpesentttirler. Doğruluk ve dikkatlilik, çalışma hayatlarında biricik idealleridir. Etraflarında bulunan herkese iyilik etmek isterler.

 

Lale Sevenler

Boğa, İkizler, Akrep

Hassas bir kalpleri vardır. Çabuk kırılır ve hayata hemen küserler. Sevmekten çok sevilmek isterler. Çekingen ve korkak tabiatlıdırlar.

 

Leylak Sevenler

Koç, Yengeç, Balık

Onlarda tabiatın özene bezene yarattığı bir ruh varlığı vardır. Çok içli ve nazlıdırlar. Açık kalplidirler. Felaketlerin ortasında bile saadet bulurlar. Kuvvetli yaratılıştadırlar.

 

Manolya Sevenler

Terazi, Aslan, Yay

Hayattan çok şey bekleyen, ihtiraslı, kuvvetli benlik sahibi kimselerdir. Her yerde ve her şeyde üstün olmak isterler. Gururludurlar. Övülmekten fazlaca hoşlanırlar.

 

Menekşe Sevenler

Yengeç, Koç, Balık

Yaratılışlarından temiz ruhlu, temiz duygulu kişilerdir. Alçakgönüllü, kin tutmayan, herkesi seven, saadetlerini sevdikleri içim paylaşmak isteyen bir karakterleri vardır. Telkine çabuk kapılırlar.

 

Sardunya Sevenler

Kova, Aslan, Koç

Hisleri dengelidir. Çok zaman hayatlarından memnundurlar. Pek hayale kapılmazlar. Gerçeğin ardından koşarlar. Duygu ve düşüncelerini saklamasını bilmezler.

 

Sümbül Sevenler

Başak, Terazi, Balık

Dağınık, ağır bir yaratılışları vardır. İnsanlardan uzak yaşamak ve daima hisleriyle başbaşa kalmak isterler. Çok hassas ve çok içli bir ruh halleri vardır.

 

Şebboy Sevenler

Oğlak, İkizler, Boğa

Bir dalda durmayan, daima değişiklik isteyen bir tabiattedirler. Sevdikleri kimselerin de değişmesini isterler.

 

Yasemin Sevenler

Koç, Yay, Balık

Hayatları hayal ve ümitle doludur. Çok içlidirler. Hareketleri ağırdır. Haristirler. Arkadaşları, onları çok mağduru ve kendini beğenmiş zannederler. Halbuki öyle değillerdir. Çok hassastırlar.

 

Zambak Sevenler

Aslan, Başak, Terazi

Her gördükleri güzel şeyi hemen seviverirler ve ona hemen sahip olmayı isterler. Her güzele karşı duydukları bu temayül, onların mutsuz olmalarına sebep olur.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram