Burçlara Göre Tatlılar

Burçlara Göre Tatlılar | Turuncu Fal Cafe | Burçlara Göre Tatlılar | Turuncu Fal Cafe

Burçlara Göre Tatlılar

Burçların En Sevdiği Tatlılar Nelerdir?

Koç Burcu

Hem hareketli, maceralı hem de yenilikçi olan Koç burcunun yemekle arası çok iyidir. Yeni tatlar denemeye bayılır. Özellikle atıştırmalıklarla arası çok iyidir. Her ne kadar yeni tatlara açık olsa da sabit olarak tükettiği ve çok sevdiği bir tatlı vardır. Hatta iki tatlı demek daha doğru olur. Şerbetli tatlılara ve fondüye bayılır. Zevkle tükettiği tatlılar arasında bunlar yer alır. 

Boğa Burcu

Yemek ile olan bağını anlatmak mümkün değildir. Hem yemek yapmaya hem de yemeye aşıktır diyebiliriz. Tatlı vazgeçilmezidir. Evcimen yapısı ile de bilinen Boğa, evde yapılan tatlılara ayrı düşkündür. Çikolatalı olan her şey ona harika gelecektir. Onun için çikolata bir yana dünya bir yana. Bol çikolatalı bir kek veya bol çikolatalı olan bir pasta tam damak zevkine göredir.

İkizler Burcu

Yeniliğe ve harekete bayılan, yerinde durmaktan nefret eden İkizler, yeni tatlar denemeye açıktır. Tatlı deyince aklına ilk olarak pasta gelir. Pastanın her halini bayılarak yer. Kararsızlığı ile bilinen İkizler, tatlı seçerken de oldukça kararsız tavırlar sergileyecektir. Bu nedenle her çeşidi denemek isteyecektir. Ayrıca donut yemekten de çok keyif alır. 

Yengeç Burcu

Oldukça duygusal tavırlar sergileyen Yengeç, en duygusal olduğu anlarda tatlıya koşar. Onun için tatlı yemek büyük bir zevktir. Dondurmalı ve sütlü olan tüm tatlılar, damağını şenlendirir. Sütlaç, tavukgöğsü, kazandibi favorileri arasında yer alır. Ayrıca anaç bir tavra sahip olduğu için sevdiği tatlıları, en sevdiği kişilerle paylaşmaktan hoşlanır.

Aslan Burcu

Yemekle arası harika olan burçlardan biri de Aslan burcudur. Yemek yemek onun için büyük bir zevktir. Ancak yemeklerin kalitesine ve malzemelerine çok dikkat eder. Öncelikle yemek göz zevkine uygun olmalıdır. Tatlı konusunda da oldukça sabit fikirlidir. Beğendiği bir mekan olduğunda hep orada sevdiği tatlıyı yemek isteyecektir. Künefe ve cupcake onun vazgeçilmez tatlıları arasında yer alır. 

Başak Burcu

Her konuda titiz olan Başak burcu, tatlı konusunda da çok titiz davranır. Alışkanlıklarının dışına çıkmayı hiç sevmez. Sabit olarak beğendiği tatlıları tüketir. Ancak formuna çok dikkat ettiği için yeterli miktarda tüketmeye çalışır. En sevdiği tatlılar ise damla çikolatalı kurabiye ve meyveli tatlılar olarak gösterilebilir. Özellikle meyvelere bayılır.

Terazi Burcu

Gösterişe bayılan Teraziler için gösterişli tatlılar ön plandadır. Her zaman büyüleyici lezzet arayışındadır. Tatlı onun için büyük bir aşktır. Sunuma çok önem verir. Bir tatlının sunumu ne kadar süslü olursa bir o kadar da Terazi burcunun hoşuna gider. Meyveli tatlıları sever ama özellikle çileğe çok düşkündür. Çilekli olan her tatlıyı zevkle yiyecektir. Ayrıca pastayı ve onun kremasını çok sever. Çilekli bir pasta onu büyüleyecektir.

Akrep Burcu

Yoğun duygulara sahip olduğu gibi yoğun tatları sever. Çikolataya olan bağlılığı ile bilinir. Ancak tatlı konusunda mükemmeliyetçidir. Tatlının içinde bulunan her malzemeye dikkat eder. Cheesecake ve brownie aşığı olduğunu söylesek yalan olmaz. Tatlıyı o kadar çok sever ki sırf yemek ve tatlı için planını bile değiştirebilir.

Yay Burcu

Yemek için yaşayanlardan değildir. Sadece yaşamak için yer. Aynı tatları denemekten çok farklı tatlıları denemekten hoşlanır. Sürekli farklı tatlar denediği için damak zevki de gelişmiştir. Ancak Yay burcu, yemeğini ve tatlısını paylaşmaktan hiç hoşlanmaz. Farklı aromalı tatlar ve değişik soslar onu çok mutlu edecektir.

Oğlak Burcu

Gelenekçi ve tutucu yapısı ile bilinen Oğlak burcu, evde yapılan tatlıları çok sever. Yeni tatlara açık olduğu pek söylenemez. Daha önce denediği ve güzel bulduğu tatlıları yemek hoşuna gidecektir. En sevdiği tatlardan biri kestaneli tatlılardır. İçinde kestane aroması olan bir pasta veya kurabiyeyi aşkla tüketecektir. Bunun dışında kahveli tatlıları da pek sever.

Kova Burcu

İlginç tarifler Kova burcundan sorulur. Nerde farklı bir deneyim varsa onun peşinden koşar. Tatlının görseli ve sunumu güzel olmalıdır. Kimsenin bilmediği tatları denemek için can atar. Aslında farklı tatların peşinde koşsa da klasik tatlardan birine bayılır. Şerbetli tatlılardan biri olan şöbiyet tatlısını yemek en büyük zevkidir. Yeniliğin içine klasik tatlardan birini de sıkıştırmıştır. Şöbiyet tatlısını yemek ona büyük bir keyif verecektir.

Balık Burcu

Çikolatalı tatlılar ve hamur işi onun için harika bir seçenektir. Hassaslığı nedeniyle oldukça duygusal anlar geçirecektir. İşte bu anlarda hemen tatlıya koşar. Üzgün olduğu anlarda yiyeceği karamelli ve çikolatalı bir tatlı onu çok mutlu edecektir. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram