BURÇLARA GÖRE GÜZELLİK ÖNERİLERİ

burçlar ve cilt bakımı, cilt bakım ritüeli, bur grupları kozmetik | BURÇLARA GÖRE GÜZELLİK ÖNERİLERİ | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

İş çıkışı arkadaşınızla buluştunuz. İkiniz için de oldukça yoğun bir gündü. Yorgunluk kahvesi içelim dediniz ve arkadaşınız bulunduğunuz kafede gerçek tarot falı olduğundan bahsetti ve siz de alanında uzman insanları bulmuşken gerçek tarot falı baktırmak istediniz. Sıra size geldiğinde falcı direkt “Yükselen burcun Koç.” dedi şaşırdınız çünkü doğruydu. Peki falcı bunu kartlarla birlikte saçlarınıza ve cilt tonunuza bakarak bilmiş olabilir miydi? Tekrar şaşırmaya hazır olun, cevabımız koca bir evet!

Burçlar hayatımızın her alanından sorumludur ve özellikle de yükselen burcumuz dış görünüşümüze dair her şeyin temsilcisidir. Saçlarımızın şekli, cilt tipimiz, cilt sorunlarımız gibi güzelliğimize dair ne varsa burçlarımız bize ihtiyacımız olanı söyler. O halde burcumuzun bize sunduğu güzellik tüyolarına kulak verelim.

ATEŞ BURÇLARI

Enerjileri bitmek bilmeyen Koçlar renkli bir cilt tonuna sahiptir. Dolayısıyla onlara ilk olarak ciltlerini yatıştırıcı özelliklere sahip maskeler önerebiliriz. Makyajlarını küçük dokunuşlarla tamamlamaları onların için yeterlidir.

İddialı Aslanlar iddialarını saçlarıyla ortaya koyarlar. Saç fırçalarıyla kabarttıkları saçlarına spreylerle de son dokunuşu yapabilirler. Ayrıca gözlerini ön plana çıkardıkları makyajlar da onlar için çok uygundur. 

Özgür Yaylar ciltlerini de özgür bırakmalı ve tıkayıcı kapatıcılardan uzak durmalıdırlar. Bitki özlü maskeler ve temizleme ürünleri idealdir.

TOPRAK BUÇLARI

Boğalar için en önemli husus pürüzsüz ve parlak bir cilttir. Cilt tiplerine uyacak bir temizleyici ve günlük bir nemlendirici onlar için kurtarıcı ürünlerdir. Ayrıca kimyasal peeling ürünlerinden de faydalanabilirler.

Başaklar için bakımlı görünmek çok önemlidir. Kullanacakları her ürünü titizlikle seçer. Cilt gözenekleri için kil maskeleri kullanabilir, yağ dengesini de minerallerle düzenleyebilirler.

Bakımlarına düşkün bir diğer burç olan Oğlaklar siyah nokta ve akne temizleyici ürünlere yönelmeliler. Ayrıca yüz masajı da ciltlerine canlılık getirecektir.

HAVA BURÇLARI

Meraklı İkizlere ilk önerimiz meraklarına yenik düşüp her kozmetik ürününü veya cilt maskesini kullanmamaları. Stresli yapıları göz altlarını yorgun gösterebileceğinden göz altı maskeleri önerimiz olur.

Teraziler için Güneş’in zararlı etkilerinden etkilenmemeleri için cilt tiplerine uygun güneş kremleri ilk önerimiz olur. Ayrıca leke karşıtı ürünlerle de ciltlerinin parlaklığını ortaya çıkarabilirler.

Renkli makyajları cesurca taşıyan Kovalar saçlarında da renkli tonlar denerler. Bu da kuruluk problemine sebebiyet verebilir. Ciltlerine ve saçlarına nem bombası etkisi yaratacak her ürün kendileri için kullanılması gerekenlerin başında gelir.

SU BURÇLARI

Hassas Yengeçlerin ciltleri de hassastır. O yüzden organik ürünler seçmeli ve meyveli kürelerden de faydalanabilirler.

Makyaj Akreplerin vazgeçilmezidir! Özellikle koyu tonlardaki rujları kullanmaktan çekinmezler. Çift fazlı makyaj temizleme ürünleri ve ardından uygun bir temizleyici onlar için büyük gerekliliktir.

Balıklar yenileyici toniklerden ve deniz bitkileri içeren kremlerden yararlanabilirler. Ayrıca şeftali tonlarındaki hafif makyajlar da onlara çok yakışır.

https://www.instagram.com/turuncufal

https://www.turuncufalcafe.com/

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram