Boğa Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?

koc-burcu-koc-boga-ikizler-yengec-aslan-basak-terazi-akrep-yay-oglak-kova-balik-burcu-uyumu-burc-uyumu-uyumlu-burclar-astroloji-turuncu-fal-fal-santrali-turuncu-fal-cafe | Koç Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe- koç burcu-koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu uyumu- burç uyumu- uyumlu burçlar-astroloji- turuncu fal- fal santrali-turuncu fal cafe- online burç yorumu-günlük burç- burç

Boğa Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Boğa burcu erkeği ve Koç burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Boğa Burcu ve Koç Burcu

Evcimen Boğa burcu ile hareketi seven Koç burcu, pek uyumlu değildir. Koç burcu, risk almayı çok sever. Boğa ise sakin kalmaktan yanadır. Ancak birbirlerinin bu özelliklerine uyum sağlamaya çalışırlarsa güzel bir ilişki ortaya çıkar.

Boğa Burcu ve Boğa Burcu

Birbirlerini tamamlayan bu iki burç, harika bir birlikteliği doğuracaktır. Ortak noktaları sayesinde keyifli bir ilişki yaşarlar. Özellikle sanat konusunda ikisinin de fikirleri aynıdır. Sadık olmaları ve sohbetlerinin uyumu, birbirlerini anlamalarına neden olur.

Boğa Burcu ve İkizler Burcu

Tamamen zıt olan iki karakter, birbirini anlamakta zorluk yaşar. İkizler hava grubunda yer alırken Boğa, toprak grubundadır. Biri değişkendir diğeri ise sabittir. İkizlerin değişken tavırları, Boğa burcunda güvensizlik yaratacaktır. Eğer güven sorunu çözülürse ilişki devam edecektir.

Boğa Burcu ve Yengeç Burcu

İşte harika bir uyum. İkisi de güven, huzur, düzen sever. Ailelerine düşkün ve evcimen burçlardır. Bu nedenle ortak bir noktada buluşurlar. Uyum konusunda sıkıntı yaşamayacaklardır.

Boğa Burcu ve Aslan Burcu

Pek çok ortak noktaları bulunur. Hemen hemen aynı tarzda aktivitelere katılmaktan hoşlanırlar. Ayrıca ikisi de sabit fikirlidir ve gururludur. Aslan, övgü almaktan hoşlanır. Eğer Boğa burcu, bu övgüleri Aslan burcuna sunarsa ilişki güzel gidecektir. Hatta ideal bir çift ortaya çıkacaktır.

Boğa Burcu ve Başak Burcu

İki burçta toprak grubunda yer alır. Güvenilir bir izlenim yarattıkları için uyumları kolay olacaktır. Boğa daha çok ateşli bir yapıya sahiptir. Başak ise mesafelidir. Bu konuda ortak bir noktaya ulaşırlarsa harika bir uyum oluşur.

Boğa Burcu ve Terazi Burcu 

Kolay anlaşabilen bir yapıya sahiptirler. İki burçta güveni arar. Sohbetleri oldukça keyiflidir. Boğa burcu, Terazi burcunu kıskançlıkları ile bunaltmamalıdır. Eğer bunu yaparsa aralarında harika bir elektrik oluşur ve devam eder.

Boğa Burcu ve Akrep Burcu

Zor bir burç olan Akrep, kolay kolay affetmez. Ayrıca Boğa burcundan çok daha ateşlidir. Yoğun duygular ve şiddetli kıskançlıkların bulunduğu bir ilişki oluşur. Akrep burcu her ne kadar duygularından bahsetmeyi sevmese de yoğun duyguları barındırır. Genel anlamda gayet güzel ilerleyecek bir ilişkidir.

Boğa Burcu ve Yay Burcu

Yay burcu, Boğa burcunun aradığı güveni tam olarak hissettiremez. Özgürlüğüne düşkün bir burç olması, Boğa tarafından güvensiz görünmesine neden olabilir. Boğa burcunun ailesine düşkünlüğü ve evcimen özelliği bulunduğu için tamamen zıt burçlardır.

Boğa Burcu ve Oğlak Burcu

Harika bir uyuma sahiptirler. Birbirlerini mutlu etmeyi bilirler. Güven duygusuna çok önem verirler. Bu yüzden anlaşmaları kolay olacaktır.

Boğa Burcu ve Kova Burcu

Kova burcunun düzensiz yapısı Boğa için mutsuzluk sebebi olacaktır. Ani değişimlerden hoşlanan Kova, Boğa burcunun tam tersidir. Bu yüzden güvensiz bir ilişki hissi yaratacaktır.

Boğa Burcu ve Balık Burcu

Sakin yapısı ile Balık burcu, Boğa burcuna iyi gelecektir. Ortak noktaları sayesinde birbirlerini anlamları kolay olacaktır. Ayrıca aralarında bulunan sohbet, iki tarafa da zevkli gelecektir.

Online Fal Baktırmak için

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram