ASTROLOJİDE AY NEDEN ÖNEMLİDİR?

ay burcu ay ve astroloji ay burcu ayın etkileri | ASTROLOJİDE AY NEDEN ÖNEMLİDİR | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Dünyamızın uydusu olarak Ay, yalnızca büyük su kütlelerinin hareketlerini etkilemez. Hepimizin de zaman zaman deneyimlediği gibi ayın farklı fazlarında farklı ruh hallerine gireriz. Hal böyleyken Ay hayatımızın genel katmanları ve günlük yaşantımız üzerinde önemli bir etkendir.

Doğduğumuz anda Ay’ın bulunduğu takım yıldızı kişiliğimizin duygusal boyutunu hangi elementlerin şekillendireceği konusunda söz sahibidir. Ay, duygularımızdan sorumlu gökcismidir. Dolayısıyla Güneş burcumuz benliğimizi bize anlatırken Ay da iç dünyamızı ve bilinmeyen yönlerimizi ortaya koyar. Bilinçaltımızın derinliklerine itilen her duygu ve düşünce, en hassas taraflarımız, kişiliğimizin gölge yanı Ay tarafından yönlendirilir.

DOĞUM HARİTASI VE AY

Ay dişil bir gezegen olduğundan ilk olarak hayatımızdaki en önemli kadını, yani annemizi simgeler. Bulunduğu burca göre annemizle olan ilişkimiz, annemizin hayatımızda ne kadar bir öneme sahip olduğu ve bunlardan sebeple nasıl bir çocukluk geçirdiğimizi gösterir. Yani Ay aynı zamanda geçmişimizdir.

astrolojiayayburcu |
ay ve astroloji

Ay’ın bulunduğu burç beslenmemiz üzerinde de etkilidir. Bünyemize özellikle zarar sağlayan besin maddeleri, vücudumuzda eksikliği veya fazlalığı olan vitamin ve mineraller Ay burcumuz tarafından belirlenir. Yine de doğum haritasındaki genel yoruma ve Ay’ın aldığı açılarla etkileşimlerini de analiz etmek gerekir.

Ayrıca bulunduğu evin sahip olduğu konuları da duygusal dünyamızda ön plana çıkarır. Her evin farklı bir konusu olduğundan hayatımızda yoğun değişim ve dönüşümlerin yaşandığı alanlar da Ay tarafından yönetilir. 

Kısacası doğum saati ve doğum tarihi verileriyle kolayca ulaşacağımız yıldız haritamızda Ay’ın bulunduğu burç ve konum özellikleriyle kişiliğimizin gizli yönlerini keşfe çıkabiliriz.

Doğum haritanızı çıkarmak için online fal a ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/turuncufal

/

Puan
Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram