Almanya Fal

Almanya Fal

Almanya fal baktırmak, Almanya’da fal baktır, online fal çeşitleri nelerdir, Belin fal baktıranlar, Gerçek fal bak, baktır, online kahve falı, Belçika, Hollanda, Almanya Online Falcı

Almanya fal çeşitleri baktırmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İlk olarak fal tarihi çok eskiye dayanır. Yapılan araştırmalarda fal ile ilgili bilgiler M.Ö. 4000 yılına dayanmaktadır. Mezopotamya’da ortaya çıktığı varsayımı bulunmakta ancak fal tarihinin daha da eski olduğu düşünülmektedir. İlk olarak yıldızların hareketleri baz alınarak gelecekte neler olacağı tahmin edilmiştir. Bilinen ilk fal budur. Geçmiş ve gelecek merakı fal konusunda çeşitli arayışları beraberinde getirmiştir. Ateş falı, su falı, kum falı, doğum haritası, çay falı derken fal gelişmeye devam etmiştir. Bilinen yüzlerce çeşit fal vardır. Bilinmeyen ve tarihe karışmış ne kadar fal çeşidi var merak konusudur.

Yüzyıllardır varlığını koruyan fal çeşidi günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte online olarak bakılabilmektedir. Eğer sizde online fal baktırmak istiyorsanız dünyanın her yerinde bize ulaşabilir ve istediğiniz saate randevu alarak istediğiniz fal çeşidine baktırabilirsiniz. Almaya fal çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için fal asistanlarımızla iletişime geçebilir ve aklınızdaki soruların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Almanya Fal Çeşitleri

Almanya fal için her fal çeşidine baktırabilirsiniz. Online fal bakımı sayesinde nerden fal baktıracağınız artık hiç önemli değil. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve istediğiniz gerçek falcı ile istediğiniz gerçek online fal çeşidine baktırmak olacak. Almanya fal çeşitlerinden bazıları ise şu şekilde sıralanmaktadır:

Almanya Katina Tarotu

Katina tarotu, genelde aşk hayatına yönelik bilgiler vermektedir. Toplamda 65 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Oldukça popüler bir tarot falı çeşidi olan katina tarotu ile aşk hayatınıza dair pek çok soruyu cevaplandırabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu tarot çeşididnde 65 adet kartın her biri farklı anlamlar ve farklı semboller içermektedir. Bu sembollerin her biri de aşk hayatına yönelik detaylı bilgiler içermektedir. 

Almanya Laro Tarotu

Laro tarotu, klasik tarot falı gibi 78 adet karttan oluşmaktadır. Lakin anlamları ve yorumları ile klasik tarot falından ayrılmaktadır. Daha soyut yaklaşımlarda bulunmaktadır. Tinsel konulara yönelik olduğu söylenebilmektedir. Özellikle sezgisel güç burada büyük önem taşımaktadır. Kartlarında ise eski Mısır’a ait figürlerden yararlanılmıştır. Özel tasarımlara ve derin anlamlara sahiptir. Ruhsal gelişime yardımcı olduğu söylenmektedir. Ayrıca kişinin bakış açısını da geliştirmektedir.

Almanya Melek Tarotu

Melek tarotu, 44 adet karttan oluşmaktadır. Genelde aşk hayatına yönelik bakımlara sahiptir ancak bunun yanında farklı konular hakkında olan sorulara da cevap vermektedir. Özellikle evet hayır açılımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu açılımda danışan sorusunu sormakta ve bu soruya evet ya da hayır cevabı almaktadır. Ayrıca 3 kart açılımına da sahiptir. Burada ise kartlar geçmişi, geleceği ve şu anı temsil etmektedir.

Almanya Numeroloji

Rakamlara ve harflere bazı anlamların yüklenmesi Numeroloji olarak adlandırılır. Türk-İslam tarihine bakıldığında ebced hesabı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle bir insanın doğum tarihinden ve isminden yola çıkılarak bakıldığı bilinir. Belirli bazı gezegenler ile eşleştirilen rakamlar ve harflerin her biri bambaşka anlamlar içermektedir. 1’den başlayıp 9’a kadar giden sayıların belli başlı anlamları vardır. Doğum tarihinden bulunan sayılar rakama indirilene kadar toplanır. Ardından çıkan sayının anlamına bakılır. Lakin 11 veya 22 sayısı çıktıysa tekrarda toplama işlemi yapılmaz. 11 ve 22 sayılarının ayrıca bir anlamı bulunur.

İsim, soy isim ve doğum tarihinin tek bir rakama indirilmesiyle oluşur. Üstelik Pisagor tekniği olarak da isimlendirilir. Sayıların ve harflerin evrende bulunan enerjisi bizlere pek çok şeyi anlatır. İşte Numeroloji’de bu anlamları sizlere sunacaktır.

Almanya Rum İskambil Falı

İskambil falı, kendi içinde farlı birkaç çeşit bulundurmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Rum İskambil Falı olarak bilinir. Aşk, iş, sağlık ve kariyer hayatında pek çok farklı bilgi verecektir. Her kart farklı farklı anlamlar içerir. Ayrıca bir kartın bile farklı çıkması çok fazla şeyi değiştirmektedir. Rumlar, fal ile epey ilgililerdi ve böylelikle Rum İskambil Falı oldukça meşhur bir hale gelmiştir.

Rum İskambil falı destesinde 28 adet kart bulunmaktadır. Epey detaylı bir fal çeşidi olduğu söylenmektedir. Üstelik dilek falına benzetildiği de söylenir. Lakin farklı kurallara sahiptir. Burada kartlar ile piramite benzeyen bir şekil oluşturulur. Üst kısımda yalnız bir kart bulunur. Bunun altında iki daha sonra da dört kart bulunmaktadır. İşlem tam 7 defa tekrarlanır. Kartlar dizilir ve aynı sayıya sahip olan kartlar eşlenir. Bu işlemlerin ardından çıkan sonuçlar detaylı bir şekilde yorumlanır. Hatta pek çok sorunuza cevap verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram