12. Ev Hakkında Bilmeniz Gerekenler

12. Ev Hakkında Bilmeniz Gerekenler

12. Ev Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

12. ev hem başkalarından hem de kendimizden sakladığımız şeylerdir. Bizi huzursuz eden şeyleri ve zenginleştiren şeyleri 12. evde buluruz. Genelde ‘zodyağın çöplüğü’ olarak adlandırılır. Bunun neden, yüzleşmek istemediğimiz şeylerin burada yer almasından kaynaklanır. Burada bulunan potansiyeller genelde meditasyon ya da rüyalar ile ortaya çıkar. Travmalar, acılar, kaygılar, ruhsal bozukluklar burada bulunur. Yaratıcılık, rüyalar ve kötü şans bu ev ile ilişkilendirilir. İnsanın en karanlık yanıdır. 

12. Ev ile İlgili Önemli Bilgiler

  • Her insanın bir sırlar odası vardır. İşte o sırlar odası 12. evdir. Bütün sırlar, gizli saklı bilgiler burada yer alır.
  • Reenkarnasyona inanan insanlar için 12. ev oldukça önemlidir. Geçmiş yaşam 12. ev aracılığı ile bulunabilir. 
  • İnzivaya çekilmekte 12. ev ile ilişkilendirilir.
  • Karma, basit bir şekilde açıklanacak olursa sebep sonuç ilişkisidir. 12. ev karmanın yer aldığı evdir. Ayrıca karma içinde hem bu hayatta yaptıklarımızın sonucunu hem de önceki hayatta yaptıklarımızın sonucunu alırız. 
  • Ruhani yönümüzde bu evde yer alır. Bir kişinin ruhani yönünü, tanrı ile nasıl iletişim kurduğunu bu evden yola çıkarak öğrenebiliriz. 
  • Sezgilerimizin kuvvetli olup olmadığını yine bu ev aracılığı ile öğrenebiliriz. Bize bu anlamda ipuçları verir. 
  • 12. evde oluşan bazı hareketler ve açılar gizli düşmanları meydana getirmektedir.
  • Rüyalar ve uyku düzeni ile ilgili ipuçları verir. Bu evde gerçekleşen hareketler uyku düzenini bozabilir ve tuhaf rüyalar görülmesini sağlayabilir.

Burçlara Göre 12. Evin Anlamları

12. Ev Koç Burcu: Sabırsız, bencil, her şeyi isteyen ve çabuk öfkelenen bir yapıya sahiptir. Girişimleri başarısızdır ve duyguları ile hareket eder. Dışa yansıtamadığı duyguları vardır.

12. Ev Boğa Burcu: Sabırlı ve sağlamcıdır. Parasal korkulara sahiptir. Duyguları ile hareket eder. Bir karar verirken tüm ayrıntıları düşünür. Evlilikte güven arayışı içindedir. Maddi güvence olmadan bir işe kalkışmaz.

12. Ev İkizler Burcu: Fikirlerini saklar. Sevgisi zor kazanılır. Aldatmaya eğilimi vardır. Kendini tam olarak ifade edemez. Flört etmeyi sever. Sıradan olan şeyleri hiç sevmez. Aşkta farklı deneyimler yaşamayı ister.

12. Ev Yengeç Burcu: Duygusaldır. Küsmeye eğilimlidir. Hayal dünyası oldukça geniştir. Duyguları ile hareket eder ve bunu asla mantığı ile değerlendirmez. Eşyalarını atmakta zorlanır. 

12. Ev Aslan Burcu: Mütevazı bir kişiliği vardır. Eş seçiminde zorlanır. Harekete geçmekte sıkıntı yaşar. Egosu zayıftır. Evlilikten beklentisi yüksektir. Maddiyata önem verir. 

12. Ev Başak Burcu: Eleştirel bir yapısı vardır. Analitik düşünür. Temizlik ve düzen hassasiyeti vardır. Her işte mükemmeliyet arar. Oldukça pratiktir.

12. Ev Terazi Burcu: Politik davranır. Gizli aşklar yaşamaya eğilimi bulunur. Sanata yatkın bir yapısı vardır. İlişkide denge ve macera arayışına girer. Böbreklerinde sıkıntı yaşayabilir.

12. Ev Akrep Burcu: Gizemlidir. Zor zaman geçiren kişilere yardım etmeye çalışır. Metafizikle ilgilenmeyi sever. Kendini geliştirmek için zorlar. Güçlü bir duruşa sahiptir.

12. Ev Yay Burcu: Entelektüel ve maceracıdır. Karamsarlığı sevmez ve hayatın olumlu yönlerine odaklanır. Özgür yaşamayı sever. Ruhsal yönden oldukça hassastır. 

12. Ev Oğlak Burcu: Saygı duyulan bir kişiliği vardır. Güçlü duruşa sahiptir. Mesleğinde başarılı olmak ister ve buna oldukça önem verir. Kuralların net olduğu ortamlardan bulunmak ister çünkü bu ortamlarda daha başarılı olacaktır. Yalnız kalmaktan hoşlanır. 

12. Ev Kova Burcu: Özeleştiri yapmaz ve hatalarını kabullenmez. Gizli sırları açığa çıkarmaya meyillidir. Bu nedenle gizli düşmanları bulunur. Ulaşmakta zorlandığı bir insan varsa onu gözünde büyütür. Çok meraklıdır. Ayrıca arkadaşlarını kontrol etmek ister.

12. Ev Balık Burcu: Hassas ve yardımseverdir. Hayal dünyası geniştir. Sürekli geçmişe takılır. Hassas olduğu için ikili ilişkilerde yıpranan kişidir. Genelde kendi iç dünyasında yaşamayı sever.

12. Ev Hakkında Bilmeniz Gerekenler | Turuncu Fal Cafe-12. ev, 12. ev nedir, 12. evin özellikleri nedir, 12. ev neden önemlidir, 12. ev astroloji, doğum haritası, doğum haritasında 12. ev, dogum haritası, 12. ev doğum haritası, turuncu fal, turuncu fal cafe, tarot,
12. Ev Hakkında Bilmeniz Gerekenler | Turuncu Fal Cafe

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram