YILDIZNAME FALI VE BURÇLAR

YILDIZNAME FALI VE BURÇLAR | YILDIZNAME FALI VE BURÇLAR

YILDIZNAME FALI VE BURÇLAR

Gökyüzünde yer alan 12 takımyıldızına burç deniyor bildiğiniz gibi. Batı astrolojisinden farklı olarak yıldızname falında ebced hesabı esas alındığı için, burcunuz bildiğinizden farklı çıkabilir. Batı astrolojisinde mevsimler baz alınır; ancak yıldızname falı annenizin ismiyle sizin isminizin içindeki harflerin karşılığına denk gelen değerlerle birlikte yapılan matematiksel hesaplamalar sayesinde kişinin burcuna ulaşılır.

İnternet üzerinden yıldızname burcunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca fal baktırmak isterseniz yalnızca yıldızname falı değil, kahve falı , tarot fal çeşitleri , aşk falı veya katina falı açılımları yaptırabilirsiniz ve bunların hepsi artık günümüzde online fal olarak da hizmet vermektedir.

Yıldızname Falı ve Koç Burcu (Hamel)

Yıldızı Merih ve elementi de ateştir. Bu burçtan olan kimseler çabuk öfkelenebilirler ancak öfkeleri yine çabuk söner; kazancı yüksek olur, çalışkandır, zengin olma ihtimali yüksektir, mal mülk sahibi olur. Çok sevilir ve sevdiklerine de sevgisini gösterebilme yetisi vardır. Genelde baş ağrısı ve nezle şikayetleri olur. Başından birden fazla nikah geçebilir. Malını kaybetmemeye çaba göstermesi gerekir.

Yıldızname Falı ve Boğa Burcu (Sevr)

Yıldızının Zühre olduğu bu burç altında doğanlar makam sahibi olur. Yiyip içmeyi, eğlenmeyi sever; hatta bunlara fazlaca düşkün olabilir. Güzel bir yüze sahiptir. Tembelliğe de meyillidir. Ömrünün uzun olacağı söylenir. Sahip olduklarından sevdiği insanların da faydalanmasını ister. Baş ağrısı, bel ağrısı, kalp çarpıntısı gibi şikayetleri olur. 

Yıldızname Falı ve İkizler Burcu

Yaşı ilerledikçe rızkının arttığı bu burcun insanları eğlenceyi sever. Gurbete gitme arzusu vardır içinde. Az çocuğu olur. Kıskananları çoktur. Onun sahip olduklarına göz koyarlar. Oldukça güler yüzlü olur ve insanlara hemen öyle darılmaz. Diz ağrılarını çok yaşayabilir. Onun hayırlı günü çarşambadır. 

Yıldızname Falı ve Yengeç Burcu

Beyaz benizli ve yüzü güzel insanlardır. Çok fazla düşmanı olabilir, dostlukları kalıcı olmaz. Tembelliği sever. Evlatları kız olur genelde. Onun için hayırlı olan gün pazartesidir. İçinde ölüm korkusu taşıyor olabilir. Uğurlu taşı yeşil zümrüttür.

Yıldızname Falı ve Aslan Burcu

Yaşı ilerledikçe rızkı artar ve zengin olma ihtimali vardır. Evlatları genelde erkek olur ve onlardan hayır görür. Yolculuğu çok sevmez. Çok rüya görür. İnsanların şerrinden ve dedikodusundan korkar. İşlemediği suçlardan ötürü itham olunabilir. Vatanından sefer etme ihtimali vardır. Düşmanları kadınlar içinden çıkar. Çok mal sahibi olur. Tabiat olarak kıskanç, çabuk sinirlenen, bilgili, sanata kabiliyetlidir. 

Yıldızname Falı ve Başak Burcu

Maddi durumunda inişler ve çıkışlar olur. Ailesinden bir fayda göremeyebilir. Evlatlarından da çok zahmet çeker. Başkalarını onun malına göz koymuş olabilirler. Çok hayırlı rüyalar görür. Ne ince ne kalın gayet fit bir vücudu vardır. Eli açıktır. Kardeşlerinin içinde en zengin olanıdır. 

Yıldızname Falı ve Terazi Burcu

Akıllı, nefs sahibi, güzel bakışlı insanlardır. Kendisini kolayca sevdirebilir. Sık sık hasta olma ihtimali vardır. Tatlı ve güzel seslidir. Bir mekandan ötekine geçmeyi sever. Adaletle ilgili sıkıntılar yaşayabilir. Başka insanlar tarafından mülk edinebilir ancak başkaları da bu malı yer. Büyüklerinden hürmet görür. Serbest tavırları ve mizacıyla çok sevilen bir insan olur. 

Yıldızname Falı ve Akrep Burcu

Hayatında muratlarına erişme ihtimali yüksektir. Herkese dost olur. Kendisine zarar vermek isteyen düşmanları olur, özellikle akrabaları ona çok haset eder. Fakirliği de zenginliği de görür. Hırsızlığa uğrayabilir. Kimseye muhtaç olmak istemez. Anne babasına karşı itaatkârdır. Eşini çok kıskanır.

Yıldızname Falı ve Yay Burcu

Defalarca kez ölümden kurtulma ihtimali vardır. Ahbabı çok olur. Yaşı ilerledikçe şöhrete kavuşma olasılığı da artar. Erkek kardeşleri varsa, onlarla pek geçinemez. Emel ve arzusunda sebat eder. Baş dönmesi, sırt ve diz ağrılarından şikayetçidir. Uzakta yaşamak onun için daha hayırlıdır.

Yıldızname Falı ve Oğlak Burcu

Mal ve mülkü, evlatları çok olur. Göz ağrısı çekebilir. Küçük yaşlarda malının az olması muhtemeldir. Suya düşmekle ilgili korkuları olabilir. Nazara çok gelir. Anne ve babasından hayır görmeme ihtimali çoktur. Mal sahibi olduğunda bunu lüzumsuz yere çar çur edebilir. Evladının evladını görür.

Yıldızname Falı ve Kova Burcu

Acelecilikten uzak bir yaşam arzusundadır. İyilikseverdir. Miras yüzünden kardeşleriyle arası açılır ancak sonrasında tekrar düzelir. Sözü dinlenen biridir. Kardeşlerinden yana bahtı kapalıdır. İlk evladı erkek olabilir. Birçok emel peşinden koşar ancak hepsine de ulaşamaz.

Yıldızname Falı ve Balık Burcu

 Sözü geçen, bahtı kısmeti açık bir kimsedir. Büyük sulardan korkar. İleri gelen kimseler tarafından saygı görür. Herkese iyilik eder. Bolluk ve bereket, refah içinde vefat eder. Başkalarına muhtaç kalmaz. Zevk ve sefaya düşkün olmasından sebebiyetle zaruret içinde kalabilir.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe