9 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim günlükburçyorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

9 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Bugün kendinizi bir miktar halsiz hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, özellikle de kronik rahatsızlıklarınız varsa kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Kendinize dinlenmek için zaman ayırın.

BOĞA BURCU

Hayatta genel manada neler istediğinize dair sevdiğiniz insanlarla beyin fırtınası yapabilir ve ulaştığınız sonuçlara göre yeniden planlamalar yapabilirsiniz. Sizin için en doğru seçim neyse onu yapmanın peşine düşüyorsunuz ve başarılı da olacaksınız.

İKİZLER BURCU

Aldığınız kararlar doğrultusunda adımlar atarken dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle de iş hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşamanız muhtemel. Ödemelerinizi geciktirmemeye çalışın.

YENGEÇ BURCU

Hayatınızdaki insanla aranızda güvene dayalı birtakım problemler yaşamanız mümkün. İlişkinizdeki dengeyi kurmak için fazla alıngan olmamaya ve meseleleri kişiselleştirmemeye çalışmalısınız.

ASLAN BURCU

Yeni aktivitelerin peşine düşebilir ve bu nedenle sorumluluğunuz altındaki işleri erteleme yoluna girebilirsiniz. Planlamalarınızı yaparken geniş çaplı düşünmeye dikkat edin ve bencilce tavırlardan kaçının.

BAŞAK BURCU

Mantığınız ve duygularınız ayrı tellerden çalışıyor gibi ve siz duygusal konularda da mantıklı kararlar verme niyetindesiniz. Ancak bazen de duygularınızı akışına bırakmak ve onları özgürce yaşamak en mantıklıca olandır.

TERAZİ BURCU

Sorunları kendiniz fazla detaylıca düşündüğünüz için yaratıyor olabilir misiniz? İşler sizin düşündüğünüz kadar büyük ve ciddi olmayabilir ancak zihninizde bunları büyüterek ciddi boyutlara ulaşmalarına neden oluyorsunuz.

AKREP BURCU

Şayet yaptığınız şeylerle, bulunduğunuz mekan veya kişilerle uyum ortamı yakalamıyorsanız değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Öğrenmekten vazgeçmeyin ve her yaşadığınızın ayrı bir ders olduğunu aklınızda bulundurun.

YAY BURCU

Kararlılıkla devam ettiğiniz sürece hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Yalnızca başka insanların sözlerinin sizin düşüncelerinizi fazlaca etkilemesine izin vermemelisiniz. Siz kendi yolunuzda güvenle yürümeye devam edin.

OĞLAK BURCU

İnsanlar bugün sizin hatalı olduğunuzu iddia ettikleri bazı konular açabilirler. Onları sakinlikle dinleyin ve yüksek perdeden yanıt vermemeye çalışın. Enerjinizi daha farklı alanlara harcamanız yararınıza olacaktır.

KOVA BURCU

Kendinizi mutsuz hissediyor olabilirsiniz. Gerek mevsimlerin değişimi gerekse aile hayatınızdaki birtakım çalkantılar sizi fiziksel ve zihinsel anlamda bir hayli yormuş.

BALIK BURCU

Normal şartlar altında sizden beklenmeyecek davranışlar sergileyebilirsiniz. Gizli saklı bazı işlerle ilgilenebilir ve bunu yaparken de suçluluk duygusu hissetmeyeceksiniz. Siz kendinizi bildiğiniz müddetçe ne yaptığınızdan eminsiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Kahve Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram