Yıldızname

Yıldızname

 Yıldızname Tarihçesi

  İnsanların gökyüzüne bakıp yıldızları merak etmesi ve gökcisimlerinin etkilerini fark etmeleriyle birlikte özellikle Mezepotamya’da yıldızlara büyük atıflarda bulunulmuş,hatta insanlar hayatlarını bu gökcisimlerinin hareketlerine göre belirlemeye başlamıştır. Babillilerde hayvanların iç organlarıyla fal bakan Haruspex ve gökyüzünü gözlemleyerek gelecek hakkında fikir üreten Horoskop iki farklı alim sınıfı ortaya çıkmıştı. Yıldızname ilk temelleri burada atılmıştır. Anlaşıldığı üzere yıldızname diğer fal çeşitlerinden birçok yönüyle ayrılır.

   Yıldızname yalnızca geleceği görmemize yaramaz;kötü şeyleri düzeltme ve onarma amacıylada kullanılır.

   Yıldıznamenin ilk gelişmiş metodu Peygamber soyundan gelen İmamı Cafer Hazretlerinin nutuk ilminden doğan bir yöntemle ortaya çıkmıştır. bu sebeple yıldıznameye bakılırken duayla açılış yapılır ve yine duayla kapanış yapılır.

YıldıznameEvetMaksimum Süre
30-35 dakika
250 TL
Online YıldıznameEvetMaksimum Süre
30-35 dakika
250 TL
Yıldızname BaktırEvetMaksimum Süre
30-35 dakika
250 TL
Yıldızname BakEvetMaksimum Süre
30-35 dakika
250 TL
Yıldızname Fiyatı Ne Kadar?

Yıldızname Nasıl Bakılır ?

  Yıldızname 12 kameri ay,7 gezegen ve 12 burcun temel alındığı yıldız hareketlerinin gözlemlenmesiyle telepati ve görü yeteneğine sahip bakıcının kişinin bilgilerini yıldız haritasında konumlandırmasıyla bakılır.

  Yıldıznamede 12 bölüme ayrılan gök haritasının her bir bölümüne bir burç adı verilir. Her kişi bu burçlardan birinin bulunduğu aylardan birinde doğar; bu kişinin özburcudur. Kişinin doğum anında güneşin bulunduğu burca yükselen burç denir.

  Yıldıznamede her kişinin bir zodyakı vardır. Her zodyak kişinin o an içinde bulunduğu duruma etki eden ateş, toprak,hava ve su elementlerinden oluşur. Bu dört element burç sahibinin hangi zaman dilimlerinde nelerle karşılaşacağı, nasıl bir durum içerisinde olacağı konusunda fikir verir.

   Yıldıznamede her burç sahibi kişi haftanın yedi günü bir yıldızın etkisi altına girer. Bunlar Güneş, Ay, Merkür, Mars, Venüs, Jüpiter, Satürn’dür. Bu gökcisimlerinin makro boyuttaki etkileri insanlarda mikro boyutta tepkimelere sebep olur. Yani insanlar gökcisimlerinin konumları ve içerisinde bulunduğu durumlardan direk ya da dolaylı olarak etkilenir. Bu etkilerin doğru okunması kişinin içerisinde bulunduğu durumu, başına gelecek felaket ve hastalıkları, duygusal durumları öncenden bilmesine yardımcı olur.

   Yıldızname genel olarak iş hayatı, yolculuk ve evlilikle ilgili durumlarda alınacak önemli kararları almadan önce baktırılır. Bu sayede alınacak kararın hayırlı olup olmadığı önceden kestirilmiş olup, çıkabilecek kötü sonuçlardan korunmayı sağlar. Yıldızname diğer fallardan ayrı olarak belanın def edilmesi, hastalıkların şifası ve nazara karşı koruma olarak kullanılan bir metot olarak kullanılır.

Yıldızname Nedir ?

   Yıldıznameye bakılırken diğer fallarda olduğu gibi kartlar ya da kahve gibi herhangi bi meteryale ihtiyaç duyulmaz. Yıldıznameye yıldız haritasında kişinin doğum bilgilerinin konumlandırılması ve gökcisimlerinin harektleri baz alınarak telepati ve durugöz yeteneği kullanarak bakılır.

yıldızname
yıldızname

 • Yıldızname Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Yıldızname Bakan En İyi Falcınız Hangisi ?

  Fal çeşitleri içinde bakımı zor olan yıldızname herkesin bakabileceği bir fal değildir. Öncellikle yıldızname bakacak olan falcının sezgilerinin güçlü olması ve bilgi birikiminin yüksek olması aranan bir özelliktir. İçgüdüleri kuvvetli olan yıldızname falcıları sorulara isabetli ve net cevaplar verebilir. Turuncu Fal Cafe bünyesinde bulunan her falcı Türkiye’nin dört bir yanından titizlikle ve özenle seçilmiş ve Turuncu ailesine kazandırılmıştır.

  Haftanın yedi günü ve yirmi dört saati randevu talep edebileceğiniz bir sistemle çalışan Turuncu Fal Cafe’de yıldızname için randevu talep etmek istediğinizde, asistanlarımız sizin için en doğru yıldızname falcısına yönlendireceklerdir. Telefonla veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir ve yıldızname için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

  Her biri kendine özel, alanında uzman ve sezgileri güçlü olan falcılarımız içinde de yıldızname üzerine oldukça fazla deneyimi olan falcılarımız size kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. Bir kez yıldızname için bizden hizmet aldığınızda tekrar tekrar tarot falı için bize geleceğiniz noktasında iddialıyız. Falcılarımız yıldızname da dahil olmak üzere birçok fal çeşidi üzerinde detaylı ve tatmin edici yorumlarda bulunmaktadır. Ayrıca onların arkadaşça sohbeti ve edindiğiniz içsel farkındalık ile adeta bir terapi seansından çıkmış gibi hissedeceksiniz.

  İster yıldızname baktırmış olun ister başka fallarımızdan birini tercih edin, seans esnasında falcılarımızla paylaştığınız bilgiler gizli tutulacaktır.

 • Yıldızname İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Yıldızname İçin Neden Turuncu Fal Firmasını Tercih Etmeliyim ?

  Dünyanın en zor fal çeşitlerinden biri olan yıldızname içgüdüleri kuvvetli olan insanların bakabileceği bir fal çeşididir. Bizler de Turuncu Fal Cafe ailesi olarak yıldızname da dahi olmak üzere pek çok fal çeşidinde uzmanlaşmış ve bu konuda ün kazanmış falcıları bünyemize kattık ve katmaya da devam ediyoruz.

  Baktırmak istediğiniz fal yıldızname ise falcınızı özenle seçmeniz gerekir. Çünkü yıldızname yorumlaması oldukça zor ve her falcının bakamayacağı bir faldır. Her şeyden önce yıldızname bakacak olan falcının içgüdülerinin gelişmiş olması gerekir ve sezgilerini bu yönde kullanmasını bilmelidir. Kendisine ebced hesaplamalarının yorumlanması olarak tanımlanan yıldızname baklalara bakan herkes tarafından sorularımıza cevaplar veremez. Bunu yıldızname bakan falcı okuyabilir.

  Turuncu Fal Cafe falcılarını seçerken size alabileceğiniz en iyi hizmeti vermek anlayışındadır. Dolayısıyla yıldızname baktırmak için bizi tercih ettiğinizde herhangi bir pişmanlık duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Fal baktırarak edineceğiniz farkındalığın iyileştirici gücüne ulaşmak için yıldızname seçeneğini kullanabilir ve güler yülü, hoşsohbet falcılarımızdan yıldızname için tekrar tekrar almak isteyeceğiniz bir hizmeti deneyimleyebilirsiniz.

 • Yıldızname Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Yıldızname Hangi Konularda Bakılmalıdır ?

  Kökeni kadim çağlara kadar uzanan yıldızname geleceği okuma sanatıdır. Fal çeşitleri arasında yıldızname şimdiye kadar çok yaygın bir kullanım alanı bulamasa da kendine, zamanla yıldızname baktırmak isteyen insanlar arttıkça eski çağlardaki saygınlığını ve popülerliğini kazanmaya başlamıştır. Kendine has ebced hesaplamalarının yorumlanması olarak kısaca tanımlayabileceğimiz yıldızname herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Çünkü yıldızname bakacak falcının yıldızname yorumlarında bulunabilmesi için sezgilerinin kuvvetli olması gerekir ve öngörü yeteneklerinin de bulunması şarttır.

  Hali hazırda çok fazla bilinmese de yıldızname gizemli bir tarihe sahiptir. Kutsal bir kehanet kaynağı olarak görülen fal baktırmak, yıldızname için de eşsiz mistik öğeler vermiştir. Büyük hükümdarlarından, aydınlanmacı filozoflara, Avrupalılardan Orta Doğu’ya ve Uzak Asya’ya kadar yıldızname birçok medeniyetin, zamanın ve topluluğun başvurduğu bir kehanet yöntemi olmuştur.

  Siz yıldızname baktırmak istediğinizde yıldızname için yetenekli bir falcı ile çalışmanız yeterli olacaktır. Hangi konulara baktırabileceğiniz konusunda kafanız karışıksa, yılıdzname size net cevaplar verebilecek bir faldır. Dolayısıyla yıldızname baktırırken net sorular sorabilirsiniz, yanıtı evet veya hayır olan sorular sorabilirsiniz. Bunun yanında seyahat planlarınız, kaderinizin size çizdiği yol, talihsiz karşılaşmalar ya da önünüzdeki fırsatlar, güzel zamanlar geçirebileceğiniz insanlar, içinizdeki sıkıntılar, doğum veya kayıp gibi mevzular, aşk ilişkileri ve maddi konular kısacası hayatın her türlü alanına yıldızname ile yanıtlar bulabilirsiniz.

 • Yıldızname Neden Bakılır ?

  Yıldızname Neden Bakılır ?

  Gelecek çok farklı şekillerde bakılabilir. Sizi bekleyen olaylara ve geleceğinize dair ayrıntılı bilgilere yıldızname sayesinde sezgileri güçlü bir yıldızname falcısı ile ulaşabilirsiniz. Herkesin bakamayacağı bir fal çeşidi olan yıldızname için, öncelikle yıldızname falcısının öngörü yeteneğine sahip olması gerekir. Elimizdeki çizgilerin anlamlarına bakan yıldızname falcısı, yıldızname bakarken hayatınızdaki gizemi çözebilir. Bu yüzden yıldızname herkesin bakamayacağı kadar değerli ve diğer fal çeşitlerinden ayrılan bir fal çeşididir.

  Günümüze kadar yaygınlığını koruyabilmiş yıldızname tarih boyunca önemli bir kehanet yöntemi olarak kullanılmıştır. Çok sayıda spiritüel ritüelin bir parçası olmuştur yıldızname da milattan önceki zamanlardan kalma bir gelenektir diyebiliriz. Çok eski çağlarda yaşayan aydın insanlar bile yıldızname görülerinden faydalanmışlardır. Dolayısıyla yıldızname içinde çokça mistik öğe taşıyan bir fal çeşitidir.

  Gelelim yıldızname neden bakılır sorusunun cevaplarına. Her şeyden önce yıldızname bakmak için yıldızname bakmaya karar veren falcının sezgilerinin çok güçlü olması gerekir çünkü yıldızname herkesin bakabileceği bir fal değildir. Hayatınızda kariyer alanınızdan aile meselelerine, ilişkinizin gidişatından gelecekte sizi neler beklediğine dair birçok sorunun cevaplarını yıldızname ile bulabilirsiniz.

  Net sorulara net cevaplar veren yıldızname özellikle evet veya hayır gibi somut cevaplar da verir. Kader Çarkı’nda rüzgârın bizim için hangi yönden eseceğine ve kendimizi şansın ellerine temsil etmemize yardımcı olabilir. Ebced hesabının kullanımı ile yıldızname hayata dair öngörülerde bulunurken daha isabetli cevaplar verir.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram