Zen Tarot

Zen Tarot

Zen Tarot Tarihçesi

Zen Tarot kartları Osho nun görüşlerinden esinlenerek, 20.yy başlarında, Deva Padma tarafından tamamlanmıştır; Bu sebeten zen tarotu Osho tarotu olarak da bilinir. Hindistanlı mistik bir guru olan Osho ; hayatı asıl yaşamanın anı yaşamaktan, insanın ruhsal hazlarına önem vermesinden geçtiğinden bahsetmiştir. Zen tarot Osho ‘nun ölümünden sonra yapılmıştır. Osho yaşadığı dönemde dünyada fazla tanınmasada zen tarotu oldukça yaygınlaşmıtır. Zen tarotun 12 farklı dile çevrildiği bilinmektedir.

 Zen tarot kartları, 22 karttan oluşan bir destedir. Bu kartlar roma rakamı ile 0’dan başlayıp XXI ye kadar numaralandırılmıştır. İllüstrasyon modelleme ile ortaya çıkarılan zen tarot kartılarının üzerindeki resimler hoş ve etkileyicidir. Resimlerin kalitesi oldukça yüksektir. Sadece resimlere bakarak bile içinizdeki duyguları harekete geçirebilir. Kartların metinleri Osho’nun sohbetlerinden derlenmiştir.

Osho Zen Tarot FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Online Osho Zen Tarot FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Telefonla Osho Zen Tarot FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Gerçek Osho Zen Tarot FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
BİLGİ AL
Osho Zen Tarot Falı Fiyatı Ne Kadar?

Zen Tarot Nedir?

Klasik tarot kartları, geçmişi ve geleceği öğrenme arzusuyla ortaya çıkmış ve bu sorulara cevap vermektedir. Ancak zen tarotu geçmişie, geleceğe ya da ütopik fikirlere değil genel olarak ana ait, o an ki duruma, hislerinize cevap vermektedir. Olumsuz düşüncelerinize, kötü hissettiren duygularınıza; duyarlılık, sevecenlik, açık düşüncelilikle en olumlu cevapları vermektedir.

Zen tarotu bulunulan anı anlık sizlere sunmaktadır. İnsanın dışında değil içinde gelişen durumlara yoğunlaşır. Sıkıntılarınıza yargılamadan, karşılaştırma yapmadan hayata verebileceğiniz en olumlu tepkileri size sunar. O an yaşadınız bir duruma ya da aklınızdan geçen kötü düşüncelere çözüm üretebilmenizi sağlayacak en kaliteli yolu zen tarot kartları size gösterecektir.

İnsanın hayatında edinmiş olduğu  farklı tecrübeleri anlatan bu zen tarot kartları, insanların ruhsal olarak farklı aşamalara geçebilmesi ve kendi iç sesini daha olumlu bir şekilde dinleyebilmesi ve dile getirebilmesi, kendi gücünün, potansiyelinin farkına varabilmesi konusunda çok güçlü bir yöntemdir.

Zen tarotu, insanın ruhsal yolculuğunun konularını gözden geçirmesine imkan sağlar. Yeni bakış açısı, yeni düşünceler edinmenizi sağlayan zen tarotu, içinizdeki olumsuz etkileri olum sonuçlara dönüştürmenize yardımcı olur. Astrologlar da çoğunlukla tarot falının destek olmasıyla insanların daha mutlu olabileceklerini söylemektedirler. Bu konuda zen tarotu oldukça etkilidir.

Zen tarotuyla iç yüzleşmenizi yaşayıp, olumsuz düşüncelerinizi keşfedin ve anı yaşamaya başlayın.

zen tarot
zen tarot

 

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram