Yengeç Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Yengeç Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Yengeç Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Yengeç burcu erkeği ve yengeç burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Yengeç Burcu ve Koç Burcu

Oldukça zorlu bir ilişki olacaktır. Yengeç burcu, oldukça hassas bir yapıya sahipken Koç burcu düşüncesiz birine dönüşebilmektedir. Yengeç her daim ilgi, sıcaklık ve şefkat arayışındadır. Koç ise eğlenmeyi, yeniliği seven bir burçtur. Bu nedenle anlaşmaları epey zordur. Yengeç için ön planda ev ve aile bulunurken Koç için iş ve kariyer ön plandadır.

Yengeç Burcu ve Boğa Burcu

Boğa burcu ve Yengeç burcunun uyumu muhteşem olacaktır. İkisi de güven, sadakat ve şefkat arayışındadır. Yengeç ve Boğa için her zaman aile ön planda gelir. Ailelerine düşkün, evcimen burçlardır. Ortak noktaları ve arayışları benzer olduğu için birbirleri ile çok daha kolay anlaşırlar. İlişkileri ise uzun süreli olacaktır.

Yengeç Burcu ve İkizler Burcu

Başta güzel gelebilir ancak sonu hüsranla bitecek ilişkilerden biridir. İkizler burcunun kıvrak zekası Yengeç burcunu etkileyecektir. Ancak İkizler, aşkı çabuk tüketen bir yapıdadır. Oldukça değişkendir. Yengeç ile pek uyum sağlayamadıkları bir yerden sonra ortaya çıkar.

Yengeç Burcu ve Yengeç Burcu

Harika bir ilişki olacaktır. Birbirini anlayan Yengeç burçları, muhteşem bir birlikteliğe adım atacaklardır. İki tarafta ne istediğini bilen, duygusal ve hassastır. Ortak yönleri çok fazladır. Ancak bu kadar uyumlu olmalarının dışında inatçı yapıları, bazı dönemlerde ufak tartışmalar yaratabilir. Karamsar dönemlerden geçerken birbirlerine saygı göstermeleri gerekir. Bunun dışında kalan konularda tamamen uyum sağlayacaklardır.

Yengeç Burcu ve Aslan Burcu

Yengeç burcu ilgili yapısı ile bir Aslan burcunun dikkatini kolayca çekecektir. Bunun nedeni Aslan burcunun ilgiden oldukça hoşlanmasıdır. Ancak Aslan burcu, kısıtlanmayı sevmez. Yengeç burcu ile bu noktada sorun yaşayacaktır. Bunun dışında iki tarafta inatçı bir yapıya sahiptir. Eğer taraflar inatlarını kırarsa ilişkileri uzun vadelidir.

Yengeç Burcu ve Başak Burcu

Durmadan kendi düşüncelerinden bahseden Başak burcu, dinlemekten çok anlatmayı sever. Kendi detaylarına önem verir ve bunları anlatır. Düşüncelerini direkt söyleyecektir. Bu durumun sizi kırıp kırmadığını asla düşünmez. Ayrıca arkadaşlarına vakit ayırmaktan hoşlanır. Bu durumda sizi göz ardı edebilir. Yengeç burcu için bu durum oldukça kahredici olacaktır. Uyumlu bir ilişki göstermeleri zor olacaktır.

Yengeç Burcu ve Terazi Burcu

Terazi burcu, tıpkı Yengeç burcu gibi aile kavramına çok önem verir. Duygusal ve romantik bir yapıya sahiptir. Ayrıca bir oto kontrole sahiptir. Terazi burcu, partnerine vakit ayırdığı kadar arkadaşlarına da vakit ayıracaktır. Onun için sosyal hayat vazgeçilmezdir. Yengeç ve Terazi burcu, ortak noktalarından dolayı uyum sağlayacaktır. Sürtüşmelerle dolu bir ilişki olmaz. Vakit geçirdikçe birbirlerine karşı anlayış göstereceklerdir.

Yengeç Burcu ve Akrep Burcu

Mükemmel çiftlerden birini de bu ikili oluşturur. Hem duygusal hem tutkulu bir birliktelik doğar. Akrep, kuşkucu tavırları ile ön plana çıkacaktır. Ancak bu durum ilişkiye zarar vermez. Her iki burcun uyumu, muhteşem bir birlikteliğe imza atar.

Yengeç Burcu ve Yay Burcu

Özgürlükçü yapısı ile bilinen Yay burcu, ilk başta Yengeç için çekici gelecektir. Lakin bu ikili uyumlu değildir. Yengeç, kendinden bulamadığı özellikleri, Yay burcunda gördüğünde ilgisini çeker. Ancak bu ilgi bir süre sonra kaybolur. Bunun nedeni uyumsuzluklardan kaynaklanır. Zıt karakterlere sahiplerdir. Yay, her zaman yenilik ve özgürlük peşinde koşarken Yengeç, evcimen özelliği ile öne çıkmaktadır. 

Yengeç Burcu ve Oğlak Burcu

Oğlak burcu asla Yengeç kadar duygusal değildir. Karşısında bulunan insanı sınamak ister. Yengeç ve Oğlak burcunun bir ortak noktası bulunur. Bu iki tarafın da inatçı olmasından kaynaklanır. Oğlak burcu, Yengeç burcunun aradığı şefkati ve sıcaklığı ona verebilecek bir burç değildir. Yengeç için evi ve ailesi ön planda yer alırken Oğlak burcu için işi ve kariyeri ön planda yer alır. Yengeç burcu hassaslığı ile bilinir. Oğlak burcu, bunu umursamadan acımasız eleştirilerde bulunabilir. 

Yengeç Burcu ve Kova Burcu

Kova burcu, yenilik arayışları ile bilinir. Ayrıca sosyal çevresinden asla vazgeçemez. Kısıtlanmak, sınırlandırılmak ve kıskanılmak hiç ona göre değildir. Yengeç burcunun duygularını, bu yönleri ile göz ardı eder. Oldukça hassas olan Yengeç, bu duruma üzülecektir. İlişkinin ilerleyebilmesi için büyük bir çaba gerekir.

Yengeç Burcu ve Balık Burcu

Yine harika bir uyum yakalayan iki burç. Balık ve Yengeç burçları, hassas ve duygusaldır. Bu konuda birbirlerini anlamakta zorluk çekmeyeceklerdir. Duygusal sohbetler sayesinde ikisi de mutlu olur. Daha duyarlı davranacakları için birbirlerinde yara bırakmazlar.

Online Fal Baktırmak için

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram