TAROT FALI DOSYASINI AÇIYORUZ 2: DEĞNEKLER SERİSİ

TAROT FALI DOSYASINI AÇIYORUZ 2: DEĞNEKLER SERİSİ

DEĞNEKLER SERİSİ

Fal bakmak ciddi bir iştir ve sadece kişinin sezgilerinin güçlü olması ona “falcı” denebilmesi  yeterli olmayacaktır. İnsanlar online fal baktırmak istedikleri kişinin öngörü becerilerinin yanı sıra fal çeşitleri içinde kendisine yakın bulduğu fallara dair sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimi de göz önünde bulunduracaklardır. Zira, bir gerçek falcı kendisini en iyi falcılar içinde görmek istiyorsa zaten kişisel olarak gelişimine önem verecektir. Bir gerçek falcı tarot falı bakıyorsa tarotun tarihçesinden ne işe yaradığına kadar her şeye merak duyup bilmek isteyecektir.

Tarot Falı Destesindeki Küçük Arkana Kartları

Küçük arkana destlerindeki serilere şu yazımızda kılıçlar serisi ile başlamıştık. Şimdi değnekler  (asalar da deniyor) serisi ile devam ediyoruz.

Değnekler astrolojideki ateş elementinin tarottaki temsilcileridir. İlk hareketin ve başlangıçların sembolüdürler. Sonuç odaklı olmasalar da girişimci bir ruha sahiptirler. Yaratıcı zekayı, hırsı ve harekete geçme dürtüsünü anlatırlar. Fiziksel dünyayla değil bilinçaltıyla daha çok bağlantılıdır. En fazla enerjiye sahip kartlardır. Başladığı işi bitiremeyenlerin simgelendiği bir seridir.

Değnek serisi bir oluşumun ilk adımlarını haber verir. Aşılması gereken ilk engelleri değnekler serisinden görebiliriz. Yaratıcı bir enerjiye sahip ve öncü özelliklere sahiptir. Sürecin yavaş ilerlemesine katlanamayan insanları anlatır.

Değneklerin Ası

İstekle, büyük bir enerjiyle yeni bir girişime başlanacağını anlatır.

Değneklerin İkilisi

Amaçlarınızın sizin için çok anlamlı olduğunu ve geçmişinizde edindiğiniz başarılar dolayısıyla güvenle adım atacağınızı söyler. Kariyer, eğitim hayatı veya cevaplanmayı bekleyen soruların cevaplandırılacağını açıklar.

Değneklerin Üçlüsü

Bu kart, yardımseverlik, risk almak, gelişim, paylaşım, dayanışma gibi konuları anlatır.

Değneklerin Dörtlüsü

Hedeflere ulaşılacağının ve mutluluğa erişileceğinin haberini müjdeleyen ve keyifli zamanların başladığını söyleyen bir karttır. Emek verdiğiniz konularda artık meyveleri toplamaya başlayabilirsiniz.

Değneklerin Beşlisi

Duygusal rekabetten ve çekişmelerden haber verir. Ciddi fikir uyuşmazlıkları nedeniyle gerginlikler yaşanabilir ve tartışmaların içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanlar bencil tavırlar sergileyebilirler.

Değneklerin Altılısı

Verilen emeklerin artık ödüllendirileceğini müjdeler. Zafer sizin olacaktır veya olmuştur. Azimli olmanız sebebiyle mükafatlandırılacaksınız.

Değneklerin Yedilisi

İnişli çıkışlı bir gidişatın içinde olabilirsiniz. İnatçılıkla doğru bildiğiniz yoldan ilerlemeye devam edeceksiniz.

Değneklerin Sekizlisi

Çizdiğiniz hedefe doğru büyük bir kararlılıkla ilerliyorsunuz. Duygusal bağlılıklar da söz konusu olabilir. Sportif faaliyetlerde yer alabilirsiniz. Uçak vasıtasıyla gidilebilecek bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Değneklerin Dokuzlusu

Geçmişte kaldığınızı düşündüğünüz bir ilişki veya sağlık sorunu tekrar gündem olabilir. Kendinizi savunmanız gereken durumların içinde yer alabilir ve temkinli davranmanız fayda sağlayabilir.

Değneklerin Onlusu

Hırsınızdan, baskılardan veya kapasitenizin çok üzerinde hedefler edinmekten kaynaklı bir başarısızlık söz konusu olabilir. Kendinize fazla yükleniyor olabilirsiniz. Girişimleriniz için yeterli düzeyde zaman harcamalısınız.

Değnek Kraliçesi

Sosyal hayat, politika, spor veya yaratıcılıkla ilgili alanlarda gelişme isteğini anlatır. Kişi başarıya ulaşmak için gerekli motivasyona ve potansiyele sahiptir. İnsanın kendini ifade etme yeteneğine sahip olduğunu anlatır.

Değnek Kralı

Rekabet ortamını seven, eğlenceli ve yaratıcı bir kişiliği temsil eder. Yardımsever ve sıcakkanlıdır. Başarıya ulaşmak için hırsla mücadele eder. Eğlenmeyi, gezmeyi, sportif aktivitelerde bulunmayı sever. Politikada yeteneklidir ve iletişim becerilerine sahiptir. Meslek hayatında başarılıdır. Yenilikçi ve neşelidir, maceraya açıktır. 

Değneklerin Uşağı

Doğal yeteneklerini sergilemekten çekinmeyen, lider ruhlu bir insanı anlatır. Risk almaktan çekinmez. Farklılıklarını ön plana çıkarmak için spor branşlarında, eğitim veya satış-pazarlama alanlarında girişimciliği anlatır.

Değneklerin Şövalyesi

Hayatınızda çok önemli olaylar meydana gelecek demektir. Açık sözlü, komik, insansever bir kişiliği anlatır.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram