5 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

5 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Şimdiye kadar sıkı sıkıya bağlı olduğunuz insanları veya fikirleri sorgulamaya başlayacaksınız. Ortaklı işlerinizle ilgili geleceğinizi net olarak çizmenize engel olan her şeyden kurtulmak isteyeceksiniz.

BOĞA BURCU

İçinizde olan güvensizlik hissiyatı sebebiyle kendinizi yalnız kalmış hissediyorsunuz. Bugün kendinizi sevdiğinizi hatırlayarak ayağa kalkın ve zorlansanız da yapmanız gereken işleri yapmaya çalışın. Bu size iyi gelecektir.

İKİZLER BURCU

Bazı insanlara yönelik yaşadığınız kızgınlıklar veya gerilimli tartışmalardan ötürü kendinizi kısıtlanmış ve üzgün hissediyor olabilirsiniz. Size kendinizi ifade etmekten alıkoyan durumlardan uzaklaşmanız yerinde olacaktır.

YENGEÇ BURCU

İşler sizin istediğiniz gibi gitmediğinde alınganlık göstererek aslında sevdiğiniz insanlara karşı haksızlık yapıyorsunuz. Bunun farkına vararak özellikle konuşma üslubunuzda değişiklik yapmanız gerekiyor.

ASLAN BURCU

Mantığınızın sesi ağır bassa da romantik ilişkileriniz söz konusu olduğunda kalbinizin sesiyle hareket etmek istiyorsunuz. Durumlara biraz daha objektif yaklaşmanızı öneririz.

BAŞAK BURCU

Kariyer hedeflerinizi somut biçimde projelendirerek harekete geçmenin yollarını arıyorsunuz. Çalışmaktan gocunmayan tavrınız sayesinde zamanı geldiğinde zafer kutlaması yapacak olmanız kaçınılmaz olacaktır.

TERAZİ BURCU

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizde fayda var zira havada sizi hasta edebilecek etkiler söz konusu. Uyku düzeninizi düzenleyebilir ve daha sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. 

AKREP BURCU

Yeni bir girişim peşine düşüyorsunuz ve bu da zihninizi bir hayli meşgul ediyor. Projelerinizi hayata geçirmeye çalışmanız gayet yerinde olacaktır ancak fazla acele etmemeye özen gösterin.

YAY BURCU

Her zamanki ruh halinizden farklı biçimde enerjinizin düşüklüğü ile dikkat çekiyorsunuz hatta sizi yakından tanıyan insanlar bu halinize çok şaşırıyor. Yalnız siz bu durumun geçici olduğunu biliyorsunuz, ancak mutluluğunuzu dış koşullara fazla bağlamayın.

OĞLAK BURCU

Kendinizi yetersiz gördüğünüz alanlarda gelişime açık bir biçimde hareket edeceksiniz. Hatta birtakım eğitimler de almanız söz konusu. Kariyerinizle ilgili çok güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak.

KOVA BURCU

Bütçe planlaması yapmanızın şart olduğu günlerden geçiyorsunuz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız, aksi takdirde zorunlu ihtiyaçlarınızı bile karşılayamayacak durumlara gelmeniz kaçınılmaz.

BALIK BURCU

Kendi iç sesinizi duyamadığınız günlerden geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz zorunluluklar canınızı bir hayli sıkıyor. Ancak unutmayın siz içinizde büyük bir güç taşıyorsunuz ve engelleri aşabileceksiniz.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram