4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

İkili ilişkilerinizde gizli kalmış birtakım sırlar ortaya dökülebilir. Öncesinde duyduğunuz şüphelere yönelik haklı çıktığınızı görmek size buruk bir sevinç verecek. Romantik ilişkinizi düşünüyorsanız sorun değil çözüm odaklı düşünmeniz gerekir.

BOĞA BURCU

Yatırımlarınız konusunda harekete geçebilirsiniz. Bunu yalnızca maddiyatla ilgili düşünmeyin, kişisel gelişiminize, eğitiminize, fiziksel görünümünüze gösterdiğiniz ilgi de yatırımdır.

İKİZLER BURCU

Bugün odak noktanızda ilişkileriniz var. Romantik partnerinizle olan ilişkileriniz, ailevi olanlar veya iş ilişkileri. Sizi memnun etmeyen şeyin ne olduğunu bulup iletişim tarzınızda değişikliğe gideceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Hizmet etmeyi seviyorsunuz ancak bu her zaman verimlilik vermeyebilir, bunun ayırdına varmalısınız. Sağlık konularında da şayet aceleci kararlar vermeyin ve fikirlerine güvendiğiniz insanlara danışarak hareket edin.

ASLAN BURCU

Geçmişte sizi engellediğini düşündüğünüz konular olduysa bunların tekrardan gündeme gelmesi söz konusu. Ancak bu kez halının altına süpürmeden kesin bir çözüm getirerek bu durumdan kendinizi kurtaracaksınız.

BAŞAK BURCU

Geçmişten kalma bir alacağınız varsa bunları alabilirsiniz ve kazanımlarınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Eksiklerinizi kapatmak için hazırlık yapıyorsunuz. Ekonomik açıdan daha özgür olmak sizin elinizde.

TERAZİ BURCU

Kesin kararlar vermek bulunduğunuz süreçte zor gelebilir. Bunun etkilerini en aza indirmek için karamsar düşüncelerden uzaklaşmalısınız. İmkanların değişmesi an meselesi.

AKREP BURCU

Fikirlerinizin önem kazandığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hayata karşı edindiğiniz felsefe ile birçok insanın yaşamına olumlu dokunuşlar yapabilirsiniz. Günlük yaşamın mecburiyetlerine katlanmanız kolaylaşıyor.

YAY BURCU

Daha önceden değerlendiremediğiniz kaynaklarla ilgili bir pişmanlık yaşamanız söz konusu. Ancak kendinizin üzerine fazla gitmeyin çünkü olayların sonrasında nasıl şekilleneceğini bilemezdiniz.

OĞLAK BURCU

İnsan ilişkilerinde belli darbeler almanız sizi kendinizden uzaklaştırmasın. Almanız gereken dersleri alıp yola devam etmelisiniz. Karakterinizin kolayca zedelenmesine izin vermeyin.

KOVA BURCU

Verdiğiniz bazı kararlar size tereddüt yaşatıyor. Süreçleri baştan sona tekrar tekrar düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz. Kendinizi ifade ederken doğru kelimeleri seçtiğinizden emin olmalısınız. 

BALIK BURCU

Karşı taraftaki insanlara yönelik empati yaparken kendi istek ve ihtiyaçlarınızı unutuyor olabilir misiniz? Hayat size bir şans tanıyorsa bunu kullanmaktan çekinmeyin.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram