Kahve Falı Sözlüğü

Kahve Falı Sözlüğü

Kahve Falı Sözlüğü alfabetik a dan z ye fal yorumcu şekilli resimleri sembolleri anlamları, gemi horoz denizatı kelebek…

Kahve Falı Sözlüğü ne hoş geldiniz. Kahve Falında Çıkan Şekillerin Anlamları Nelerdir? Tarihi eski zamanlara dayanan kahve falı, telvelerinde çıkan şekillere göre yorumlanır. Bu telvelerde birçok farklı şekil çıkabilmektedir. Şekillere verilen anlamlar doğrultusunda geçmiş ve gelecek hakkında yorumlar yapılır. Peki, çıkan şekillerin anlamları nedir? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Kahve Falında Gemi

Kahve falında gemi görmek, kişinin kısa süreli bir yolculuğa çıkacağı ve tatil yapacağı anlamına gelir. Tatil anlamının yanında bir ev alınacağına da işaret etmektedir. Fal baktıran kişinin kahve telvelerinde çıkan diğer şekillere göre bunlardan hangisinin olacağına karar verilebilmektedir. Eğer falda çıkan  gemi, yelkenli ise yeni bir aşka başlanacağı söylenir. Uzun zamandır gönlü boş olan kişinin artık gönlünde biri olacağına dair yorum yapılır. Bunun dışında bayraklı bir gemi görülmüş ise yurtdışına çıkılacağı da söylenmektedir.

Kahve Falında Horoz

Eğer kahve falınızda horoz çıktıysa bir haber alacağınız anlamına gelir. Üstelik bu haber müjdeli bir haber olacaktır. İş veya aşk hayatıyla ilgili olma ihtimali ise yüksektir. Ancak aile hayatına dair müjdeli bir haber olacağına dair yorumlar da yapılmaktadır. Kişinin beklentisine ve falda çıkan diğer şekillere göre yorumlamalar yapılmaktadır. Genel anlamda bu horoz şekline bakıldığında ise hayallere kavuşulacağı anlaşılır. Kişi, şanslı bir dönemden geçmiştir.

Kahve Falında Denizatı 

Eğer telvelerde denizatı görülüyorsa bunun anlamı bir haber alınacağı anlamına gelmektedir. Güzel haberler alarak keyfini yerine getirecektir. Uzak bir yerden gelecek bir haber, mutluluğa ve sevince neden olacaktır. Hatta makam ve mevki anlamında yükselmeler yaşanacaktır. Bununla birlikte iş hayatından kaynaklanan bir seyahat yapılacağına dair bir yorum da yapılmaktadır. Bu kişinin karşısına yakın zamanda harika fırsatlar çıkacaktır. Bekar bir kişinin falında denizatı çıkıyorsa yakın zamanda evleneceği kişi ile tanışacaktır. Evli olan kişinin aile hayatında ise huzur bulunacaktır. Bunların dışında eğer uzun zamandır uğraşılan bir iş varsa başarıya ulaşılacağına dair yorum da yapılmaktadır.

Kahve Falında Kelebek

Kelebeğin kahve falında görülmesi, baktıran kişinin birine aşık olduğuna işaret eder. Bekar bir kişi gördüyse hoşlandığı kişiden karşılık bulacağı anlamına gelir. Karşılıklı bir aşkın başlamasına az bir zaman kaldığını söyler. Ancak evli bir kişi bu rüyayı gördüyse yakın zamanda bir sürpriz ile karşılaşacağına yorulur. Çiftin ilişkisinin yeniden canlanacağı ve daha iyi bir hale geleceği söylenir.

Kahve Falında Salyangoz

Şans, bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Özellikle gelecekte çok şanslı olunacağına dair yorumlar çıkarılır. Güzel fırsatlar elde edileceğini söyler. İş ve kariyer anlamında önemli fırsatlar yakalanacağına dair yorumlar yapılır. Maddi anlamda iyi kazançlar elde edileceğinin ve çok güzel günlerin geleceğinin habercisidir.

Kahve Falında Ördek

Yakın zamanda kısmetli bir döneme girilecektir. Mal ve mülk ile alakalı işlerin ortaya çıkacağını söyler. Fal baktıran kişi eğer uzun zamandır bir iş ile uğraşıyorsa ve kafasında birtakım planlar varsa bunların yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Üstelik önemli mevki ve makama yükselmeye ve başarılı bir hayatın olacağına dair yorumlar yapılır.

Kahve Falında Zürafa

Kahve Falında zürafa çıktıysa kişi, sevgilisi ya da eşi ile birlikte romantik bir vakit geçirecek ve bir akşam yemeğine gidecektir. Yakın zamanda ise hareketli bir döneme gireceğine dair yorumlar da yapılır. Ayrıca çiftlerin arasında kuvvetlenen bir bağ oluştuğu söylenir.

Kahve falı sözlüğümüz yorumlara açıktır. Sizler Yorum yazdıkça Fal sözlüğü daha fazla büyüyecektir. Kahve Falı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. En tecrübeli kahve falı falcılarının bulunduğu Turuncu Fal Cafe olarak sizleri her türlü hizmeti ücretli veya ücretsiz olarak vermekten büyük onur ve gurur duyarız…

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram