Burçlara Göre Kadınların Çekici Özellikleri

Burçlara Göre Kadınların Çekici Özellikleri

Burçlara Göre Kadınların Çekici Özellikleri

Burçlara Göre Kadınların Çekici Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcu Kadını

Özgüveni yüksektir. Hakkını almayı bilir ve değerlerini korumaya çalışır. Kolay kolay bir şeyden pes etmez. Gayet açık ve nettir. Oldukça dürüst bir karakteri vardır. Genelde güçlü erkekleri tercih eder. Saygınlığa önem verir.

Boğa Burcu Kadını

Sabırlıdır ve güvenilir bir karakteri vardır. Konukseverdir ve yemek yapma konusunda oldukça iyidir. Ayrıca çok tutumludur. Para harcarken dikkatli davranmaya çalışır. Biriyle ilişkiye başlaması kolay değildir. Tutkuludur.

İkizler Burcu Kadını

Keskin bir zekaya sahiptir. Asla kıskanç değildir ve sıkboğaz etmez. Arkadaş olabilmeyi çok iyi bilir. Gayet eğlenceli ve keyiflidir. Hareketli bir yapısı vardır. Ne kadar canı sıkkın olsa da eğlenmeyi bilir. Kesinlikle rutin değildir.

Yengeç Burcu Kadını

Tutumludur ve sert hareketlerden hoşlanmaz. Yemek yapmayı çok iyi bilir ve yemekleri güzeldir. Sadakate sahiptir. Masumiyete sahiptir ve bu masumiyet ona farklı bir çekicilik katar. Yapmacık değildir. Gizemli tavırları vardır.

Aslan Burcu Kadını

Popülerdir ve çekiciliği ile öne çıkar. Bir Aslan kadınını diğerlerinden ayırt edebilirsiniz. Dişiliği ve cazibesi ile dikkat çeker. Her zaman otoriter tavırlara sahiptir. Bakımına önem verir. Asla ödün vermediği şeylerden biri kalitedir.

Başak Erkeği Kadını

Titizliği ve temizliği ile öne çıkan bir burçtur. Abartılardan, aşırılıklardan hiç hoşlanmaz. Akıllıdır ve sadakate çok önem verir. Mütevazi bir karakteri vardır. Pratiktir ve eleştirel bir yöne sahiptir. Her zaman mantıklı ilerlemeye çalışır.

Terazi Burcu Kadını

Bir konuda gerekirse sonuna kadar tartışabilir. Flört etmekten çok hoşlanır. Ortamın tadını çıkarmayı bilen bir kadındır. Kıskançlığa sahip değildir. Giyinmeyi bilir. Girdiği ortamı güzelleştiren bir yapısı vardır. Mantıklı ilerlemeyi tercih eder.

Akrep Burcu Kadını

Gizemli bir yapısı vardır ve tutkuları ile öne çıkar. İlk bakışta bile bir erkeği kendine çekebilir. Büyüleyici bir yapısı olduğu söylenebilir. Azim ve kararlısıdır. Üstelik risk almaktan asla korkmaz. Derin düşüncelere dalıp gidebilir.

Yay Burcu Kadını

Çocuksu yapısıyla bilinir. Her zaman genç kalmayı başarır. Çok hareketlidir ve maceracı bir karaktere sahiptir. Özellikle de iyimserdir. Hep pozitif düşünmeye çalışır. Bir olayı gülünç tarafından görmeye çalışır. Kıskanç değildir.

Oğlak Burcu Kadını

Soğuk bir görüntüsü vardır ancak bunun altında gizli bir şehvet bulunur. İşlerinde her zaman temkinli davranır. Tutumludur ve mütevazidir. Sade ve şık olmaktan yanadır. Ciddiyete sahiptir ve dürüst davranmaya çalışır. Çalışkan ve hırslıdır.

Kova Burcu Kadını

Ruh hali çok çabuk değişir. Onu hiçbir zaman aşırı duygusal göremezsiniz. Kuşkucu, şüpheci değildir. Kaliteye düşkündür ve kendine ait bir tarzı vardır. Seçici davranır. Başına buyruk davranır. Hiçbir ortamı germez ve kolay uyum sağlar.

Balık Burcu Kadını

Merhametli, şefkatli ve vefalıdır. Utangaç bir yapısı vardır. Duygusal bir kişiliği olmasından dolayı çok hassastır. Çok çabuk alınabilir. Olaylardan pozitif sonuçlar çıkarmayı bilir. İçinde büyümeyen bir çocuk vardır. İçten ve samimidir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram