İskambil Falı Nedir?

İskambil Falı Nedir?

İskambil Falı Nedir?

İskambil Falı Nedir? Hem geçmişi hem de geleceği görmek isteyenlerin kullandığı yöntemlerden biri iskambil falı dır. İskambil kartları 14. Yüzyılda Avrupa’da yayılmış ve ardından hayatımıza girmiştir.

Toplamda 52 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Her kart farklı renklere ve simgelere sahiptir. Başta oyun için kullanılan kartlar, git gide fal için kullanılmaya başlanmıştır. İskambil falı nın pek çok çeşidi bulunur. Her kart farklı bir anlam taşıdığı için sadece bir kartın bile farklı çıkması genel olarak tüm konuyu değiştirecektir. Genel olarak bakılabileceği gibi tek bir konu üzerinde de durulabilir.

İskambil Falı Nasıl Bakılır?

İskambil falı na bakabilmek için öncelikle kartların bulunduğu destenin karıştırılması gerekir. Destenin tamamen karıştığından emin olunmalı. Karıştığından emin olunmalı çünkü kişinin şansını bu belirleyecek. Fal baktıracak kişi, sevdiği insanın ismini bir kağıda yazar. Tüm kartlar kapalı olmalıdır. İsim yazılan kağıtlar da kapalı olacak şekilde destenin üzerine koyulur. Önce sesli harflerin olduğu kısım üst üste koyulur. Ardından sessiz harfler de kapalı şekilde art arda dizilir. Daha sonra bir alttan bir de üstten kart seçilir. Bunlar açık olacak şekilde kenara koyulur. Aynı sayının ya da harflerin geldiği kağıtlar varsa bunlar da kenara ayrılır. Kağıt bittikten sonra ise kart seçme işlemi 3 kez daha tekrarlanır. Eşli kartların, baktıran kişi görmeden üzerine yeniden kart koyulur. Bundan sonrasında kartlar yorumlanır. Ancak bu işlem uzman ve profesyonel olan gerçek falcı tarafından yapılmalıdır.

İskambil Aşk Falı Nasıl Bakılır?

İskambil falı, birkaç farklı baktırma çeşidine sahiptir. Bunlardan biri de iskambil aşk falı olarak adlandırılır. Aşk falı, dört farklı kategoriye ayrılır ve her kategori farklı bir elementi temsil eder.

  1. Maça kartları, hava grubu içinde yer alır. Eğer ilişki içinde ihanet varsa bunu temsil eder.
  2. Karo kartları ise toprak grubundadır. Para ile ilgili meseleleri konu alır.
  3. Sinek kartları, ateş grubunu temsil eder. Mutluluk ve başarıyı simgeler.
  4. Kupa kartları ise su grubundadır ve aşkı, evliliği konu edinir. 

İskambil aşk falında öncelikle baktıran kişi tarafından 3 adet kart seçilir. Seçmeden önce hangi soruyu cevaplamak istediğini düşünmesi gerekir. Kartlar, geçmiş zaman, şimdiki zaman ya da gelecek zamana bakmak için seçilebilir. Bu kişinin tercihine bağlıdır. Ardından seçilen kartlar, gerçek falcı tarafından yorumlanır.

İskambil Tek Kart Nasıl Bakılır?

İskambil falının çeşitlerinden biri de tek kart falıdır. Genel anlamda bakıldığında tarot ile bir benzerliği bulunur. Fala bakan kişi, kartları kapalı şekilde bakılacak kişinin önüne tek tek dizer. Ardından fala baktıracak kişi aklından merak ettiği bir soruyu geçirir ve bunu dile getirir. Bunlardan sonra ise kişi, kartlardan bir tanesini seçer. Falcı, bu karta bakarak kişinin sorusunu cevaplayacak bir yorum yapar.

Eğer siz de iskambil falı baktırmak istiyorsanız bize  ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. İskambil falı dışında tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram