Falcı Venüs

turuncucafefalcivenus | turuncucafefalcivenus

Falcı Venüs ( Medyum Venüs ) Kimdir?

 

turuncucafefalcivenus | turuncucafefalcivenus
turuncu-cafe-falci-venus

 

Güneşin Oğlak, yükselenin Başak olduğu bir Ocak Sabahı Dünyaya Gelmiştir.

Özellikleri arasında kendinden emin duruşu ve güçlü kişiliği başta yer almaktadır,

Bir çok kişisel gelişim, astroloji, insan psikolojisi ve tarot gibi konularda araştırmaları ve aldığı dersler oldu.

20 Yılı aşkın süredir bu işi yapıyor, İlk Yıllar çevresindeki insanların hislerinin çok iy olduğunu söylemesi ile ilginç yanlarını fark etmesi çabuk oldu. Daha sonra araştırmalar yapıp kendisini geliştirmesi ile bu günlere gelmiştir. Kökeni çok eskiye dayanan Şaman geleneklerinden gelen kurşun dökme adetini Büyük annesinden el almıştır. Diğer yandan Küre Falına gelirsek hislerinin gücüne dayanarak odaklanmasından dır. Hislerinin ve kart konusunda deneyimleri sizlere iyi geleceğine hep inanmıştır ve Aslında önemli olan konunun gerçek ve gelecek arasında ki ince çizgiyi kaldırabilmektir.

Kendisinden ufak bir öneri: Kendinizi sevin, neyi ne zaman istediğinizi bilin gerisini benim hislerime bırakın, sizin için yazılmış olan bir kaderin olduğunu unutmayın ben size hislerim ile yardımcı olacağım,  güneşin, gezegenlerin ve yıldızların ışığı sizinle olsun.Hislerimin gücünü seanslarım sırasında hissedeceksiniz.

 

 

 

 

Falcı Venüs, Falcı Venüs kimdir, Falcı Venüs Ankara, Kızılay Falcı Venüs, Meşhur Falcı Venüs, Ankara Falcı Venüs, Medyum Venüs, Kahve Falı Venüs, Tarot Falı Venüs, Kurşun Dökme Venüs, Aşk Falı Venüs, Falcı Venüs nerede, Kızılay Fal bakanlar, Ankara fal bakanlar, En iyi falcılar, Ankara Fal, Kızılay Fal, Çankaya Fal, Yenimahalle Fal, Çayyolu Fal, Bahçelievler Fal, Profesyonel Fal, En iyi medyum, Turuncu Cafe Venüs, Turuncu Cafe Falcı Venüs, Turuncu Cafe Falcı Venüs Yorumları, Falcı Venüs Yorumları, Falcı Venüs resmi

Turuncu Fal Cafe

One thought on “Falcı Venüs
  1. Bi ara tatile gitmişti heralde. Ama geri gelmiş geçen ziyaretine gittim. Fal baktırmadım ama söhbet için gittim. Ama sohbeti ile beni gene şaşırttı. Hayatımda yapmam gerekenlere dair konuştuk. Beni fal bakmadan da etkileyebildi. Başarıların devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram