Falcı (Medyum) Cengiz

Falcı (Medyum) Cengiz

Falcı (Medyum) Cengiz Kimdir?

turuncu-cafe-falci-cengiz-kim
turuncu-cafe-falci-cengiz-kim

13 Yaşın’da Rüyasında Gördüklerini Yaşaması nedeniyle hislerinin yoğunluğunu fark etmiştir. İlk Zamanlar isimler üzerine yoğunlaşıp, basamak değerlerine ayırarak isim analizi yapmaya başlamıştır.

Baktığı Fal Çeşitleri

Daha Sonra rüyasında gördüğü kişilerin gözlerinin içine bakarak hislerini dışa yansıtmış. Şöyle bir gerçeğin olduğunu söyleyen Falcı ( Medyum) Cengiz Anneannesinin ocak zade olması ve annesine el vermesi, annesinde Cengiz Beye el vermesi ile kendisine iyice güven gelmişti ve artık iyice hislerinin kuvvetli olduğunu anlamıştır  ve kendine bunu iş edinmiştir. Sonra Avuç içine bakarak hissettiklerini söylemiştir. Bunu kahve, Tarot, Yıldızname, Su ve Ateş fallarına bakarak geliştirmiştir.  Bu işi Profesyonel olarak yapmaya başlamıştır  ve 13 yıldır’da Turuncu Cafe’de profesyonel olarak medyumluk yapmaktadır.

Falcı Cengiz Prensipleri.

Anne Annesi ve Annesin’den aldığı el ile kurşun dökmeye başlamış. Kökenlerinin’de İran Tebrizin’den gelmesinden dolayı  Yıldızname (Ebced Hesabı) bakması daha kolay olmuştur. Bu işi ile Ticaret gözü ile hiç bir zaman görmeyip, Karşısındakilere doğruları konuşmayı onları doğru yönlendirmeyi hedef haline getirmiştir.

Özellikle Tarih vermeleriyle ve Aşk ilişkileri ile meşhur duruma gelmiştir.

Oyla
[Toplam: 154 Puan: 3.8]
82 thoughts on “Falcı (Medyum) Cengiz
  1. cengiz bey cok iyi bir duru goruye sahip..ayni zamanda bunu kahve ile harmanliyor..hisleri cok kuvvetli..size fal resitali sunuyor..siddetle tavsiye ediyorum..

  2. Cengiz bey kahve fali olsun diger çesit fal olsun hepsinede harika bakiyor ben baktirdim gerçekten çok memnun kaldim sizde kesinlikle baktirmalisiniz

  3. ağzınıza sağlık çok teşekkür ederim .tavsiye ederim çünkü bayağı açıklayıcı cvpladınız çok beğendim bakacak arkadaşlara tavsiye ederim çünkü ben yine baktiracagim

  4. Öncelikle cidden tebrik ederim bayıldım. tek kelimeyle mükemmel ne dediyse çıktı. 4 defa ona baktırdım ailem, eşim, çocuklarımla ilgili ne dediyse yaşadım. bakalım gelecekle ilgili dedikleri var neler yaşayacağım. şiddetle tavsiye ederim.

  5. Cengiz bey gerçekten mükemel bir falci herşeyi falarda görüp anlatiyor sizinde gidip baktirabileceginiz bir falci

  6. Cengiz bey cok enerjik biri onun yaninda olunca enerjisi size bile geciyor cok basarili birisi ben memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum

  7. Oldukça kibar bir bey ve falı’da normalin üstünde 10/10 bir falcı tanımadım ama 9 olur. Dİğer falcılara göre tercih edebilirsiniz.

  8. Bu kadar beklemiyordum çok sasırdım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim çok başarılı işinde muhteşem ya

  9. Özellikle Tarih vermeleriyle ve Aşk ilişkileri ile meşhur olan bir falcı surekli giderim . Sizi çok öneriyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir