En Uyumlu Burçlar Hangileridir?

En Uyumlu Burçlar Hangileridir?

Burçların En Uyumlu Oldukları Burçlar Nelerdir? Aşkta en uyumlu burçlar, en uyumlu burç çifti, aşk uyumu, evlilikte sevgili, flört, burçlar, burç aşk uyumu, burç uyumu evlilik

En uyumlu burçlar hangileridir? Burçlar hangi burçlarla anlaşır? Öğrenmek için yazımıza göz atmayı unutmayın.

Burçların En Uyumlu Oldukları Burçlar Nelerdir Aşkta en uyumlu burçlar, en uyumlu burç çifti, aşk uyumu, evlilikte uyumlu burçlar, burç aşk uyumu, burç uyumu evlilik

Boğa Burcu ve İkizler Burcu Uyumu

Oldukça renkli bir çift olan Boğa burcu ve İkizler burcunun ilişkisi genellikle uzun solukludur. Toprak grubu ve hava grubunun nadiren oluşturduğu bu uyumla çift kısa sürede ilişkiye başlayabilmektedir. Zıt kutuplarda oldukları düşünülebilmektedir. Ancak bu durum pek de sıkıntılı değildir. Çünkü birbirini tamamlayan bir ilişkiyi ortaya çıkarırlar ve anlaşamadıkları noktaları da kısa sürede konuşup halledebilirler. Bu nedenle en uyumlu burçlar arasında bulunurlar. 

Boğa Burcu ve Başak Burcu Uyumu

İlişkileri güven ve sadakat üzerine kuruludur. Kesinlikle kuşkuya yer yoktur. Zaten pek çok konuda aynı fikirde olurlar. Başak burcu, Boğa kadar sıcak kalpli değildir. Boğa, daha duygusal hareket eder ve oldukça saygılı tavırlar sergiler. Başak ise tamamen mantıklı ilerlemeye çalışır ve akla önem verir. Bu noktada birbirlerini dengeler ve tamamlarlar.

İkizler Burcu ve Yay Burcu Uyumu

İkizler ve Yay bir aradaysa bu kesinlikle birbirlerini çok sevdiklerini gösterir. Yeni fikirler paylaşmak, felsefi konulardan bahsetmek, yeni ortamlara katılmak çok hoşlarına gider. Sevdikleri şeylerin çoğu benzerdir ve bundan dolayı birbirlerine ve yaptıklarına yabancılık çekmezler. Birlikte yapacakları deneyimler ve keşifler onları daha da birbirine bağlayacaktır.

Yengeç Burcu ve Balık Burcu Uyumu

Duygusallıkları, hassas oluşları ve şefkatleri birbirine benzer. Yengeç burcu da tıpkı Balık burcu gibi epey duygusal hareket eder. Duyguları ön planda olan burçlardır. Hassas oldukları için birbirlerini incitmekten de korkarlar. Hem saygıları, sevgileri hem dem anlayışları vardır. İlişkilerinin dengesini de bu durum sağlamaktadır. Tamamen duygusallık üzerine kurulmuş olan bir ilişkidir.

Aslan Burcu ve Kova Burcu Uyumu

Etraflarında bulunan insanlar tarafından çok sevilen burçlardır. Açık fikirlere sahiplerdir ve bundan dolayı iyi anlaşırlar. Aslan burcunun tutucu tavırları ve hep kendini öne atması bazen Kova tarafından eleştirilebilir. Aşırı derece de lükse önem veren Aslan, bazen Kova ile ufak problemler yaşanabilir. Bunun dışında her ikisi de özgürlüğüne düşkün olduğu için birbirlerini kısıtlamaz ve iyi anlaşır.

Başak Burcu ve Oğlak Burcu Uyumu

İş hayatı konusunda ikisinin de bir ortak noktası vardır. İşkolik olmaları ile bilinirler. Kariyerlerine fazla önem verirler. Pratik ve güvenilir kişilerdir. Yaptıkları her işi en iyi şekilde yaparlar ve mükemmel şekilde tamamlamaya çalışırlar. Her ne kadar işlerine düşkün olsalar da birbirlerine de zaman ayırırlar. Çünkü aralarında büyük bir çekim vardır. Hedeflerine ulaşırken birbirlerini motive ederler.

Terazi Burcu ve Boğa Burcu Uyumu

Kaliteli eşyalardan, iyi bir kıyafet tarzından hoşlanırlar ve rahatlarına epey düşkünlerdir. Beraber sanatsal faaliyetlere katılmaktan hoşlanırlar. Aralarında bulunan bağ bu sayede daha fazla artacaktır. Terazi burcu konuşmaktan ne kadar hoşlanıyorsa Boğa burcu da bir o kadar sessizlikten hoşlanır. Özellikle bundan dolayı birbirlerini tamamlarlar. 

Akrep Burcu ve Yengeç Burcu Uyumu

Derin duyguları vardır ve aralarında oluşan duygu yoğunluğu ile tutku onları birbirlerine çeker. Bir taraf duyguları ile yönetilirken diğer taraf tutkuları tarafından yönetilir. İşte bu noktada büyük bir çekim oluşur. Birbirlerine ayak uydurma konusunda pek de zorlandıkları söylenemez. Ara ara bazı konuları takıntı haline getirseler de bu durum geçicidir. Mükemmel bir çift olurlar. 

Yay Burcu ve Aslan Burcu Uyumu

Yeni tecrübeler edinmeyi ve farklı şeyleri keşfetmeyi çok severler. Hayatı dolu dolu yaşamaktan yanadırlar. Sosyallik konusunda sağladıkları büyük uyum nedeni ile harika vakit geçirirler. Ettikleri sohbetler çok uzar çünkü derin konulara girmekten hoşlanırlar. Aslan burcu sürekli olarak iltifat bekler. Yay burcu bunu her zaman sağlayamaz. Tek sorunları bu olacaktır.

Oğlak Burcu ve Koç Burcu Uyumu

Aslında çok farklı kutupta yer alan iki burç gibi görünürler. Lakin bir ortak noktaları vardır. Çalışmayı ve başarmayı çok severler. Aşk hayatına da bu konuyu yansıtırlar. Birbirleri için çok uğraşıp ilişkilerini güzel bir noktaya getirirler. Koruma içgüdüsü her iki tarafta da vardır. Desteklerini birbirlerinden esirgemezler. Yardımsever yönleri de onları bir araya getirir.

Kova Burcu ve İkizler Burcu Uyumu

Ne kıskançlıkları vardır ne de çabuk kırılmak gibi bir özellikleri. Tam da bundan dolayı birbirleri ile çok iyi anlaşırlar. Bağımsız ruhları ve yenilik, macera arayışları onları birleştirir. Farklı ortamlara girip kolayca uyum sağlarlar. Seyahat etmek, eğlenmek, maceralara atılmak tam onlara göredir. Kova burcu, İkizler burcunun dengesizliklerine uyum sağlar ve sorun etmez.

Balık Burcu ve Akrep Burcu Uyumu

Balık burcunun ihtiyaç duyduğu sevgi ve şefkati Akrep burcu ona sağlayacaktır. Karamsar yapıları vardır ve bu durum onları rahatsız etmez. Derin düşüncelere dalarlar. Bu açılardan birbirlerini tamamlayan bir yönleri vardır. Sürekli hayatı sorgularlar. Balık burcu, Akrep burcunun paranoyak tavırlarına anlayış gösterecek ve onu rahatlatmaya çalışacaktır.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram