Çingene Tarotu Nedir ?

Çingene Tarotu Nedir ?

Çingene Kökeni Nedir ? Nasıl bakılır? En iyi falcılar ile en mükemmel çingene falı bak. Gerçek fal bak. 

Çingenelerin kökeni aslen Kuzey Hindistan’a dayanmaktadır. Yüzyıllar önce Orta Doğu ve Anadolu’dan geçerek Avrupa’ya gelen çingeneler dünyaya yayılmışlardır. Çingenelerde fal çok yaygın bir inanıştır. Bu insanların fal konusundaki popülerliklerinin artmasındaki en büyük etken geleceği tahmin etme yetenekleridir. Ankara çingene tarotu hizmetimiz uzman falcılarımız tarafından verilmektedir.

Çingene Tarotu Nedir ?

Çingene tarotunun yaklaşık 500 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır ve çingene gelenekleri özenle korunmuştur. Destede 78 tane kart bulunmaktadır ve her kartın ayrı bir anlamı vardır. Çoğunlukla tarot kartları karmaşıktır ancak çingene tarot kartları anlamları biraz daha sade ve açıklayıcıdır.

Çingene tarotu ne verir?

çingene tarotu klasik tarot kartlarının yolunu izler ancak tarotun geçmişten günümüze kadar süre gelmesinde büyük önem arz eden çingenelerin şekil ve işaretlerinden yararlanarak, kartların yorumlarını genişletmektedir.
Çingene tarotu, hayatımızın sırlarını öğrenmenin en eski yollarından biridir. Çingene bilgeliği ve maneviyatını yansıtan bu kartlar, geçmişin bilinmeyenlerini çözmede, şimdiyi anlamada ve gelecekteki yaşantıya dair tahmin ve kehanetlerde bulunur.
Çingene tarotu kafanıza takılan net sorulara, en doğru cevapları vermektedir. Biten ilişkinizi anlamak, içinde bulunduğunuz, sıkıntı yaşadığınız durumun çözüm yolları, işinizde ne kadar, nasıl ilerleyebileceğiniz hakkında bir çok sorunuza cevap verir. Sorunuzu düşünün ve çingene online tarot kartlarını seçip cevaplarınızı bulun.
Çingene tarotu nasıl bakılır? Çingenede tarotunun farklı bakma yolları vardır. Aşk çingene tarotu, genel çingene tarotu dizilimi ve basit çingene tarotu dizilimi olarak ele alabiliriz.

Çingene Tarotu Nasıl Bakılır ?

Aşk çingene tarotu diziliminde, karşınızdaki insanın size karşı hissettiklerini sizden beklentilerini öğrenebilirsiniz. Bunu için desteden üç tane kart seçmelisiniz.
Bazen yorumlar üstü kapalı cümlelerle size cevap verse de bu üç kart size hayatınıza uyarlayıp doğru yolu bulabileceğiniz cevapları verecektir.
Genel çingene tarotu diziliminde, bu dizilim kolay görünür fakat fazlasıyla bilgi edinmenizi sağlar. Hayatınızla ilgili genel bir bilgi yorum edinmek istediğinizde bu yöntem oldukça etkilidir.
Bu dizilim oldukça basittir. 21 tane kart seçilir, her sırada 7’şer tane olacak şekilde 3 sıra alt alta dizilir. İlk sıra sizlere geçmişiniz, orta sıra şu anki durumunuz,
en alt sıra ise geleceğiniz hakkında bilgi verecektir.
Basit çingene düzeni için 36 kart gereklidir. Bir kral ya da kraliçe seçmeniz gerekir ve deste karıştırılır. Ortaya seçilen kral ya da kraliçe kartı yerleştirilir.
Sonrasında 4 sıraya da 4 tane kart gelecek kadar kart seçilip ilk seçilen kartın üzerine dizilir. Bu kısın yakın gelecek hakkında bilgi verir. Daha sonra yine 4 sırada 4
tane kart olacak kadar kart seçilip kral ya da kraliçenin alt kısmına dizlir. Bu kısımda sizlere uzak gelecek hakkında bilgi verir. Son olarak iki kart seçilir ve bütün
kartların en alt kısmına yerleştirilir. İlk kart geçmişte hayatınızda olup şuan görüşmediğiniz kişiyle yaşadığınız sorunlar hakkında, ikinci kart ise gelecekte sorun yaşayıp
hayatınızdan çıkaracağınız kişi hakkında bilgi vermektedir. Bütün kartlar soldan sağa doğru, yüzleri yukarı bakacak şekilde dizilmelidir.

Çingene Tarotu Nedir ? | Turuncu Fal Cafe
Çingene Tarotu Nedir ? | Turuncu Fal Cafe

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram