9 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar, güncel burç yorumları, astroloji | 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Estetik ve düzen algılarınızla ilgili fikir ayrılıklarına düşebilir ve özellikle satış ve pazarlama alanında hizmet veren bir işiniz varsa anlaşmazlıklar baş gösterebilir. Geçmişte kalmış eski bir ilişkiniz hakkında yeni şeyler duyabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Daha verimli olabilmek adına kendinizi motive ederek yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Bu iş hayatınızla ilgili olabileceği gibi ev ve özel hayatınızla ilgili de olabilir. Sadece yenilenmeye ve enerji toplamaya ihtiyacınız var.

İKİZLER BURCU

Önceden adım atıp atmamak konusunda kararsız kaldığınız sosyal ve duygusal yaşantınıza dair gelişmeler içinde aktif olarak rol almaya başlıyorsunuz. İnisiyatif aldığınız konularda başkalarına da öncülük etme yeteneğiniz var.

YENGEÇ BURCU

Olgunluğunuz ve sakinliğiniz sayesinde geçmişin üstesinden gelebileceksiniz. Diyete veya spora başlamak için gayet uygun zamanlar. Ailenizle ilgili sorunların halledilmesi için sizin yardımınıza ihtiyaç duyulabilir.

ASLAN BURCU

Aşk hayatınızı etkileyecek gelişmelere hazırlıklı olun Sevgili Aslanlar. Önünüzün aydınlık olduğunu hissedeceksiniz ve daha özgüvenli biçimde aldığınız kararlar doğrultusunda ilerleyeceksiniz.

BAŞAK BURCU

Maddi ve manevi açıdan parlayacağınız bir gün sizi bekliyor. Kendinizle baş başa kalıp hayatınıza dair bir muhasebe yapacaksınız ve bulunduğunuz noktadan memnuniyet duyacaksınız.

TERAZİ BURCU

Hayata dair yepyeni pencereler açmak için hazırlık yapıyorsunuz. Sizi yepyeni gelişmeler bekliyor. Temelli bir şehir değişikliği, arkadaşlarınız ve partnerinizle birlikte mutlu bir dönem kapınızda.

AKREP BURCU

Bir şeylerin tamamı ile sizin elinizde olmaması huzurunuzu kaçırabilir. Bu duygularla baş etmeye çalışmak ve başka insanlarla da aranızda gerginlik yaratmamak için biraz durmaya ve sakinleşmeye ihtiyacınız var.

YAY BURCU

İçinizden hiçbir şey yapmak gelmiyorsa gökyüzündeki etkiler bu durumun sona erdiğiniz söylüyor. Tekrar müthiş enerjinizle sahnelerde olacaksınız. Tak başınalıktan ziyade diğer insanlarla birlikte olmak isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU

Kırgınlıklarınızın üzerinde çok fazla düşünüyorsunuz. Artık bunları geride bırakarak alacağınız dersi alıp yolunuza devam etmelisiniz. Kötü bir gün geçirmeniz kötü bir hayatınız olduğu anlamına gelmez. 

KOVA BURCU

Gelir tablonuzda bir artış söz konusu olabilir. Yatırımlarınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor olacak. Ayrıca partnerinizle alakalı ilişkiniz üzerine ciddi bir konuşma gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. 

BALIK BURCU

Rekabet alanında zorlayıcı etkilerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. İş yaşantınızda hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız bunu dile getirmeli ve gerekirse sert çıkışmalısınız.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram