8 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar, güncel burç yorumları, astroloji | 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

 

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Kariyer hayatınızdaki hızlı gelişmeler sizi şaşırtabilir ancak siz zaten hızlı davranmakta ve buna uyum sağlamakta zorlanmayacak bir insansınızdır. Ancak plansız hareket etmemeye de dikkat edin.

BOĞA BURCU

Maddi anlamdaki ihtiyaçlarınız artabilir, neye yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Kafanız karışık bir şekilde ne yöne gideceğinizi bilemiyorsunuz. Sevdiğiniz insanlardan destek alın.

İKİZLER BURCU

Kararan günler o şekilde kalmaz. Güneş her gün doğar ancak sizin Güneş’i hayatınıza misafir etmeniz gerekir. Karamsarlıktan kaçamazsınız, karamsar duygulara saplanıp kalmaktan kaçınmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Yeni iş planlarınız için yatırım yapmanız gerekebilir. Bu durum da bütçe konularında sizi yeniden bir düzenlemeye itecek. Ancak attığınız adımların karşılığını görebileceksiniz.

ASLAN BURCU

Hafta ortasına doğru ilerlerken enerjiniz biraz düşüşe geçmiş olabilir. Haksız yere sizin üzerinize gelindiğini düşündüğünüz konularda sessiz kalmayacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde de bir yoğunlaşma görülebilir.

BAŞAK BURCU

İnsanlar çevrenize toplanırken kendinizi göstermek ve ifade etmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ortaya özgürce koyabildikçe özgüveninizin arttığı hissedeceksiniz. Yaşadığınız kalp kırıklıklarını geride bırakıyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Özel hayatınızda ilişkinizde gördüğünüz baskıdan ötürü rahatsızlığınızı dile getirebilir ve partnerinizle aranızda ufak çaplı gerilimler yaşanabilir. Geçmiş hatalardan dersler çıkarmanız gerekiyor.

AKREP BURCU

Gün sizin için çok yoğun başlıyor. Geçmişteki ortaklıklarınızla ilgili yaşadığınız sorunlar varsa telafi etmeniz mümkün olacak. Kulağınıza gelen bilgilerle değil kendi düşüncelerin ve sezgilerinizle hareket edin.

YAY BURCU

İşinizle ilgili kısa mesafeli seyahat planlarınız olabilir. İş hayatınızda çok yoğun bir gün olacak ve bur durum sizi bir miktar yoracak. Finansal konularda da istikrar yakalamanız gerekiyor.

OĞLAK BURCU

Elinize geçen fırsatları değerlendirmek için uğraş veriyorsunuz. İçinize doğan huzurla birlikte hareket edecek bu günü sakin ve mütevazılıkla ilerleteceksiniz. Zihninizi uzun zamandır meşgul eden meselelerden kurtuluyorsunuz.

KOVA BURCU

Sosyal çevreniz aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Gizli kalması gereken konuların bir bir ortaya çıktığı mistik bir enerji dolanıyor başınızın üzerinde. Daha çok “ben” demek yerine karşınızdaki insanların da  neler düşündüğünü önemseyin.

BALIK BURCU

Verdiğiniz değerin karşılığını bulamadığınız her şeyden yakanızı sıyırmanız gerekir. İstediklerinizi açık yüreklilikle dile getirmelisiniz. Parasal olarak sıkıştığınız bir dönemdeyseniz yakın zamanda rahatlayacaksınız.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram