12 Burç ve 12 Mitolojik Tanrı

12 burç, 12 burç mitoloji, fal, astroloji, mitolojik tanrılar, mitoloji tanrı,fal, falcı, ankara fal, online fal12 burç, 12 burç mitoloji, fal, astroloji, mitolojik tanrılar, mitoloji tanrı,fal, falcı, ankara fal, online fal | Fal Cafe Cafeler, Ankara Fal Cafe Cafeler, Kızılay Fal Cafe Cafeler , İstanbul Fal Cafe Cafeler , Fal Cafe Cafeler , Ankara Falcı Cafe Cafeler , Kızılay Falcı Cafe Cafeler , İstanbul Falcı Cafe Cafeler , Falcı Cafe Cafeler , Ankara Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar Cafe Cafeler , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum cafe , Kızılay Medyum cafe , İstanbul Medyum cafe , Medyum cafe , Ankara Medyumlar cafesi , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal Cafe Cafeler , Kızılay Online Fal Cafe Cafeler , İstanbul Online Fal Cafe Cafeler , Online Fal Cafe Cafeler , Ankara Online Falcılar Cafe Cafeler , Kızılay Online Falcılar Cafe Cafeler , İstanbul Online Falcılar Cafe Cafeler , Online Falcılar Cafe Cafeler , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Ankara Fal Cafe Meşhur Ünlü Medyum Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları ,

12 Burç ve 12 Mitolojik Tanrı

Burcunuza Göre Hangi Mitolojik Tanrı İle Eşleşiyorsunuz?

Koç Burcu 

Ateş grubuna ait olan Koç burcu, lider ve öncü bir burçtur. Gezegeni ise Mars’tır. Doğum haritasında evi 1. ev olarak geçer. Mitolojik açıdan eşleştiği tanrı ise Athena’dır. Bunun nedeni ise Koç burcunun mücadeleci tavrından kaynaklanır. Hırsı ve girişken yapısı ile ön plana çıkar. Sürekli plan yapar. Tüm bu özellikleri ise onu Athena ile özdeşleştirir.

Boğa Burcu

Toprak grubuna ait olan Boğa burcu, inatçıdır ancak güzelliğe çok düşkündür. Özellikle kendine güzel bakar. İşte tam da bu nedenden dolayı Afrodit ile eşleştirilir. Yönetici gezegeninin ise Venüs olduğu bilinir. Ayrıca doğum haritasında evi 2. sırada yer alır. Onun zevke ve uyuma, güzelliğe düşkünlüğü mitolojik tanrılardan Afrodit ile eşleşmesini sağlar.

İkizler Burcu

Hava grubuna ait olan bir burçtur ve İkizler, sürekli değişen yapısı ile tanınır. Onun gezegeni ise Merkür’dür. Bununla birlikte doğum haritasında evi 3. evdir. Özgürlüğüne düşkündür ve her ortama hızlı uyum sağlar. İletişimde çok iyi olduğu için mitolojik tanrılardan Hermes ile eşleşir. Kararlarını hızlı değiştirir ve iletişimde üzerine yoktur.

Yengeç Burcu

Su grubuna ait olan Yengeç burcunun evi 4. evdir. Bununla birlikte Ay tarafından yönetilmektedir. Kırılgan ve hassas yapısı birde ailesine düşkünlüğü nedeniyle Hera ile eşleştirilmiştir. Hem hisleri hem de yakınlarına olan bağları oldukça kuvvetlidir. Ay’ın hareketlerinden de fazlasıyla etkilenir. 

Aslan Burcu

Yine ateş grubuna ait olan burçlardan biri daha. Asla burcu, Güneş ile yönetilir. Apollo ile eşleştirilen Aslan burcu, konfor ve lükse çok düşkündür. Kendine olan özgüveni oldukça yüksektir. Bu nedenle Güneş gibi büyük bir yıldız onu temsil eder. Sanata düşkünlüğü nedeniyle Apollon ile eşleştirilmiştir.

Başak Burcu

Temizlik takıntısı ile bilinen Başak burcu, toprak grubunun içinde yer alır. Düzen ve temizlik takıntısı ile bilinir ancak oldukça saygılı ve naiftir. Naif yapısı yüzünden mitolojik tanrılardan Demeter ile eşleşir. Merkür onun gezegenidir. Sorumluluktan kaçmayan bir yapısı vardır. Plan yapma taraftarıdır ve kendi geleneklerine de çok bağlıdır.

Terazi Burcu

Venüs gezegeni ile yönetilen Terazi burcu, hava grubunda yer almaktadır. Doğum haritasında evi 7. evdir. Aşkı ve sevgiyi simgeleyen bir evde bulunuyor. Aşk ve tutku onun için çok önemlidir. Tam bir aşk insanı olduğu için Eros ile eşleştirilir. Ayrıca adaleti ve dengeyi sembolize eden bir yöne sahiptir.

Akrep Burcu

Disiplinli tavırları ile bilinen Akrep burcu, su grubundadır. Kaosu simgeler. 8. evde bulunur. Akrep burcunun karamsar ve içe kapanık bir yönü vardır. Tam da bu nedenden dolayı Hades ile özdeşleştirilmiştir. Pluto ise onun gezegenidir. Depresyona meyilli bir burç olduğu söylenebilir.

Yay Burcu

Jüpiter ile yönetilir ve ateş grubunda yer alır. Hem agresif tavırları hem de özgürlüğüne düşkünlüğü nedeniyle Zeus onu temsil eden tanrıdır. Ayrıca Yay, 9. evi temsil eden burçtur. Değişken bir yapısı vardır. Başına buyruk tavırları ile bilinir ve epey şanslı bir burçtur. 

Oğlak Burcu 

Oğlak, toprak grubu içindedir. Satürn gezegeni tarafından yönetilir. Çok çalışkandır ve her zaman işlerini planlı, vaktinde yürütür. Sorumluluklarını bilir ve bunlardan kaçmaz. Zaman konusunda çok hassastır. Onun eşleştiği tanrı ise Saturnus olarak bilinir. İş hayatına ve kariyerine büyük önem verir. 

Kova Burcu

Kova, hava grubunda bulunur. Sabit özellikleri vardır. Satürn onun gezegenidir. Teknoloji konusunda çok iyidir. Onun eşleştiği mitolojik tanrı ise Uranüs olarak geçer. Teknoloji ve yenilik alanında çok ön plandadır. Asla özgürlüğünden ve bağımsızlığından taviz vermez. Kısıtlanmak onun için korkunçtur.

Balık Burcu 

Son burç olan Balık ise su grubundadır. Neptün gezegeni tarafından yönetilir. Hayal dünyası geniştir. Bundan dolayı hayalperesttir. Hassas ve duygusal bir karakteri vardır. Poseiden, mitolojide eşleştiği tanrıdır. Balık burcunun mistik bir yanı vardır. Zaten bu özelliği ile Poseiden ile eşleşmektedir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram