FALCILAR TESTLER

02.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

02.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

02 Temmuz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Temmuz Cuma günü Ay tüm gün senin burcunda ilerliyor olacak. Sağlığınla ilgili hassasiyetlerin söz konusu olabilir.

02 Temmuz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Koç burcunda ilerliyorken ikili ilişkilerinde öğle saatlerinde gerginliklere dikkat etmelisin. Akşam saatleri görüşmelerin adına daha uygun olacaktır.

02 Temmuz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Koç burcunda ilerleyeceği bugün arkadaşlarınla ilişkilerin öne çıkıyor olacak. Bazı konularda bencil davranabilirsin.

02 Temmuz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflerin ile ilgili öne çıkmak ve kendini göstermek isteyebilirsin. Sabah saatlerinde ikili ilişkilerinde gerginliklerin söz konusu olabilir.

02 Temmuz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yayıncılık gibi bir iş ile uğraşıyorsan sıcak gelişmeler gündeme gelebilir bugünlerde. Uzak akrabalarınla ilgili meşguliyetlerinin olabileceği bir zaman dilimindesin.

02 Temmuz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Koç burcunda ilerlediği Cuma günü bir miras meselen varsa bunlarla ilgili birtakım gelişmeler yaşanabilir. Keyif alacağın işlerle ilgilenmek kafanı boşaltman adına iyi olabilir.

02 Temmuz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evliliğinle ilgili ters giden bir şeyler varsa bugünlerde öne çıkıp bu sorunu çözmeye çalışman doğru olacaktır. Bilhassa akşam saatleri görüşmeler adına daha uygun gözüküyor.

02 Temmuz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınla ilgili sabırsız davranman birtakım hatalara yol açabilir. Ev kazalarına ve sağlık sorunlarına dikkat etmelisin. Gün boyunca baş ağrıları yaşayabilirsin.

02 Temmuz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde aşk hayatınla alakalı sabırsız davranabilirsin. Bilhassa günün ilk yarısında tartışmalarınız söz konusu olabilir.

02 Temmuz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Koç burcunda ilerliyor olacak. Evinle ilgili meselelerde direkt olman gereken ve kendini ortaya koyman gereken durumlar var.

02 Temmuz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenle ilgili birtakım organizasyonlarda cesaretle öne atılman ve işleri halletmen gerekebilir. Atak ve cesur davranacağın bir süreçtesin.

02 Temmuz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde cüzdanını ilgilendiren meselelerde ki sıcak gelişmeler seni heyecanlandıracak olabilir. Parasal konularda düşünmeden hareket etmemelisin.

https://www.instagram.com/turuncufal/

https://www.turuncufalcafe.com/

Oyla
[Toplam: 1 Puan: 5]

55 thoughts on “02.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  1. 2 temmuz’un burç yorumlarını kaçırmıştım ve okudum gerçekten de doğru tespit iyi etmişsiniz bu yüzden size tebrik ederim arkadaşlarıma karşı birazcık bencillik etmiş olabilirim o gün

  2. Bugün her zamanki gibi heyecanlı bir yorum okudum Gerçekten kelime gelmesine çok anlamlı günlük burç yorumları yapmışsınız kimse Sizin kadar olamaz

  3. Evet ekonomi Gündem gündemimde ve Cüzdanımı boşalıyor gitgide ekonomik durumlarımız biraz sıkışık O yüzden biraz daha kontrol altına almam gerekecek

  4. Arkadaşların ile ilişkiniz ön plana çıkacaktır demişsiniz akşama doğru arkadaşlarımla aydım yine doğru bilmiş siniz

  5. Bugün burç yorumlarını da okumaya geldim Biraz moralim bozuk bazı konularda hemen böyle moralimi bozulabilir ip ve üzere biliyorum yorumlarınız için teşekkür ederim

  6. Burç yorumlarınız benim için çok değerli Çünkü ne diyorsanız Ben o gün o şekilde yaşıyorum Çok teşekkür ederim

  7. Evet bur aralar çok harcama yapıyorum biraz Bu harcamalarıma dikkat etmem gerekecek tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

  8. Iki gündür burç yorumları mı fazla okumadım şu an bakıyorum Keşke oku saymışım dedim pişmanım

  9. Bugün para konusunda sıkıntı söyleyeceğimi söylemişsiniz Evet bazı konularda çekiyorum ama bugün para konusunda sıkıntı çekeceğimi biliyordum ve sizinle böyle yorumlarınıza aldığım için çok mutluyum tavsiyeleriniz için de çok teşekkür ederim

  10. Gerçekten bu aralar sabırsızlığın yüzünden çok şey kaybettim ve bu tavsiye eden sonra asla bir daha sabırsızlık yapmayacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir