01.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

01.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir Koç olarak, hareket halinde olmak için doğal bir içgüdüyle doğarsınız. Bu dürtü bugün engellenmiş hissedilebilir, bu nedenle gerekirse frenleri pompalamaya hazırlanın. Yönetici gezegeniniz, kendi kendini motive eden Mars, sınırlayıcı Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu yön, özellikle uzun vadeli hedefleriniz etrafında, büyüme sancıları ve beklenmedik engellerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Devam etmeden önce bir atılım yapın ve neyin gözden geçirilmesi gerektiğine yeniden karar verin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Temmuz sizin için yoğun bir enerjiyle başlıyor. Bugün kendinize vakit ayırarak huzurunuzu koruyun. Öfkeli Mars, yapı arayışında olan Satürn ile boğucu bir karşıtlığa kilitleniyor ve ev ortamınız ve aile bağlantılarınızla ilgili planları anlık olarak durduruyor. Bu yön aynı zamanda kariyer gerilimlerini de tetikleyebilir. Bu nedenle, hızınızı yavaşlatmak için ipucu alın ve yolunuza neyin taş koyduğuna iyice bakın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel ve içgüdüsel olarak duvarlara kapatılmış hissetmeniz normal. Kendinizi ifade etme yeteneğinizi ön plana çıkaran etkinliklerden kaçınmaya çalışın, çünkü bu etkinlik bugün özellikle sizi zorlanmış hissettirebilir. Mars, sınırlamaları belirleyen Satürn ile gözleri kilitler ve zihinsel fırtına bulutlarını harekete geçirir. Bu duraksama, ilerlemenizde önemli bir adım olduğundan, ileriye doğru hareketinizi yavaşlatan her şeyi kucaklayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sıradanlıktan kaçınmanız gerekiyor. Salı gününün kozmik manzarasında, Ay derin duygulu balıklar arasında gezinirken sizi rutin ve konfor alanınızdan kaçmaya zorluyor. İyi bir kitabın içinde kaybolmak, yeni bir şeyler öğrenmek veya yerel maceralar aramak için ideal bir gün. Ayın elektrikli Uranüs ile tatlı bağlantısı, grup dinamikleri içinde eğlenceli, çığır açan bağlantılar getirerek, arkadaşlarla bir araya gelmek için güzel bir gün haline getiriyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Temmuz’un gelişiyle birlikte işleriniz kozmik olarak ısınıyor. Şu anda burcunuzda bulunan kendi kendini motive eden Mars, sınırlamaları koyan Satürn ile kendini gergin bir bakışın içinde buluyor. Bu rahatsız edici yön, bağlılık, gelecek planları ve bağımsızlıkla ilgili konuları vurgulayan ilişki sürtüşmelerini tetikleyebilir. Ağırdan alın, riskli faaliyetlerden kaçının ve bugün vücudunuza dikkat edin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sinirlenmeniz çok kolay. Öfkeli Mars, gerçekçi Satürn ile bir karşıtlığa kilitlendiğinden, hayal kırıklığı ayırt edilemez bir yerden sızıyormuş gibi hissettirebilir. Bu rahatsız edici temas, özellikle otorite ve çalışma ortamınızla ilgili öfke sorunlarını yüzeye çıkarabilir. Hızınızı bugün yavaşlatın ve iş cephesinde ileriye doğru atılmak yerine en iyi yolu yeniden değerlendirin.


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Temmuz’un gelişi, sorunlarınızla baş etmek için güçlü bir enerji getiriyor. Kendinden endişeli Mars, bugün duvar inşa eden Satürn ile hüsrana uğramış bir karşıtlığa kilitleniyor ve hem yaratıcı projeleri hem de romantik ilişkileri yeniden değerlendirme ihtiyacıyla aniden yavaşlayan bir düşüşe yol açıyor. Bu iletişim, bu alanlarda daha fazla yapıya ve gerçekçiliğe ihtiyaç duyduğunuz yerleri, özellikle de uzun vadeli hedeflerinize ulaşma konusunda vurgu yapıyor olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir duvara kafa üstü çarpmış gibi hissedebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz olan Mars, Satürn ile rahatsız edici bir temasa kilitleniyor. Bu iletişim, ev ve aile meselelerindeki tıkanıklıkları aydınlatırken, kariyer kaygılarını da vurgulayabilir. İşlerin durma noktasına gelmesi veya planların hüsrana uğraması konusunda paniklemek yerine, bir adım geri atmayı ve durumunuza nasıl daha gerçekçi bir yaklaşım uygulayabileceğinizi yeniden değerlendirmeyi hedefleyin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Perşembe günü gökyüzü, geçmişe yönelik çeşitli hayal kırıklıklarını aklınıza getirebilir. Mars, bugün duvar inşa eden Satürn ile gözleri kilitliyor ve düşüncelerinizin ön saflarına zihinsel fırtına bulutları getiriyor. Bu rahatsız edici temas, yolculuklar, seyahat planları ve eğitim konularında ileriye doğru hareketi engelleyebilir. Özellikle net bir kafa ve karizmatik iletişim gerektiren büyük girişimlere girişmekten kaçının.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Perşembe gününün kozmik manzarası Oğlak’ın altında işler yoğun olacak şekilde şekilleniyor. Kendi kendini motive eden Mars, yönetici gezegeniniz, yapı arayan Satürn ile hararetli bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu rahatsız edici temas, samimi ortaklarla aranızda bir çelişki hissetmenize neden olabilir ve stresli finansal durumları vurgulayabilir. Bu nedenle, büyük satın almalar yapmaktan veya başkalarıyla ortak bir şekilde para biriktirmekten kaçınmaya çalışın. Riskli aktivitelerden kaçınarak fiziksel bedeninize dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Temmuz’un gelişi, farkındalığınızın ön saflarına bazı stresli hikayeler getiriyor. Agresif Mars, yönetici gezegeniniz, sınır belirleyen Satürn ile yoğun bir bakış açısına kilitleniyor. Bu rahatsız edici temas, ilişki cephesindeki gerilimi alevlendiriyor ve diğer insanlarla düşmanca tavırları artırıyor. Bu özellik riskli aktiviteleri caydırdığından, sosyal olarak alçakgönüllü olmak ve fiziksel varlığınıza karşı dikkatli olmak sizin için kötü bir fikir değildir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcu, çalışma ortamınız bugün sizin için bir gerilim noktası olabilir. Kendi kendini motive eden Mars, sınır koyan Satürn ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor ve potansiyel olarak iş cephesinde ileriye doğru hareketi engelliyor. Bu arenada strese yenik düşmek yerine, geri adım atın, yavaşlayın ve işlerin daha iyi akması için gerçekçi bir şekilde değişmesi gerekenleri yeniden değerlendirin. Hangi davranışlarınız bağımsız hareket etme yeteneğinizi kısıtlıyor?

https://www.turuncufalcafe.com/

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram