Yükselen Burca Göre Fiziksel Özellikler

Yükselen Burca Göre Fiziksel Özellikler

Yükselen Burca Göre Fiziksel Özellikler

Yükselen Burca Göre Fiziksel Özelliğiniz Ne?

Yükselen Koç Burcu

Yükseleni Koç burcunda yer alan kişiler genelde ortalama bir boya sahip olur. Dolgun bir fiziğe sahiptir ve genelde kas oranları fazladır. Dar bir kalçaya sahiptir. Bundan dolayı da üçgen vücuda sahip olur. Kirpikleri ve saçları oldukça uzun, dolgun ve kalın tellidir. İnce dudakları vardır. Burnuna bakıldığında ise uzun bir buruna sahip olduğu görülür.

Yükselen Boğa Burcu

Yuvarlak bir yapıya sahiptir. Genelde omuzları ve göğüsleri dikkat çeker. Çünkü bu kısımlar oldukça geniştir. Yüz hatları da yuvarlaktır. Kilo almaya eğilimi vardır. Bu nedenle genelde kolayca kilo alabilirler. Dudakları ve burnu epey belirgindir. Çoğu yükselen Boğa burcunun yanağında gamze de bulunur. Masum bakışlara sahiptir.

Yükselen İkizler Burcu

Vücut hatları genel anlamda ince ve uzundur. Kilo alması pek kolay değildir. Bu nedenle de zayıf bir yapısı vardır. Uzun kol ve bacaklara, ince dudaklara sahiptir. Spor yapmayı sevdiği ve hareketli olduğu için metabolizması hızlıdır. Zarif bir yapısı vardır. Yüz hatları üçgen biçimindedir. Burnu uzundur ancak kulakları küçüktür.

Yükselen Yengeç Burcu

Kısa boylu, yuvarlak hatlara sahip olan yükselen Yengeç burcunun fiziği topludur. Küçük ayaklara ve kısa bir gövdeye sahiptir. Renkli gözlere sahip olduğu görülür. Kalçaları küçüktür ve karın bölgeleri genelde çıkıktır. Göğüsleri ise kalçalarının aksine büyüktür. Dalgalı saçlara sahiptir. Kalın bir dudak ve küçük bir çene yapısı vardır.

Yükselen Aslan Burcu

Kalıplı bir yapısı bulunur ve gösterişlidir. Kalın ve güçlü kemiklere sahiptir. Büyük bir çoğunlukla yükselen Aslan burçlarının yanağında gamze bulunur. Gözlerinin renkli olduğu görülür. Kalçaları küçük ve dardır ancak omuzları tam aksine geniştir. Sert ve yakışıklı, güzel bir görüntüsü vardır. Güçlü ve sert görüntüsü onun sporda iyi olmasını sağlayacaktır.

Yükselen Başak Burcu

İnce dudaklara ve çekici yüz hatlarına sahiptir. Nazik, oldukça zarif ve kibar bir görüntüsü vardır.  Genele bakıldığında herhangi bir kusur görünmez. Kusur görebilmek için tek tek ve detaylı bakmak gerekir. Pürüzsüz bir tene sahip olduğu için teni ve ten rengi çok hoştur.  Kısaca yükselen Başak burçları adeta manken gibidir.

Yükselen Terazi Burcu

Ortalama bir boya sahipken yumuşacık bir teni de vardır. Teninin pürüzsüzlüğü ile dikkat çeker. Yükselen Terazi burcu, düz ya da dalgalı bir saç yapısı bulundurur. Bembeyaz teni ile oval ve gamzeli bir yüze sahiptir. Hatları orantılıdır ve düzgündür. Ancak kirpikleri epey dikkat çekecektir çünkü kirpikleri epey belirgindir.

Yükselen Akrep Burcu

Kalın kemikler, belirgin kalçalar ve göğüslere sahiptir. Kısa boyludur ve yüzü büyüktür. Boyun kısmının da kalın olduğu görülür. Kilo almaya müsaittir. Çekici ve alımlı bir görüntüsü vardır. Gövdeleri kısadır. Özellikle yükselen Akrep burçlarının saçları oldukça gürdür. Bakışları çekicidir ve iri gözlere sahiptir. Alın kısmı ise geniştir.

Yükselen Yay Burcu

Uzun ve düzgün parmaklara sahip olduğu için elleri çok güzeldir. Kalçaları çıkıktır ve boyu ortalama ya da uzundur. Bu bacaklarının ve kollarının da uzun bir yapıda olduğunu gösterir. İnce ve zarif bir fiziği vardır. Buğday tenli olma ihtimalleri yüksektir. Geniş bir alnı vardır ve yüzünde çil olma ihtimali yüksektir. Dudak yapısı ise incedir.

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Oğlak burçlarının minyon olduğu söylenebilir. Dar göğüs yapısı olduğu görülür. Alnı biraz çıkıktır. Kıvırcık saçlı olma ihtimali yüksektir ve tenleri esmerdir. Badem gözlüdür ve bacakları kalın yapıdadır. Kısa bir boya sahip olan yükselen Oğlak burcu, elmacık kemikleri ile öne çıkar. Uzun bir surat yapısı vardır.

Yükselen Kova Burcu

Tenleri güzeldir ve pürüzsüzdür. Bu nedenle bir miktar dikkat çeker. Esmerden ziyade kumral veya sarışın olma ihtimalleri yüksektir. Yuvarlak vücut hatları vardır. Genelde burunlar ile dikkat çeker çünkü burnu oldukça güzel bir şekle sahip olur. Her zaman dik duran bir fizik yapısı vardır. Boyuna bakıldığında ise kısa ya da orta boylu olduğu sonucuna varılır.

Yükselen Balık Burcu

Kısa bir vücudu vardır. Kolları ve bacakları kısadır. Toplu ve dolgun fiziğe sahiptir. Kilo almaya müsaittir. Saçları ise genelde açık tonlardadır ve dalgalıdır. Küçük gözleri vardır ve kirpikleri uzundur. Kafa yapısının ise biraz büyük olduğu görülür. Yumuşak ve etkileyici bir tene sahiptir. Kalçası pek büyük değildir ve omuzları dardır.

Siz de fal baktırmak istiyorsanız

Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram