SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ? TESTİ ÇÖZ CEVABI GÖR

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ? TESTİ ÇÖZ CEVABI GÖR

Elbette, çeşitli özelliklerle var olan burçların hepsiyle anlaşamayız. Bazı insanları daha çekici bulurken bazılarıyla aramızda kolayca çatışma yaşanır. Bu test senin en çok çekici bulduğun burcu açığa çıkarıyor! Ayrıca online fal baktırmak için doğru adrestesin 🙂

Diğer testlerimizi çözmek için tıklayın 🙂

İlk olarak bir element seç.

İlk olarak bir element seç.

Favori gezegenin hangisi?

Partnerinde en çok hangi karakter özelliğini ararsın?

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ?

Aşağıdaki hayvanlardan hangisi favorin?

Bir süper gücün olsaydı bu hangisi olurdu?

Kendinde en sevdiğin özelliğin nedir?

Nasıl bir tatil yapmak istersin?

Şimdi de bir içecek seç.

İş yerinde bir arkadaşının diğeriyle dalga geçerek ve saygısızca konuştuğuna tanık oldun…

En sevdiğin mevsim ?

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ?
KOÇ

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ?

Koç burcu atılgan ve cesurdur, ayrıca nasıl sorumluluk alacağını bilir. Koç burcu bir kişi, ne hissettiğini iyi bilir ve istediklerini almaktan korkmaz. Sevdikleri insanların sevildiğini ve korunduğunu hissetmesini ister ve sevdiklerini korumak için de her şeyi yapar. Bu lider özellikli burcun, senin bağımsızlığınıza ve kurnaz doğanıza çekilmesi muhtemeldir.
BAŞAK

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ?

Başaklar kılı kırk yaran yapıları ve eleştirel düşünce biçimleri sebebiyle zor bir kişiliktir. Gerçekçi bakış açıları herkese iyi gelmez, sen hariç. Sorumluluk bilinci yüksek ve çalışkan bir insan olduğundan Başak gibi mükemmeliyetçi bir kişilikle ilişkiniz adına koyduğunuz hedefleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Başakların çok sadık ve güvenilir olduğunun da bilincindesin.
BALIK

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ?

Balıklar şefkatli, sevgi dolu ve deyim yerindeyse büyülüdür. Ruhsal düzeyde duygusal bir bağlantı arar ve onlarla romantik bir ilişki gerçek dünyanın dışında hissettirebilir. Yeryüzünde sıkılmış hissettiğiniz bir an onlarla birlikteyken asla olmaz. Balıklar inanılmaz derecede romantiktir ve onlarla birlikteyken muazzam aşk hikayesine sürüklenmiş gibi hissedeceksin.
TERAZİ

SANA EN ÇEKİCİ GELEN BURÇ HANGİSİ?

Nazik ve zarif doğasıyla sen en çok Terazileri çekici buluyorsun. Sizin ilişkinizde beraber keşfedebileceğiniz çok şey var. Dışarıda arkadaşlarınızla vakit geçirmek, sabahlara kadar şarap eşliğinde sohbetler etmek, dansa gitmek gibi sayısız aktivitelerle ilişkinizdeki heyecanı her zaman canlı tutabileceksiniz.

 

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating