Rus İskambil Falı

Rus İskambil Falı

Rus İskambil Falı

İskambil Falı Nedir?

İskambil kağıtları, geçmişten günümüze kadar pek çok farklı yönüyle birlikte gelmiştir. Başta oyun oynamak için kullanılan kartlar daha sonra fal bakmak için kullanılmaya başlanmıştır. İskambil falı, insanların geleceğine dair fikir veren tarafı ile gittikçe ön plana çıkmıştır. Kendi içinde de birkaç farklı fal çeşidi bulundurmaktadır. İskambil aşk falı ve iskambil Rus falı oldukça popüler bir hale gelmiştir. Aşk, iş, sağlık gibi konularda birçok bilgi veren iskambil falı, gerçek falcılar tarafından bakılmalıdır. Gerçek falcı tarafından bakılan iskambil Rus falı gerçekçi sonuçlar verecektir. Her kartın farklı bir anlamı vardır. Bir kartın bile farklı çıkması sonucu değiştirecektir. 

Rus İskambil Falı Nedir?

Ruslar, fal konusuna oldukça ilgilidir. Bu nedenle iskambil kartları ile bakılan falda kendilerine ait bir yöntem bulmuşlardır. Kartlara kendilerine göre bazı yorumlar yüklemişlerdir. Rus iskambil falına iskambil kartları ile bakılır. 28 adet kart bulunur ve detaylı bir fal bakım işlemi gerçekleştirilir. Aslında dilek falına benzeyen bir faldır ama farklı kuralları da bulunmaktadır. Rus iskambil falında kağıtlar piramite benzeyecek bir şekilde dizilir. En üstte tek bir kart bulunur. Onun altında ise iki adet kart vardır. Bu iki kartın da altında dört adet kart bulunur. Yapılan bu işlem tam yedi kez tekrar eder. Yedinci karta gelindiğinde ise kartlar açık bir şekilde dizilir. Sayısı aynı olan kartlar ise çift olacak çıkarılır. Burada çıkan kartların altında bulunan kart açılır. Diğer elde kalan kartlar ise ikişerli olacak şekilde açılır. Yerde bulunan kartlarla aynı sayıda olan kartlar ise toplanır ve bu şekilde işlem devam eder.

Kartların her biri farklı anlam taşımaktadır. Bu anlamlar, bilen bir kişi tarafından doğru bir şekilde yorumlanmalıdır. Yanlış bir kart bile tüm sonucun değişmesine neden olur. Bu durumun yaşanmaması için epey dikkatli davranılması gerekir. Gerçek falcı ile yapılacak çalışma doğru sonuçlar doğuracaktır.

İskambil Kartları Anlamları

As: Aşk
Papaz: Aile
Kız: Kızın ailesi
Vale: Erkek ailesi
10: Evlilik
9: Haber
8: Konuşma
7: Sorun
6: Cinsel ilişki
5: Para sıkıntısı
4: Özlem
3: Hediye
2: Yol

İskambil Maça Kartların Anlamı

 • As; Mutsuzluk anlamına gelir.
 • Maça 2; Aldatılma anlamı taşır.
 • Maça 3; Eş veya nişanlıdan ayrılık anlamına gelir.
 • Maça 4; Küçük sorunları işaret eder.
 • Maça 5; Geçici sorunlar
 • Maça 6; Küçük değişiklikler
 • Maça 7; İş hayatında aksaklık
 • Maça 8; Şansızlık
 • Maça 9; hastalıklara
 • Maça 10; Kötü haber
 • Maça vale; Kıskanç erkek
 • Maça kız; Boşanmış kadın
 • Maça papaz; Esmer adamı

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram