Peri Tarotu Falı

Peri Tarotu Falı

Peri Tarot falı Tarihçesi

Peri tarotu falı uzun yıllar boyunca gizemli bir şekilde varlığını sürdürmüştür.  Peri tarotu destesinin çıkışı Britanya ve İrlanda olarak bilinmektedir.

Peri tarotu falı Anna Franklin tarafından yazılmıştır. En önemli sıkıntılarınızı, yaşadığınız olayların nedenini  ve hayatın size neler getireceğini öğrenebileceğiz bir yöntemdir. Bu kartlar gerçeklere oldukça olumlu bir bakış açısıyla yaklaşan yorumlara sahiptir.

Canlı Peri Tarotu FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Online Peri Tarotu FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Telefonla Peri Tarotu FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Gerçek Peri Tarotu FalıEvetMaksimum Süre
1 saat
150 TL
Peri Tarotu Fiyatı Ne Kadar?

Peri Tarotu falı Nedir?

Peri tarot kartları üzerindeki figürler perileri temsil etmektedir. Kartlar dört mevsime ayrılır ve perilerin her biri bir mevsime bağlıdır. Kartlar açıldıklarında perrilerin bağlı oldukları mevsimlere göre yorumlamalar yapılır.

Peri tarotu destesi 60 karttan oluşmaktadır. Kraliyet ailesi, 52 peri; her perinin kendine özgü özellikleri vardır ve perilerin şenlik günlerini temsilen 8 şenlik kartı vardır. Destede bulunan kral ve kraliçe kartları falı bakılan kişiyi temsil eder.

Peri tarotuna bakmak su falına bakmak kadar zordur. Bu nedenle de peri tarotuna bakan kişi sayısı oldukça azdır. Bakan kişinin profesyonel ve güçlü bir durugörü yeteneğinin olması gereklidir.

Peri Tarotu falı Nasıl Bakılır?

Peri tarotunun bir çok dizilimi vardır. Genellikle kullanılan yöntemde ilk olarak kartlar karıştırılır. Falı bakılan kişi tarafından kartlar kesilir. Daha sonra seçilen kartlar sırasıyla bakılan yere dizilir. Her bir kart soru sorularak teker teker açılır. Açılan kartın yorumlaması tamamlanmadan diğer kart açılmamalıdır. Açılan kartların anlamları, falı bakan kişinin durugörü yeteneğiyle yaptığı yorumlarla birleşerek daha da anlam kazanacaktır. Kartlar açıldıkça enerji artar ve aradaki bağ güçlenir. Bu da bizi daha doğru sonuçlara götürecektir.

Peri tarotu kart Dizilimleri

Peri pazara dizilimi; yaşanılan hayatla ilgili sorulan sorulara genel yorumlamalar yapılmaktadır. 11 kart seçilir.

Peri kehaneti dizilimi; sadece bir soruya cevap aranır. 7 kart seçilir.

Peri meşesi dizilimi; kaygıların ve yaşanılan sorunların nedenini bulmada etkili bir yöntemdir. 10 kart seçilir.

Peri höğüğü dizilimi; geçmişte yaşanan önemli olayları ve sorunları belirlemek için etkilidir. 13 kart seçilir ve sorular sorular.

Peri yılı açılımı: falı bakılan kişinin bir sonraki yılı yaşayacakları hakkında yorumlar yapılır. 12 kart seçilir.

Peri armağanları; kişinin ne tür yeteneklerini kullanması gerektiği ve bunu yaparken karşısına çıkabilecek engellerin öğrenilmesi için yorumlanır. 5 kart seçilir.

Peri Tarot
Peri Tarotu falı

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram