Olumlama Uzmanı ve Tarotcu YELİZ

Olumlama Uzmanı ve Tarotcu YELİZ

Bu işe profesyonel olarak 2000’li yılların başında başladım. 18 yıldır kendimi bu ilim üzerinde ilerleterek devam etmekteyim. Benden ziyade çevremdekilerin beni keşfedip, teşvik etmesiyle yeteneğimin farkına vardım. Feyiz aldığım üstadım Yıldızname ve Ebced uzmanı olan derin bir medyum arkadaşım Doç. Dr. Kadir Bey oldu. Ondan Yıldızlar ve Ebced konusunda derin bir eğitim aldım. Kendisi şu an Rusya’da bu işi Akademik olarak hatta en son konuştuğumuzda Prof. Dr. oluğunu da söylemişti. Benim için çok değerli bir üstat. Nostradamus’un da dediği gibi “Biz yalnızca Tanrı’nın kaderini bilemeyiz ve insanoğlunun kaderin Tanrı tarafından çok önceden yazıldığı için kişinin yıldızına yazılan kaderi doğru hesaplar yaparak kişiyi doğru bir şekilde aydınlatıp olumlu ve olumsuz konularda ışık tutup hayatındaki negatif olaylardan da bir nevi koruyup kişiye doğru yolu göstermektir.

Bu yeteneğim sayesinde birçok kişinin hayatına ışık tutmak beni onure eden konulardan biridir. Siyasi konularda, Aşk, Evlilik, İş, Ülkenin gidişatı, Sağlık bu alanlarda birçok kişiye doğru yolu gösterip onları memnun göndermek ve onların dostluğunu, güvenini kazanmak büyük bir onurdur benim için.

Ailemden her iki kuşaktan kuşağa geçen bu yeteneğin bana geçmesi belki özel ve seçilmiş biri olduğumu ve bunu insanların üzerinde doğru kullanıp yol gösterici bir medyum ve seçilmişliğin verdiği bu özel hissi ışık tutmak için sonsuza dek kullanacağım. Türkiye genelinde ve hatta yurt dışından bile dostlarımız bizleri tercih etmektedir. İlmimi bildiğim uzmanlık alanlarım Yıldızname, Eced hesabı, Tarot, Su Falı, Kahve Falı, Mürekkep Falı.

Uzmanlık Alanı

Uzmanlık alanım Ebced ve Yıldızname olduğu için yani doğru tarih veya yaklaşık bir tarih verebildiğim için müşterilerim, yani onlar benim arkadaşlarım aslında, söylediklerim çıktığı için teşekkür etmek için ve sonrasında neler ile karşılaşabileğini sormak için beni ziyarete geliyorlar. Aslında bu yeteneğimi onlara borçluyum diyebilirim. Çünkü söylediklerim genellikle doğru çıkıyor.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram