Falcı Sibel – Medyum Sibel

Falcı Sibel – Medyum Sibel

sibel-meshur-medyum-falci

Medyum Sibel Kimdir?

Falcı Sibel  9-10 yaşların da gördüğü rüyaları Ailesi ve Çevresine anlatmaya başlamış ve Rüyalarının birebir çıkmasın da etrafındaki insanları şaşırtmıştır. Ailesinden gelen ocaklı oluşu ve dede torunu da olması etkilidir!

Falcı Sibel’in Tecrübe ve Hisleri.

Falcı Sibel’in gelecek ile alakalı öngörüleri ve söylediklerinin insanların tarafın dan yaşanması da 11 Yıllık fal tecrübesi ile Genç Yaşında Ülke Genelin’de zaman da ismini duyurmayı başarmış en genç falcılardan dır!

Yurt dışında ünlü Medyumlar tarafından enerjisini ( pisişik güçlerinin) en iyi şekilde kullanmak için  Atsroloji ve Enerji üzerine eğitimler almıştır!

Baktığı Fal Çeşitleri.

Falcı Sibel Tüm fal çeşitlerine bakmaktadır, bu nedenden dolayı en çok aranan falcılardan birisidir!

Daha Önceleri de Ankara’da başka bir fal Cafe de çalışan Falcı Sibel, En son olarak oda Türkiye’nin En iyi Falcılarının arasına Katılmıştır. Turuncu Cafe Fal & Astroloji İlim Merkezi bünyesinde çalışmaya başlamıştır!

Oyla
[Toplam: 16 Puan: 3.8]
52 thoughts on “Falcı Sibel – Medyum Sibel
  1. Sibel hanim Müükemmmelll.. Kelimelerle anlatmak zor. Nokta atışı , net .. Kesinlikle tanışmamanın pişmanlığını yaşarsınız..

  2. en gerçekçi en mantıklı en net gerçekten de ciddi güzel bir durugörüye sahip bugüne dek söyledikleri tutan tutarlı gayet yerinde tavsiyelerde bulunan çok değerli bir yorumcu bundan dolayı gönül rahatlığıyla baktırabılırsınız

  3. Çok ama çok teşekkür ederim canim, ilk defa tarot falı baktırdım ve çok mutlu oldum. Kesinlikle tekrar baktıracağım.

  4. Sesinizdeki samimi içten tınınızla güven veriyrsunuz. Yapmış olduğunuz aydınlatıcı,yön verici yorumlarınıza diyecek yok…Teşekkür ederim…

  5. Hayatımda daha önce hiç yaşamadığım bir deneyimi bana yaşattığın için sana rastladığım için çok şükür. Umarım en yakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir