Falcı (Medyum) Aşkın

Falcı (Medyum) Aşkın

Falcı Aşkın Medyum Aşkın Kimdir?

falci,medyum Aşkın, ankara fal, fal cafe, istanbul fal cafe, izmir fal cafe, en iyi falcı, falcılar, kahve, tarot falı, fal baktır fal cafeler, falcı, falcısı, falı, tarot falı, online fal, en iyi fal, en iyi falcı, fal, en iyi falcılar, gerçek falcı, gerçek falcılar, falcafe bak, fal cafe falcısı, Turuncu Fal Cafe Fal Cafesi

1993 Ankara doğumlu Falcı ve Medyum Aşkın, Kendini ilk olarak 8-10 yaşlarında ilk okul yıllarında keşfetti.

Orta okul yıllarında en yakın arkadaşlarına fal bakarak onları şaşırtmayı başaran Aşkın kendinin özel bir yanı olduğunu büyük ölçüde kavramıştır. Gördüklerini söylediği arkadaşlarının kısa zamanda bu olayları yaşaması okul ortamında da Aşkın için ilgi çekici olmuştur! Tabi ki iyi yorumlar kadar, kötü yorumları da çoğalmaya başlamıştı çünkü insanlık için geçmiş ve gelecek den haber vermek çok mantıklı değildi.

Bu sonraları Orta okul zamanlarında büyük sıkıntı olmaya başlamış ve Falcı Aşkın insanlara gördüklerini artık söylemek den vazgeçer ve normal bir hayat sürmeye başlar, yıllarca böyle devam eder Üniversite yıllarında kendini geliştirmek için araştırmalar yapmaya başlar her kez den gizli olarak, Astroloji ve Gizli ilimler konusunda gerekli araştırmalar yapar ve gerekli tecrübeye ulaşmış olur yinede bu işi yapmayan ve çekinen Falcı Medyum Aşkın, Üniversite yılların’da bir iki arkadaşına açtığı bu konuyu arkadaşları normal karşılar ve ona yardımcı olmaya başlarlar ilk  kartlarından olan Laro Tarot’u kartı alırlar ve hediye ederler. Falcı Aşkın yine Üniversite sonrasında bu işi yapmamaktadır sadece kendine bilgi edinip notlar almaktadır İş hayatına atıldığında çeşitli işler yapmaya başlayan aşkın uzun Yıllar farklı iş kolların da çalışmış  ve belli bir yaşa gelmiştir. Normal olarak öz güveni de tam olarak yerine gelmiştir. Tabi bunu ilk önce İnternet üzerinden insanlara fal bakarak başlar, kendinin çok tercih edildiğini gören Falcı Aşkın o sıralar Falcılığa ilk olarak İnternet üzerinden bakarken Turuncu Cafe ismini sık sık duymaktadır ve merak etmektedir. Çünkü insanlar ile yüz yüze bakmaya çekinen Falcı Aşkın daha önce hiç bir Fal Cafe’de birde Bu Cafe Türkiye’nin en büyük fal evi olduğu için daha çok çekinmiştir ve İnternet üzerin de fal bakarken yorumları bizim Meşhur falcılarımız’dan birisinin dikkatini çeker ve konuşmaya başlarlar bu sayede de Turuncu Cafe ile tanışmış olur.

Onun için Turuncu Cafe’de çalışmak hayal olmaktan çıkar bunu fark eder ve çok sevinir. Bizimle çalışma teklifi aldıktan sonra direk tüm bağlantılarını bırakıp Turuncu Cafe’de  çalışmaya başlamıştır.

Sonraların’da Turunu Cafe falcıları tarafından aldığı son eğitimler sonrasın da Profesyonel olarak Fal ve Astroloji üzerine insanlara yardımcı olmaya başlamıştır. Severek yaptığı  bu işte ve insanlara yararlı olduğunu bilmek onu mutlu ediyordu. Özellikle Kahve ve Tarot Fallarında uzmanlığı bulunan Falcı Medyum Aşkın müşterileri tarafından en çok harfleri ve ilişkileri arasındaki yorumlar da büyük ilgi görmektedir. Yani İlişki durumun karmaşık ise özellikle aşkın beyi tercih edebilirsin.  3 Yıldır bu işi yapıyor bunun son 1 yılı Turuncu Cafe’de profesyonel olarak yapmaktadır  ve Üniversite Mezunudur!

Falcı Aşkın, Medyum Aşkın, Falcı Aşkın Kimdir, Falcı Aşkın yorumları, Turuncu Cafe Falcı Aşkın yorumları, Turuncu Kafe Falcı Aşkın, Medyum Aşkın, Medyum Aşkın kimdir, Medyum Aşkın yorumları, Turuncu Cafe Medyum Aşkın, Meşhur Falcı Aşkın, Meşhur Medyum Aşkın, Ünlü falcı Aşkın hayatı, kendini keşfedişi ve daha fazlası.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram