Ebced Tarotu

Ebced Tarotu

Ebced Tarotu

Ebced Tarotu Nedir?

Geleceğe dair merak yıllardır insanları farklı yöntemlere sürüklemiştir. Bunlardan bir tanesi de fal bakma yöntemidir. Eskiden beri devam eden gelecek merakı nedeniyle pek çok farklı fal çeşidi de ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi de Ebced tarotu olarak karşımıza çıkar. Peki, nedir bu Ebced tarotu? Bu yöntemde evrensel tarot kartları kullanılır. Ebced hesabı yapılarak tarot kartlarına bakılır. Ardından ise gerçek falcı tarafından çıkan sonuçlar yorumlanır. Burada seçilen tarot kartları ebced hesabı doğrultusunda yorumlanmaktadır. Pek bilinmeyen bir fal çeşidi olması nedeniyle her fal tarafından bakılamaz. Ebced tarotu için falcının bu konuda uzman olması gerekir. 

Ebced Tarotu Nasıl Bakılır?

Bu tarot falı yönteminde en önemli kısım ebced hesabıdır. Ebced hesabı, fal baktıran kişinin isminden yola çıkılarak yapılır. Öncelikle kişinin ismi Arapça harfler ile yazılır ve bu harflere denk gelen rakamlar tespit edilir. Tespitlerden sonra isminize yakın olan Esma-ül Hüsna bulunur. Hesap tamamlandıktan sonra artık tarot kartlarına geçiş yapılır. Toplamda 78 adet tarot kartı bulunur. Falcı, size bu kartlardan bazılarını seçmenizi söyler. Seçtiğiniz kartlar öne çıkartılır. Kart seçme işlemi de tamamlandıktan sonra ebced hesabı doğrultusunda seçilen kartlar yorumlanır. Geleceğe dair iş, aşk ve sağlık hayatınız hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bununla birlikte aklınızdan bir niyet geçirdiğinizde bunun olup olmayacağına dair cevapta verilecektir. Hesap kesinlikle doğru yapılmalıdır ve kartlar iyi yorumlanmalıdır. Bu noktada ise falcının bilgisi önemlidir. Eğer yanlış bir kişiye baktırırsanız size gerçekçi olmayan şeyler söyler. Ancak işinde profesyonel olan gerçek falcı doğru yorumlamalar ile sizi doğru yönlendirecektir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, kader falı, melek falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram