Çay Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Çay Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Çay Falı nedir, nasıl bakılır? Gerçek falcılara online çay falı bak, baktır, 7/24 gerçek çay falı, görüntülü, sesli, canlı çay falı baktıranlar, çay falı gerçek mi, ne işe yarar?

Çay falı, pek bilinmeyen fal çeşitlerinden biridir. Tarihi çok eski zamanlara dayanır. Neredeyse 5000 yıl önce bile çay falı biliniyordu. O dönemlerde ortaya çıkan bu fal çeşidi oldukça popülerdi ve günümüze kadar gelmiştir. Uzak Doğu ülkelerinde ortaya çıktığı söylenir. Ana malzeme ise aslında çay yapraklarıdır. Çay yapraklarından çıkarılan anlamlara göre yorum yapılır. Çay falı, kahve falına göre çok daha zor bir faldır. 

Bakılması zor olduğundan dolayı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Hisleri kuvvetli gerçek falcı, çay falına çok daha iyi bakacaktır. Böylece daha doğru sonuçlar ortaya çıkacaktır. Sezgileri kuvvetli olan birini tercih etmek bu noktada oldukça önemlidir. Çay falı na bakmak için pek çok farklı yöntem bulunur.

Çay falı nedir, tarot, tarot falı, fal, falcı,fal santrali, tarot falı nedir, su falı, katina falı, aşk falı, ask falı,iş falı, fal santralı, çağrı merkezi, aşk katina falı, aşk için fal, ask falına nerede bakılır, sayı falı
Çay Falı nedir ve nasıl bakılır?

Çay Falı Nasıl Bakılır?

Klasik bir yöntemle hazırlanan çay tıpkı kahve falı nda olduğu gibi önce içilir. Ardından tabağın üzerine kapatılır. Soğuyan bardak daha sonra ise açılır. Burada çay yapraklarının oluşturduğu izler anlamlandırılır ve yorumlanır. Başka bir yöntem de ise çay yine hazırlanır ve içilir. Daha sonra ise bardak kapatılır ancak bu sefer soğuduğundan bardak açılmaz. Cam bardak kullanılması gerekir çünkü kapatılan bardağa açılmadan, dışarıdan bakılır. Bu yöntemde bardağın dibi geçmişe dair bilgiler verir. Bardağın üst kısmı ise geleceğe yönelik bilgi verir. Orta kısım için ise şu anı anlattığını söyleyebiliriz. 

Bir başka yönteme bakıldığında ise yine çay normal bir şekilde hazırlanır. Çay hazırlandıktan sonra hiç içilmez ve kokusu içe çekilir. Bu esnada akıldan bir soru geçirilir. Bunların dışında çay daha sonra içilmeye devam edilir. Bittikten sonra bardak saat yönünde çevrilir. Yapraklar fincanda kaldığında yorumlama yapılır. Genel olarak yöntemlere bakıldığında çayın yapraklarının yorumlandığı görülür. Kahve falında telve önemliyken çay falında yapraklar önemlidir. 

Çay Falına Bakılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

 • Mutlaka cam bardak kullanılması gerekir.
 • Poşet çay kullanılması yanlış bir tercih olacaktır.
 • Falına bakılacak çayın mutlaka demli olması gerekir. 
 • Bardağın ağzı büyük olmalıdır. 
 • Çay yapraklarının büyük olması gerekir.
 • Süzgeç kullanılmama gerekir. Eğer süzgeç kullanılırsa zaten fala bakılamaz. 
 • Çay falı na bakacak kişi gerçek falcı olmalıdır. 

Gerçek Çay Falı Sembolleri ve Anlamları

 • Elma, dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.
 • Balık, güzel geçecek bir hayatınızın olacağına işarettir.
 • Yüzük, sadakati temsil eder.
 • Kum saati, planların olduğunu gösterir.
 • Hilal, yenilenmeyi simgeler.
 • Bıçak, çekişmeli bir sürecin temsilcisidir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Turuncu Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Turuncu Fal Cafe

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram