Burçlara Göre Kahve Çeşitleri

Burçlara Göre Kahve Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe | Burçlara Göre Kahve Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe

BURÇLARA GÖRE KAHVE 

Burçlara Uygun Kahve Çeşitleri Nelerdir?

KOÇ BURCU

Filtre kahve, tam Koç burcuna göre bir kahve çeşididir. En aceleci ve hızlı burç olan Koç burcu, kahvesini hemen alıp içmek ister. Klasik ve hızlı çıkan kahve çeşidi filtre ile güne başlangıç yapacaktır. Bazen kahve makinasını kullanırken bazen hemen kendi demlemek ister. Sabırsız özelliği sayesinde filtre kahve onun biriciğidir. 

BOĞA BURCU

Americano, Boğa burcu için en uygun seçenektir. Sabit fikirli olan ve kaliteli zevkler edinmek isteyen Boğa burcu, Americano tutkusundan vazgeçemez. Oldukça pratik bir kahvedir ve hızlıca hazırlanır. Sevdiklerine çok değer veren Boğa burcunun yanında Americano kahvesi olursa onlarla sohbet etmeye doyamaz.

İKİZLER BURCU

İkizler burcunun hareketliliğine ve renkli kişiliğine en uyumlu olan kahve, frappucino olarak karşımıza çıkar. Oldukça neşeli tavırları bulunan İkizler burcunun özellikle yaz ayı geldiğinde neşesi çoğalır. Sıcak yaz aylarında ise bunun soğuk kahvesini tercih eder. Ayrıca ruh haline göre farklı kahve çeşitlerini de denemek isteyebilir. 

YENGEÇ BURCU

Duyguları ile hareket ettiği için oldukça duygusal bir yapısı olan Yengeç burcunun tercihi ise cappuccino olacaktır. Hem geleneksellikten vazgeçmemiş hem de tadını yumuşatmış olur. Üzerine konulacak biraz tarçın ya da çikolata parçacığı damağını şenlendirecektir.

ASLAN BURCU

Çevresinde bulunan insanları etkilemekten ve eğlenmekten hoşlanan Aslan burcu, macchiato tercihinde bulunur. Arkadaşlarını organize etmeye ve onlarla birlikte kahve içmeye bayılır. Bu liderlik özelliğinden kaynaklanıyor diyebiliriz. Ayrıca kahvesinin yanında yiyeceği bir kek onun keyfini oldukça yerine getirecektir.

BAŞAK BURCU

Ayrıntılarda boğulması ile bilinen Başak burcunun ihtiyacı olan kahve Frappe olacaktır. Plancı ve kontrolcü özelliği sayesinde kafası fazla yorulur. Frappe, onu yumuşatacak bir kahve çeşididir. Bir kahve içmek ona çok iyi gelecek ve dinlenmesini sağlayacaktır.

TERAZİ BURCU

Adaletin ve zarafetin simgesi olan Terazi için mocha harika bir seçimdir. Beyaz çikolatanın harika görüntüsü ve eşsiz tadı onu etkilemeyi başaracaktır. Yüksek enerjisini ile etrafının enerjisini de yükseltir. Bu esnada da içeceği bir mocha onun keyfini daha çok yerine getirecek.

AKREP BURCU

Yoğun tutkusu ve arzuları ile bilinen Akrep burcu, kahvesinde de yoğun bir aroma arar. Bu nedenle flat white tam ona göredir. Ruhuna dokunan bir kahve çeşididir ve duygularının yoğunluğuna uyum sağlar. Bu kahve de onun için tutku haline gelir.

YAY BURCU

Espresso, özgürlüğün kahve hali olarak tanımlanabilir. İşte bu nedenle Yay burcu için en iyi tercihtir. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmayan Yay burcu, kahve tercihlerinde de daha bağımsız tatları tercih edecektir. 

OĞLAK BURCU

Burçlar arasında en geleneksel olan Oğlak burcudur. Tıpkı özellikleri gibi kahve seçimi de gelenekseldir. Türk kahvesi onun favorisidir. Çalışmaktan zevk alan Oğlak burcunun yanında Türk kahvesi de eksik olmayacaktır. İş dışında yemeklerden sonra da Türk kahvesi içmeye bayılır.

KOVA BURCU

Entelektüel Kova burcunun ruhunu doyurabilecek tek kahve affagato olacaktır. Her zaman aykırı tercihler yapmaktan hoşlanır ve bunu kahve seçimine de yansıtır. Hiç tanımadığı insanlarla bile kolayca muhabbet kurabilen Kova burcunun muhabbetlerine eşlik edecek kahve çeşidi de bu şekildedir.

BALIK BURCU

Hassaslığı ve sanata önem veren yapısı ile tanınan Balık burcu bunu kahve seçimine de yansıtır. Ona en uygun kahve espresso con panna olarak karşımıza çıkar. Kahvesinde bile sanatı ve güzel dokunuşları görmek için can atar. Ayrıca içerken keyif alır. 

Burçlara Göre Kahve Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe | Burçlara Göre Kahve Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe
Burçlara Göre Kahve Çeşitleri | Turuncu Fal Cafe

Eğer sizde fal baktırmak istiyorsanız bize ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe