Burçlar İşte Böyle Manipüle Ediyor

Burçlar İşte Böyle Manipüle Ediyor | Burçlar İşte Böyle Manipüle Ediyor

BURÇLAR İŞTE BÖYLE MANİPÜLE EDİYOR

Günümüzün en yaygın şiddet türlerinden biri olan psikolojik şiddet, kendini sözel ve davranışsal olarak gösteriyor. Özellikle yakın ilişkilerde kendini gösteren bu şiddet türünde, kurban karşı taraftan manipüle edici davranışlara maruz kalıyor. bu yazı her ne kadar eğlendirme amaçlı olsa da, bu manipülasyon teknikleri bilip uyanık olmakta ve kendimizi korumakta fayda var.

 Bu arada aklınızdaki sorulara yanıtlar bulmak veya tamamen eğlenmek için fal baktırmak isterseniz online fal hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Alanında uzman gerçek falcı ile birlikte arzu ettiğiniz fal çeşitleri içinden yaygın olarak tercih edilen kahve falı , tarot falı , su falı veya aşk falı gibi fallara baktırabilirsiniz. Daha önce deneyimlemediyseniz onlinefal servislerinin avantajlarından faydalanmanızı öneririz.

Burçlar İşte Böyle Manipüle Ediyor | Burçlar İşte Böyle Manipüle Ediyor
Burçlar İşte Böyle Manipüle Ediyor

Şimdi gelelim burçlara. Hepsi, farklı karakter özellikleri taşıdığından elbette manipüle etme yöntemleri de farklı olacaktır.

Koç Burcu – Baskı Kurmak

Koçlar kartlarını açık oynamayı sever. Girişken tavırlarını bazen karşı tarafı alt etmek için üzerlerine baskı kurarak gösterirler. Kendilerine karşı çıkılmasından hiç hoşlanmazlar ve sözlerini de sakınmadan kullanarak karşı tarafın kabullenmesi ve onların istediği doğrultuda davranmaları için açık bir baskı uygularlar.

Boğa Burcu – Küsmek

Onlar Koçların aksine hiçbir şey söylemeden doğrudan kendi kabuklarına çekilirler. Bunu yaparken de sizinle ilgili her şeye kayıtsız kalabilirler. Kendi köşelerine çekilip sizin onların gönlünü almanızı bekler kendi kendini doldurarak. 

İkizler Burcu – Keskin Sözleri

Sivri zekaları ile keskin dillerini birleştirip adeta sözcüklerini silah olarak kullanıp karşılarındakinin canını yakmaktan çekinmezler. Söylenmeyecek sözlerin sınırını aşabilirler ve nihayetinde bu durumdan kurtulmak için kendinizi ona hak verirken bulursunuz.

Yengeç Burcu – Pasif Agresif Tavırlar

Masum ve yumuşak kalpli Yengeçlerimiz canları yandığında doğrudan değil de dolaylı olarak zarar vermek isterler. Pasif davranışlarıyla canınızı sıkar ve vicdanınıza oynar.

Aslan Burcu – Otoriter Tavırlar

Aslanlar genelde insanları isterlerse rezil edebilecek kadar domine edebilecekleri bir güce sahiptirler. Buna kolay kolay başvurmazlar yalnız otoriter davranışları ile sarsılmaz zannettiğiniz özgüveninizin yerle bir olduğunu görebilirsiniz.

Başak Burcu – Eleştirel Sözler

İğneleyici ve fazla eleştirel tavırlarıyla ün yapmış Başaklar, sizde huzur adına hiçbir şey bırakmazlar. Sürekli söylenirler ve fazla detaycı düşündükleri için de sözleri tükenmek bilmez. Onunla rahatça anlaşabilmek istiyorsanız sürekli alttan almak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu – Rol Yapmak

Vicdana oynayan bir diğer burç olan Teraziler de çaresiz ve masum bir role bürünerek istediklerini karşı tarafa yaptırabilirler. Onlar karşınızda bu şekilde masumca dururken içinizden onun suyuna gitmek ve yardımcı olmak gelir elbette.

Akrep Burcu – Oyun Oynamak

Gizemli Akreplerin ne düşündüğünü veya hissettiğini anlamak oldukça zordur. Ancak karşı tarafı çok iyi analiz edebilirler. Sizin adeta zihninizi okuyabildiklerinden duygularınla oynayabilir ve kendinizi onların istekleri doğrultusunda hareket ederken bulursunuz. O, kafasına bir şeyi koyduysa ne yapar eder bunu gerçekleştirir.

Yay Burcu – Alaya Almak

Siz siz olun İkizlerin, Başakların ve bir de Yayların diline düşmeyin. Biri sivri sözleriyle yaralar, diğeri durmadan eleştirir Yaylar da sizi dalgaya alır. Dışarıdan çok ponçik görünebilirler ancak bir kez canını sıkın durmadan alaya alınabilirsiniz ve sizin daha çok canınız sıkılır.

Oğlak Burcu – Açıkça Saldırır

Oğlaklar sinsi insanlar değildir ama bu ondan çekinmeyeceğiniz anlamına gelmez. Onlar açıkça size saldırgan tutumlarda bulunabilirler ve tehlike çanlarını çalarlar. Aslında otoriter bir insan olduklarından da çevrelerinde onlardan korkan çoktur ve haklıdırlar.

Kova Burcu – Soğukluk ve Mesafe

Onlar hiç uğraşmadan içlerinden geldiği gibi davranır; yani size belli bir mesafe koyarlar. Buz gibi davranırlar ve yanlarına yanaşmak için iki kere düşünürsünüz. Estirdiği soğuk rüzgarlara karşı koyamazsanız onların dediği olur böylelikle.

Balık Burcu – Gözyaşı Dökmek

Balıklar elbette Zodyak’ın en hassas burçlarının başında gelir. Onları yaralayan bir durum söz konusu olduğunda hem gerçekten üzülmüş olabilirler hem de mağdur rolüne bürünerek sizden destek talep edebilirler örtük olarak.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram
error: Turuncu Fal Cafe