14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

ekim -günlük-burç-yorumu | 30 ekim günlük burç yorumu

14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Kariyer hedeflerinize ulaşmak için kendinizi ön plana atacağınız bir gün geçireceksiniz. Ev ortamında belirli düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konularda da dikkat etmeniz gereken bir süreç başlıyor.

BOĞA BURCU

Merkür retrosunun da etkisiyle ilişkilerinizde gerginlikler ve tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Dişinizi biraz daha sıkın, bu günler de geçecek. Yalnız sözlerinize dikkat edin, geri dönüşü olmayacak sıkıntılar çıkabilir.

İKİZLER BURCU

Yeni kapılar açılabilir ve siz de bu fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Tartışmalara açık bir karakteriniz olduğundan, özellikle de şu günlerde davranışlarınızın yanlış anlaşılma ihtimaline karşı açık biçimde iletişim kurmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Para konularında bazı krizler yaşayabilir ve bütün gününüzü bu durumu lehinize çevirmek için uğraş vermekle geçirebilirsiniz. Koşulları değiştiremiyorsanız aynı şeyleri tekrarlamamayı deneyebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Sorumluluklarınızın üzerine gideceğiniz bir gün. Enerjinizi her zamankinden daha düşük bulabilirsiniz. Zihninizi daha fazla bulandırmamak için akışta kalmaya gayret edin ve kendinizi daha organize olmaya itmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Kendinizi gerek sözlerinizle gerekse yaptığınız işlerle ifade etmek isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken fazla abartmamaya özen göstermelisiniz. Bazı konularda eyleme geçmek için sabırsızlanıyorsunuz.

TERAZİ BURCU

Ailevi konular gündeminizde olabilir. Kendinizi her zamankinden daha sıkışmış ve zorlanıyor hissedebilirsiniz. Şayet içinde bulunduğunuz durumları yaratan taraf sizseniz bir miktar geri çekilip durmayı deneyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Yoğun ve fazla hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız yeni haberler sayesinde enerjiniz tükenmek bilmeyecek adeta. Akşam saatlerinde sevdiğiniz insanlarla birlikte sosyalleşme planları kurabilirsiniz.

YAY BURCU

İş hayatınızda sizi destekleyici etkiler alabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi sergilemek isteyeceksiniz. Yaşanacak tartışmaları uzatmamaya çalışın ve sabır gösterin.

OĞLAK BURCU

Yeni başlangıçlar yapmak için çok heveslisiniz. Partnerinizle iletişiminizde gösterdiğiniz rahat tavırlar karşı tarafın da sizi daha iyi anlamasını sağlıyor ve ilişkinizin kalitesi artıyor.

KOVA BURCU

Elinizde olmayan sebepler dolayısıyla kendinizi sıkılmış ve bunalmış olabilirsiniz. İş yükünüzün ağırlığından şikayet ediyor ve adeta gemileri yakacak kadar büyük bir öfke duyuyorsunuz içinizde ancak sabırlı olmanızda fayda var elbette.

BALIK BURCU

Fedakarlıklarda bulunduğunuz konularda verdiğiniz kadar almadığınız zaman öfkeleniyorsunuz ancak riske girmemek adına bunu kimseye belli etmemeye çalışıyorsunuz. Halbuki kendinizi sakince ifade ettiğinizde hem sizin için hem de karşınızdaki insanlar için daha kolay olacak.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram