Aslan Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır?
0 (0)

aslanburcuaslankocbogaikizleryengecaslanbasakteraziakrepyayoglakkovabalikburcuuyumuonlineburcyorumuAslan Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır | Turuncu Fal Cafenbsp

Aslan Burcu Hangi Burçlar İle Anlaşır?

Aslan burcu erkeği ve Aslan burcu kadını hangi burçlar ile uyumludur? Hangileri ile uyumlu değildir? Hadi gelin hep birlikte öğrenelim.

Aslan Burcu – Koç Burcu

Aslan ve Koç burcu, inatlaşmadığı ve birbirlerini yönetmeye kalkmadığı sürece muhteşem bir ilişki yaşar. Adeta birbirleri için yaratılmış gibidir. Aslan, Koç burcunun özgürlüğünü kısıtlamazsa herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. 

Aslan Burcu –  Boğa Burcu

Oldukça zor ilerleyecek bir ilişkidir. İki tarafın da zıt özelliklere sahip olması, ilişkinin ilerlemesini zorlaştıracaktır. Ancak inatlaşmazlarsa aralarında güzel bir birliktelik oluşabilir. Her iki burcun da fedakarlık yapması gerekecek.

Aslan Burcu – İkizler Burcu

Aslan burcu, İkizler burcunun enerjisine bayılacak. Bununla birlikte onun etkisi altına girecek. Pozitif bir burç olan İkizler, Aslan burcunun büyük beğenisini kazanır. Birlikte yapacakları bol kahkahalı sohbetler ilişkilerini sağlam tutar. Eğer Aslan, üstünlük taslamak yerine ona bağlanırsa ilişki harika ilerler. Heyecanlı bir birliktelik.

Aslan Burcu – Yengeç Burcu

İlk başta güzel ilerleyen bir ilişkiyken sonradan sıkıntılar çıkmaya başlar. Yengeç, oldukça hassas ve bağlı bir burçtur. Aslan ise üstünlük taslaması ile bilinir. Yengeç burcunun hassaslığına ve alıngan tavırlarına sabır göstermek gerekiyor. Bazı özellikler anlayışla karşılanırsa gayet güzel devam edecektir.

Aslan Burcu – Aslan Burcu

Bu ilişki ya çok uyumlu ya da çok uyumsuz olur. Gurur yüzünden bir tartışmanın içine düşebilirler. Ancak gururlarını bir kenara bırakıp birbirlerine baskı uygulamazlarsa harika bir iletişim kurarlar. Olabildiğince anlayışlı davranmak ilişkiyi harika bir noktaya taşıyacak.

Aslan Burcu – Başak Burcu

Başak burcunun eleştirel yapısı Aslan burcunu kaçırır. Bununla birlikte Başak, cimridir. Aslan ise cömerttir. Çoğu açıdan anlaşamayacak bu iki burcun ilişkiye başlaması hüsranla bitecektir.

Aslan Burcu – Terazi Burcu

Hemen hemen her konuda uyumlu bir çift. Eğer Aslan, aşk ve mutluluk istiyorsa kesinlikle Terazi burcunu kaçırmamalı. Arkadaş olarak da sevgili olarak da harika bir birliktelik sağlayacaklardır. 

Aslan Burcu – Akrep Burcu

İki tarafta güçlü karaktere sahiptir. Kavgalarının da tutkularının da dozu yüksektir. Heyecanları ile birbirlerini yakıp kavururlar. Aslan ve Akrep arasında kıskançlık nedeniyle tartışmalar olacaktır. Ancak bunları göz ardı etmeniz gerekir. Göz ardı edilirse harika bir ilişki ve harika bir uyum yakalanır.

Aslan Burcu – Yay Burcu

Birbirleri için yaratılmış bir çift daha karşımızda. Tek sorun Yay burcunun umursamaz tavırları olacaktır. Bu tavrı Aslan, eğer görmezden gelirse süper bir ilerleme kaydedilir. Bunun dışında Aslan burcunun da üstünlük kurmayı biraz olsun azaltması gerekir. 

Aslan Burcu – Oğlak Burcu

Son derece tehlikeli bir ilişki. Aslan, canlı ve enerjiktir. Ancak Oğlak, bir o kadar tutucu ve kuşkucudur. Ayrıca yalnızlığı sever. Zıt karakterlere sahip olan bu ikilinin anlaşması ve ortak bir noktada buluşması imkansıza yakındır.

Aslan Burcu- Kova Burcu

Kova, kıskanılmaktan hiç hoşlanmaz ve kısıtlanmaya kesinlikle gelemez. Kaçacak yer arayışına girer. Lakin Aslan, onu kısıtlamaz ve sosyal hayatına devam etmesinde sıkıntı çıkarmazsa büyüleyici bir ilişki ortaya çıkar.

Aslan Burcu – Balık Burcu

Balık, oldukça duygusal ve hassastır. Aslan burcu bu nedenle kesinlikle üzerine gitmemelidir. Ufak bir tartışmada bile Balık, kırılacak ve üzülecektir. Aslan burcunun merhametli ve sevgi dolu davranması ilişkinin devamlılığını sağlar. Yürümesi zor bir ilişkidir.

aslanburcuaslankocbogaikizleryengecaslanbasakteraziakrepyayoglakkovabalikburcuuyumuonlineburcyorumuAslan Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır | Turuncu Fal Cafenbsp
Aslan Burcu Hangi Burçlar ile Anlaşır? | Turuncu Fal Cafe

Online Fal Baktırmak için

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Add your own review

Rating

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram