26 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

26 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Burçlar kişilerinin genel özelliklerini tanımlar. On iki tane burç vardır. Fakat kesinlikle bu burcun özellikleri böyle bu kişide böyledir gibi bir durum yoktur.   Gezegenlerin hareketlerine göre zaman içerisinde duygular farklılık gösterebilir.

Burçlar; Kardinal, değişken ve sabit burçlar üzere üç gruba ayrılır.

Kardinal burçlar mevsimleri başlatır. Koç; baharı, Yengeç; yazı, Terazi; sonbaharı, Oğlak; kışı başlatır. Bu burçlar özgün olmayı ve yaptıkları şeylerde en iyi isterler. Yeni fikirler ortaya çıkarırlar.

Sabit burçlar; boğa, aslan, krep ve Kovadır. Her mevsimin ortasına denk gelen sabit burçlar dengeleyici konumundadır. Bir amaç belirler ve bu amaç doğrultusunda ilerlemeye başlarlar. Kardinal burçların ortaya attığı heyecanlı fikirleri somut şeylere dönüştürürler.

Değişken burçlar; İkizler Başak, Yay ve Balık’tır. Bu burçlar, mevsimleri sona erdiren burçlardır. Herkesin mevsim değişimine uyum sağlamasına yardımcı olurlar. Burçların en bilgeleridirler.

26 Mayıs Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

BALIK: arkadaş ortamının aranılan insanısınız. Maddiyat gezegeninizin size vereceği destekle finans konularında akıllıca davranarak paranızı uygun yatırımlarda etkin hale getirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız sivri zekasıyla diğerlerinden ayrılıyor

26 Mayıs Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

KOVA: İyi arkadaşlığın doruklarına çıkacağınız bir gün. Sizi olumlu etkileyecek enerjiler alacaksınız. Kuvvetli eli maşalı kimselerin desteğini hissedecek ve onlarla aranızı iyi tutacaksınız. Duygularınızı mantığınızla kamçılayacağınız bir gün olabilir, hayatınıza kurallar getireceksiniz.

26 Mayıs Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

OĞLAK: Yaşam kaliteniz artıyor… Değişik fikirler üretip ilginç organizasyonların içinde var olacaksınız. Sizi yücelten kişilerle bir arada olacağınız günlerdesiniz. Stresi kaldırıp bir kenara koyabilirsiniz, gün sizin için aydınlık.

26 Mayıs Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

YAY: İşyerinizde değişim ve başlangıçlar için uyumlu günlerinizden biri. Paraya ve lükse olan merakınız sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

26 Mayıs Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

AKREP: Ortaklık yaptığınız kişilere dikkat etmeniz önemli bir gün. Yeni iş birlikleri gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça işler ayağınıza gelecek, para parayı çekecek. İş arayanlar teklifleri değerlendirebilirler. Venüs sizi bugün olumlu etkileyecek, aşk gidişatınız güzel.

26 Mayıs Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

TERAZİ: İkilem içindesiniz. Seçenekleriniz arttıkça karar vermek üçleşiyor. Her zaman benimsediğiniz; mantığınızdan ayrılamayan bir yapınız olduğu aşikar içinizde duyduğunuz hareketliliğe anlam vermekte ve bununla baş etmekte zorlanabilirsin.

26 Mayıs Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

ASLAN: kariyer planlaması karşısında kafanızın karışmasını istemiyorsanız, eşinizden destek alabilirsiniz. Hisleriniz oldukça yoğun görünüyor. Bugün özellikle planlarınızı düşünerek ve düzenli uygulamayı denemelisiniz.

26 Mayıs İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İKİZLER: En iyi arkadaşlarınızdan önemli bir yardım alacaksınız. Olmak istediğiniz konuma kolaylıkla varacaksınız. El çabukluğu ve sanatsal alanlarda başarı sizi bekliyor. Bugün sizin gününüz olabilir.

26 Mayıs Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

BOĞA: Hislerinizdeki çoğalma nedeniyle sabırlı olmalı ve oto kontrolü tekrardan ele almak zorunda kalabilirsiniz.. hırçın olup, güç gösterisi yapıp ilişki içinde olduğunuz kişiye sert çıkışlar yapabilirsiniz. Bu süreçte karışıklık içinde kalabilirsiniz ama gün sonunda kendinizden emin hareket edeceksiniz.

26 Mayıs Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

KOÇ: İş hayatınızdaki konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi çok iyi değerlendirmelisiniz. Uzun zamandır planladığınız ataklar kolay bir şekilde gerçekleştirecek güçtesiniz.

26 Mayıs Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

BAŞAK: mantığınıza uygun, çıkarlarınızı destekleyecek kişilerle görüşeceksiniz. yakın arkadaşlarınızla ya da ailenizle, çok eğleneceğiniz ve sporla ilgileneceğiniz bir gün olacak ve onlarla kaliteli zaman geçirmenin keyfine varacaksınız.

26 Mayıs Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

YENGEÇ: Zekice ve hızlı düşünceler varlığını devam ettiriyor, odaklandığınız için amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. İş ortaklarınızın imkanlarından faydalanabilirsiniz. iş hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. Beklenmedik harcamalarınız olabilir unutmamalısınız.

Puan
Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

//