25 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

25 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir.

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

İçe kapanık ruh halinizden artık uzaklaşmanız gerek. Olayların üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Beraberinizdeki insanlara da bu ruh haliniz sirayet ediyor. Kişisel bakım veya spor faaliyetlerine odaklanarak kendinize gelmeyi deneyebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Finansal konularda yaşadığınız zorluklar kısa zamanda çözüme ulaşacak. Ayrıca kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeme gelebilir. İşlerinizi tamamlamak için de destek talep ediyorsunuz.

İKİZLER BURCU

Bugün fazlasıyla sevgi dolusunuz ve içinizde taşıdığınız hassas konular açığa çıkıyor. İnsanlarla konuştuğunuzda gardınızı indiriyormuş gibi hissetmenize gerek yok. Dostlarınıza zaman ayırmayı atlamayın.

YENGEÇ BURCU

Kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz. Akşamüstü saatlerinde arkadaşlarınızla bir görüşme planlayabilirsiniz. Kafanıza taktığınız problemleri dert etmek yerine akıl danışarak küçük küçük adımlar eşliğinde çözüme ulaştırmayı deneyin.

ASLAN BURCU

İnsanların sizin hakkınızdaki olumsuz söylemlerine kulak asmayın. Bu zamana kadar bu tavırlarınızla çok şey başardınız. Size karşı kıskançlık yapıldığını hissediyorsunuz; ancak bundan tahrik olmadan durumu yönetmeyi de iyi biliyorsunuz.

BAŞAK BURCU

Gelecek planlarınıza yönelik umutlarla dolusunuz. Bu da sizi çok enerjik kılıyor. Öğle saatlerinden sonra sürpriz bir telefon alabilir ve uzun zamandır görmediğiniz sevdiğiniz bir dostunuzla vakit geçirme imkanı yaratabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Bugün çatışmalardan ve gerginliklerden kaçınmıyorsunuz. İş hayatınıza yönelik konularda dişlerinizi göstermeye başlamanız şaşkınlık yaratacak. Hesaplı hareket etmekten vazgeçmeyin.

AKREP BURCU

Üzerinize gereğinden fazla bir sorumluluk yüklendiğini düşünüyorsunuz. Bu da sizi çalışmaktan soğutuyor. Özel hayatınızda da beklentilerinizin karşılanmaması dolayısıyla huysuzluk edebilirsiniz.

YAY BURCU

Günlük koşturmacadan uzak kalmak için kendi kendinize huzur ortamları yaratacaksınız. Ancak finansal kaynaklarınızda düzenleme yoluna gitmeniz gerekir. Zira yaptığınız fevri harcamalar uzun vadede canınızı oldukça sıkabilir.

OĞLAK BURCU

Bugün duygusal konularda kendinizi çok şanslı hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızdaki gerginliklerin son bulmuş olması sayesinde çevreye mutluluk saçıyorsunuz.

KOVA BURCU

Ailenize ayıracağınız keyifli bir gün sizi bekliyor sevgili Kovalar. Yaşamın farklılıklarını herkesten çok kucaklamanız dolayısıyla kimsenin yaratamadığı fırsatları yaratabiliyorsunuz.

BALIK BURCU

Sakin ve sabırlı kişilik yapınızı zorlayacak olaylar gündeme gelebilir. Kendinizi şu sıralar biraz asabi bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Çok çalıştığınızı düşünüyorsunuz ve sosyal yaşantınıza da vakit ayıramamak canını sıkıyor.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

 

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram