24 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçlar güncel burç yorumları astroloji | 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU | Turuncu Fal Cafe | Türkiye ve Ankaranın En İyi Falcıları

24 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

İş hayatınızın yoğun temposundan sıkılıp hafa sonunu sevdiğiniz insanla şehrin dışında geçirmek isteyeceksiniz. Bu günlerde baş ağrısı çekmeniz muhtemel, kendi sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.

BOĞA BURCU

Aldığınız kararların başkaları tarafından eleştirilmesine dayanamıyorsunuz. Fikirlerinizden taviz vermek istemiyorsunuz ve bu yüzden de sabit fikirlilikle suçlanıyorsunuz.

İKİZLER BURCU

Başka insanların kolayca fark edemediklerini söylüyorsunuz ve insanlarda hafif bir şok etkisi yaratıyorsunuz. Bildiklerinizi konuşmaktan vazgeçmeyin ancak dilinizin sivri tarafını da gereğinden fazla kullanmayın.

YENGEÇ BURCU

Aile bireylerinizden ayrı yaşıyorsanız onlara çokça özlem duyuyor olabilirsiniz. Onların desteği sayesinde kendinize güveniniz artıyor. Bu günlerde havanın durumundan da etkilenebilirsiniz, önleminizi alın.

ASLAN BURCU

Sosyal ortamlardan bıkmış bir tavır içine girebilirsiniz ve artık yalnız kalmak istiyorsunuz. Süreğen bir koşturmacanın içindeyken kendinizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsunuz ve bu da canınızın sıkılmasına sebep oluyor.

BAŞAK BURCU

Ufak tefek sakarlıklara açık olabilirsiniz, hızlı hareket etmemeye çalışın. Öte yandan mükemmelliyetçi tavırlarınız size fazladan stres bindiriyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Aile bireylerinizle geçmişte yaşadığınız tartışmalar meyvelerini vermeye başlıyor ve artık kendi istekleriniz doğrultusunda daha özgüvenle hareket ediyorsunuz. Duygularınız paylaşmaktan çekinmeyin.

AKREP BURCU

Size başka diğer insanlara başka konuşan bir yakınınız tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kısa seyahatler planlayarak bir süre uzaklaşmak istiyorsunuz.

YAY BURCU

Eşiniz veya varsa partneriniz kendi isteklerini size dayatabilir ve siz de kısıtlandığınızı hissederek tartışma başlatabilirsiniz. Moraliniz düşük olduğunda bu iş hayatınızdaki performansınıza da olumsuz biçimde yansıyor.

OĞLAK BURCU

Özel yaşantınızda kendinizi hiç olmadığınız kadar huzur dolu hissedeceksiniz. Sizinle aynı düşüncede olmayan insanlarla gerginlikler yaşama ihtimaliniz var ancak pek de umrunuzda olmayacak.

KOVA BURCU

İş hayatınızda yaşadığınız gelgitler sizi agresif tavırlar sergilemeye itiyor. Aile hayatınızda da insanların size karşı düşüncelerini yanlış anlayabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmanızda fayda var.

BALIK BURCU

İş hayatınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Size vaat edilenlerle size verilenler arasınadaki fark moralinizi bozacak. Kendinize haksızlık edildiğini düşünüyorsunuz ve sessiz kalamayacaksınız.

BAŞAAAAAAKZONE 28 |

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Kahve Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram