BURÇLAR HANGİ BURÇLARLA EVLENMELİ?

BAŞAAAAAAK-ZONE (29) | BURÇLAR HANGİ BURÇLARLA EVLENMELİ? | Turuncu Fal Cafe

BURÇLAR HANGİ BURÇLARLA EVLENMELİ?

Astroloji bir yol haritasıdır. Karakter yapımızdan ailevi meselelere, hangi mesleklerde başarılı olacağımızdan gelecekte nasıl bir insanla evleneceğimize kadar birçok konuda  astrolojik sembollerden, gezegenlerden faydalanabilir. Bu yazımızda da hangi burcun sağlıklı bir evlilik hayatı yaşaması için hangi burçla evlenmesinin daha iyi olacağını tartışıyor olacağız.

Astrolojik görülerin yapıldığı kişiye özel doğum haritası analizi ile hayatınıza yön verebilirsiniz. Hayallerinize kavuşmak için neler yapmanız gerektiğini alanında uzman bir gerçek falcı ile fal baktırmak doğru bir tercih olabilir. İstediğin fal çeşitleri online fal olarak da artık hizmet vermektedir. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın çünkü gerçek falcı ile birlikte seansınızı gerçekleştirirsiniz; yapay zeka kullanılmaz, sanal fal değildir. 

ŞİMDİ BAKALIM KİM KİMİNLE EVLENECEK? Burçlar hangi burçlarla evlenmeli ?

Koç Burcu 

Cesur ve atılgan, laflarını sakınmayan Koç burçları için en doğru eşleşme elbette onlar gibi eğlenmesini bilen ve heyecanlı burçlar olacaktır. Fazlasıyla bağımsız ve özgün tarzlarıyla Yay ve Kova burçları Koçlar ile birlikte uzun dönem birlikteliklere imza atabilir.

Boğa Burcu 

Yer yer sabit fikirleri ve inatçılıklarıyla ömür törpüsü olan Boğalar, hassas kalpli ve onları düşünecek insanlar olan Yengeçlerle evlenirlerse çok tatlı bir beraberlikleri olacaktır. Bunun yanında sadakate en az Boğalar kadar önem veren Akrepler ile de aşkın ve tutkunun baskın çıktığı hoş bir evlilikleri olacaktır.

İkizler Burcu 

Fikirlerle dolu olan ve bitmek bilmez meraklarıyla saatlerce düşüncelerini paylaşacakları ve tıpkı kendileri gibi özgün insanlar olan Kovalarla eşleşmeleri her iki taraf için de isabetli olacaktır. Ayrıca yine yapışık bir çift anlayışları olan Yaylarla da oldukça iyi anlaşabilirler.

Yengeç Burcu

Yumuşak kalpli ve sevdiklerini beslemekten çok keyif duyan Yengeçler için içtenlikle seven ve sevildiğini muhakkak görmek isteyen Aslanlar ile sevdiklerine sadık davranan Boğalar çok doğru tercihler olacaktır.

Aslan Burcu

Güçlü ve iddialı duruşlarıyla en çok Terazi burçlarını etkiler Aslanlar. Terazilerin uyumlu yapısından çokça hoşnutluk duyarlar ve uzun dönemli ilişkileri olur. Ayrıca sessiz görünen Balıklar da her ne kadar Aslanların zıt kutbu gibi görünse de aralarında anlayışın hakim olduğu güzel bir birliktelik yaşarlar.

Başak Burcu

Zihinsel yapılarının, hayat tarzlarının ve düşünce biçimlerinin en çok uyuştuğu burç olan Boğa ile Başaklar ömürlük bir birliktelik yakalarlar. Bunun yanında hayatta ciddiyetlerinden ödün vermeyen Oğlaklar da Başaklar için en doğru eşleşme olacaktır.

Terazi Burcu

Sanattan anlayan ve hoşgörülü ilişkiler peşinden koşan iki burç Teraziler ve Boğalar birbirleri için yaratılmış gibilerdir. Birlikte yavaş ilerleyen ama sağlam temellere dayanan bir ilişkileri olacaktır. Boğalar dışında Teraziler, karşıt burçları Koçlarla da çok dengeli bir birliktelik kuracaklardır.

Akrep Burcu

Su grubunun duygularını en yoğun yaşayan Akrepleri için düşüncede derinlik arayan ve sezgilerin gücüne saygı duyan Başaklar uygun bir eşleşme olacaktır. Bunun yanında kendileri gibi duygusal hareket eden Balıklarla da güzel bir evlilik yaşamaları çok yüksek ihtimaldir.

Yay Burcu

Yaylar en çok kendilerine çok benzeyen insanlarla anlaşabiliyorlar; dolayısıyla bu da kendileri gibi Yay burçları oluyor. Yaylar dışında orijinalliklerinden ve özgür ruhlarından ödün vermeyen Kovalarla çok iyi anlaşabilirler.

Oğlak Burcu

Gerçekçi Oğlaklar bir miktar hayal alemine dalan Yengeçlerle çok uzun dönemli birlikteliklere imza atarlar. Bunun yanında mantığın ağır bastığı ciddiyet dolu bir başka burç olan Boğalar da onlar için uygundur.

Kova Burcu

Yüksek enerjili İkizler ile kendi burçları olan Kovalar kadın veya erkek olsun her Kova burcu insan için en doğru seçim olacaktır.

Balık Burcu

Akreplerle oldukça duygu yüklü ve yıllar geçse de tutkunun azalmayacağı bir ilişki yaşayacaklardır. Akreplerle birlikte Balıklar için en doğru eşleşme Koçlardır.

BAŞAAAAAAK-ZONE (30) |

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram