FALCILAR TESTLER

18 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

18 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Astroloji bir yol haritasıdır, yolunuzu buradan aydınlatabilirsiniz, Günlük burç yorumlarınızı buradan takip edebilirsiniz…

Gün içinde hissettiğimiz bu gerilim ve mücadele gerektiren enerjileri öğle saatlerinde biraz olsun kontrol altına alabilir; istek ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabiliriz. Bu süreç uzun vadeli adımlar atmak; ayağımızı zemine sağlam basarak ilerlemek ve konusunda otorite olan kişi ve kurumlardan destek almak için uygun saatler dilimi olabilir. 

Yıldızınızın bugün sizin için neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Bugün kalabalıklardan uzaklaşıp tenhalara kaçmak isteyeceksiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızın yoğun olduğu ancak ortaklaşa işlerde bulunduğunuz insanlarla yeni atılımlar gerçekleştireceğiniz bir gün olacak.

BOĞA BURCU

Girdiğiniz her ortamda özgün kişiliğinizle göz dolduruyorsunuz. Çevrenizdeki insanların söylediklerine kayıtsız kalarak kendi bildiğinizi okuyacaksınız.

İKİZLER BURCU

Önyargılarınızı bir kenara atıp daha mantıklı düşünmeyi deneyin. Cesurca adımlar atmanız her zaman yararınıza olacaktır. Gerekli bağlantıları kurabilecek fırsatınız var.

YENGEÇ BURCU

Tavırlarınızla kişiliğinizi tam olarak yansıtmak istiyorsunuz. Duygularınızı kısıtlamadan ama doğru şekilde sözlü iletişim kurduğunuzda etrafınızdaki insanlar daha mutlu olacaklar.

ASLAN BURCU

Maddi konularda rahatlama yaşayabileceğiniz günler geliyor. Yaşam kaliteniz artacağından etrafta ışık saçarak yürüyeceksiniz. Sahip olduğunuz gücün farkındasınız.

BAŞAK BURCU

Duygusal dünyanızdan bu kadar uzaklaşmayın. Sizi seven insanlar işinize ne kadar değer verdiğinizi ve çok iyi yaptığınızı zaten biliyor ancak sizin muhabbetinize ihtiyaçları var.

TERAZİ BURCU

Bütün gözlerin üzerinizde olduğunun farkındasınız. Gün içinde yapmak istediklerinize dair türlü olanaklar sizi bulacak. Şanslı bir gün.

AKREP BURCU

Kişisel problemlerinizi ailenizle ilgili yaşayacağınız başka sorunlar sebebiyle rafa kaldıracaksınız. Canınız bugün oldukça sıkkın olabilir. Kendinize zaman tanıyın.

YAY BURCU

İnsanlara bu kadar mesafeli durmayın. Daha esnek ve ilgili davranmak sizin de yararınıza. Maddi konularda bir zorlukla karşılaşmayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Canınızı sıkan konuları artık aşmanızın vakti geldi. Kendinizi yenilemek istiyorsunuz ve gökyüzünün etkileri de bu konuda size şans sunuyor.

KOVA BURCU

Mantıksal becerilerinizi fazlaca kullanmak zorunda kalacağınız bir gün. Attığınız adımlarda arkanızda destek olduğunu hissedeceksiniz.

BALIK BURCU

Hayal gücünüzü gerçeklerden kaçmak yerine sorunlarınızı yaratıcı şekilde çözüme kavuşturmak için kullanın. Zannettiğiniz kadar duygularınızın esiri değilsiniz.

*(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

https://www.instagram.com/accounts/login/

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir