FALCILAR TESTLER

14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıldızınızın bugün size neler söylediğini merak ediyorsanız detaylar aşağıda:

KOÇ BURCU

Kariyer hayatınızla ilgili köklü değişikliklere sahne olacak girişimler peşine düşebilirsiniz. Gökyüzünün etkileri de sizi destekleyecek. Çalışma alanınızda yaratacağınız yeni, düzenle her şeye yeniden başlamış kadar yenilenmiş hissedeceksiniz.

BOĞA BURCU

Kafanızı karıştıran bazı ayrıntılar içinde boğulabilir ve büyük resmi kaçırabilirsiniz. Alttan aldığınız konular artık sinirlerinizi ciddi manada bozmaya başlayabilir. Kendinizi açık bir dille ifade etmeli ve rahatsızlıklarınızı konuşmaktan çekinmemelisiniz.

İKİZLER BURCU

Kendinizi eksik veya yetersiz hissettiğiniz konularda geliştirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. İlişkinizde de kırılgan hissettiğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Sevginizi açıkça ifade edin ve gerisini evrene bırakın.

YENGEÇ BURCU

İnsanlara karşı genel bir tahammülsüzlük içinde olabilirsiniz. Ancak bu durumun özellikle aile yaşantınızda size zorluklar çıkarabileceğinin bilincinde olun. Kendinizi engellenmiş hissediyor olabilirsiniz ve bu durum geçici.

ASLAN BURCU

Fikirlerinizi paylaştığınızda çevreniz tarafından onaylanma ihtiyacı içine sürükleniyorsunuz. Ancak insanlar sizin gibi düşünmeyebilir ve bu durum da onların “yanlış olduğunu göstermez. Aktif şekilde insanları dinlemeyi öğrenmeniz gerekir.

BAŞAK BURCU

Bu günlerde içsel hazinenizi keşfettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz. İç sesinizi daha net duyacaksınız ve dış koşulların sesini susturmayı başaracaksınız.  İnsanlara sınır çizebilecek ve hem özel hayatınızda hem de iş yaşantınızda yeni kapılar açacaksınız.

TERAZİ BURCU

Aşk hayatınızdaki güzel kıpırdanmalar partnerinize olan sevginizi pekiştirecek. Geçmişten gelen kötü tecrübeler, size endişe yerine daha fazla güven veriyor. Ailenize kabul ettirmek zorunda hissettiğiniz konularda bir kabulleniş göreceksiniz.

AKREP BURCU

Amaçlarınızın sizi somut sonuçlara mı götüreceğini yoksa fazla idealist mi davrandığınızın ayırdında olmanız gerekir. Zira, emeklerinizin karşılığını alamazsanız kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz.

YAY BURCU

Düşünceleriniz adeta zihninizden çağlayanlar gibi akıyor ve onları sabitlemeye çalışırken zorlanıyorsunuz. Bu durum yaratıcı tarafınızı ortaya koymanızı sağlarken bir yandan da sizi zihinsel anlamda tüketebilir.

OĞLAK BURCU

Karar vermeniz gereken konularda aceleci davranmamaya çalışın. Fazla sonuç odaklı olmak bazı önemli ayrıntıları gözden kaçırmanıza sebep olabilir. Her gününüzü bir öncekinden daha hırslı geçiriyorsunuz, aman dikkat!

KOVA BURCU

Yeni yerler keşfetme ve hatta evinizi taşıma isteği içinde olabilir, bunun için girişimde de bulunabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuz planları etkin bir şekilde kullanabiliyorsunuz. 

BALIK BURCU

Gelir kaynaklarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir, ailenizle ilgili daha öncesinde yaşadığınız pürüzler varsa bunlar da çözüme kavuşabilir. Arkadaşlarınızla ilgili çözülmemiş meseleler varsa onlar da hızlı bir şekilde sonuca ulaşacak.

*

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Oyla
[Toplam: 0 Puan: 0]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir