PARTNERİNİZİN SİZDEN SOĞUDUĞUNUN BELİRTİLERİ

PARTNERİNİZİN SİZDEN SOĞUDUĞUNUN BELİRTİLERİ

PARTNERİNİZİN SİZDEN SOĞUDUĞUNUN BELİRTİLERİ

Son zamanlarda sevgilinizin veya eşinizin davranışlarında farklılık sezdiniz mi? Ufak detaylara dikkat eden biriyseniz partnerinizin sizden uzaklaştığını hemen fark edebilirsiniz zira her zaman belirgin biçimde gösterilmeyebilir. Aşağıda listelediğimiz davranışların sergilenme sıklığı arttıysa ve  bunları açık biçimde gözlemlemeye başladıysanız ilişkiniz için tehlike çanları çalmaya başlamış demektir.

(Keyifli bir gün geçiriyorsanız, içinizde geçmek bilmeyen ve nereden geldiğini çözemediğiniz iç sıkıntınız varsa ya da tamamen eğlencesine fal baktırmak istiyorsanız adresiniz ülkedeki en iyi falcılar olmalı. Aklına gelebilecek fal çeşitleri arasında en yaygın olarak tercih edilen tarot falı , kahve falı , su falı , aşk falı , yıldızname gibi fallara gerçek falcı tarafından en iyi hizmet sunulur. Dilerseniz online fal hizmetini kullanarak da gerçek falcı ile seans düzenleyebilir; online fal avantajından bulunduğunuz her ortamdan faydalanabilirsiniz.)

Sizinle Eskisinden Daha Az Paylaşımda Bulunuyorsa

Eskiden sizinle gününün her ayrıntısını paylaşan, düşüncelerini ve duygularını sizden gizlemeyen sevgilinizin artık pek paylaşımda bulunmadığını fark ettiniz mi? Yalnızca sözel iletişim olarak da değil, telefonunu sizden gizlemesi, sorduğunuz soruları geçiştirmesi veya yüzeysel cevaplar vermesi şüphelenmeye yol açabilir. Elbette her insanın, bir partneri olsa dahi kendine özel bir yaşantısı olur ancak paylaşım sıklığında ve miktarında değişiklikler söz konusu ise canınızın sıkılması gayet doğal. Çünkü sizden uzaklaşmaya çalıştığına dair bir işaret olabilir bu.

Gelecek Planları Konuşmak İstemediği Konular Arasındaysa

Siz ortak geleceğinize dair konuşma yapmak istediğinizde, konuşmaktan kaçınması su götürmez bir soğuma belirtisidir ancak yakın gelecekte örneğin arkadaşlarınızla yapacağınız planlara bile dahil olmak istemiyorsa şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bir insan, karşısındaki kişiyi gelecek planlarına, hayallerine dahil ediyorsa onu gelecekte de yanında görmek istiyor demektir. Ancak partneriniz gelecekle ilgili konuşmaları geçiştiriyorsa sizinle vakit geçirmek istemediğini anlayabilirsiniz.

Ufak Pürüzlerde Bile Büyük Tepkiler Veriyorsa

İlişkinin başlarındayken sevdiğimiz insanın çoğu özelliğini hoş görme eğiliminde olabiliriz ve bu durum zaman içinde birbirimize alıştıkça değişkenlik gösterebilir. Ancak burada bahsettiğimiz tam olarak bu değil. Normal şartlar altında aranızda çıkan minik pürüzler artık büyük sinir krizlerine sebep oluyorsa, partnerinizin sinirlerine dokunmaya başlamışsınız demektir. Size karşı olan ilgisinde bir azalma olduğundan her hareketinizin onu rahatsız etmesi muhtemeldir. Dolayısıyla neden küçük şeylere büyük tepkiler verdiğini merak ediyorsanız cevabı ne yazık ki sizinle eskisi gibi yakınlık kurmak istemediği olabilir.

Meşguliyeti Arttıysa

Eski zamanlarda onun önceliğiniz olduğunuz için size vakit ayırır ya da zaman yaratırdı. Ancak son zamanlarda sizinle birlikte vakit geçirmek yerine hep başka meşguliyetleri varsa ve artık bunun bahane boyutuna eriştiğini düşünüyorsanız, sizden soğumuş olması kuvvetle muhtemel. Yan yanayken bile sosyal medyaya veya dizi filmlere, oyunlarına daldıysa, yalnız yemek istiyorsa size tahammülü kalmamış olabilir.

Tartışmaktan Kaçınıyorsa

Herhangi bir konu hakkında rahatsızlık duyduğunuz fikirleri ona söylediğinizde gereksiz alınganlık gösteriyor ve savunma moduna geçerek tartışma çıkmamasını istiyorsa ilişkinizin artık tükenmiş olduğunu söyleyebiliriz. Tartışma yaşamak sorunların çözümü için gerekli ve her iki taraf da üslubunu bildiği sürece kötü bir şey değildir. Fikir ayrılıklarında pek tabii tartışmalar ve gerginlikler yaşanabilir; ancak sorunların çözümünden kaçılması sorunun da önemsenmediği anlamına gelebilir.

Sevgi Sözcükleri Kullanmayı Bıraktıysa

Özellikle ilişkilerimizin başlarında birbirimizden sevgi ifadelerini esirgemez, ufak hediyeler alır, bulutların üzerinde dans ederiz. Zaman içinde ilişki ilerledikçe aradaki bağ da kuvvetlenir ve dolayısıyla sevgimiz de gerçekse sağlam temelde ilerler. Sevgiyi gösteren sözler ve davranışlarda azalma varsa sizden soğuduğunun işareti olabilir. Tabii yine de ardında bambaşka bir hikayenin olmadığından emin olmanız gerekir.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram