06.07.2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

günlük burç yorumu |

Astroloji, Güneş Sistemimizdeki gök cisimlerinin ve onların hareketlerinin insan karakterini nasıl şekillendirdiğini ve aynı zamanda kadersel etkilerini de açıklayan bir kültürdür. Dolayısıyla astroloji, hem doğum anımızla birlikte bizi özel kılan yıldızlarımızı anlamamıza hem de evrenin bizim enerjimize ne şekilde hizmet ettiğini keşfetmemize yardım eder.

6 Temmuz 2021 için gökyüzünde ne yazık ki enerjimizi sömüren ve halet-i ruhiyemizde durgunluk yaratan etkiler mevcut. Ancak bir iyi haberimiz de var: çok yakın bir zamanda yeniden yazın neşesini üzerimizde hissedeceğiz. Yalnızca önümüzdeki günler için, Yeni Ay oluşana kadar biraz daha sabır göstermeliyiz.

Güneş’in Uranüs’le olan açısı hayat akışına daha rahat kapılıp gitmemize olanak sağlayabilir; ancak ilişkilerimizin önünde engeller olduğunu sezersek, olayın içinde kaybolup öfkeye kapılmaya da açık enerjilerin mevcut olduğunu fısıldıyor gökyüzü. Para gezegeni Venüs’ün de sıfırcı hoca Satürn’le yaptığı karşıt açı harcamalar konusunda uygun bir zaman dilimi olmadığı konusunda da bizi uyarıyor.

Aşağıda günlük burçlarınızı okurken Güneş burcunuzla birlikte Yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin.

KOÇ BURCU

Yakın çevrenizle veya arkadaşlarınızla ortaklaşa bir girişimde bulunma niyetiniz varsa kafanızı karıştıran hususları netleştirmeden adım atmayın; onlardan yanlış etkilenip hatalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ailenizle vakit geçirme arzunuz artabilir. Bu günler taşınma niyetiniz varsa sizin için oldukça uygundur.

BOĞA BURCU

Fazlasıyla hareketli ve başka insanları takmayacağınız bir gün sizi bekliyor Boğalar çünkü son zamanlarda canınızı çok sıkan olayları üst üste yaşamıştınız. Anne ve babanızla problem baş gösterebilir, onların sizin beklentileriniz karşılamadıklarına tanıklık edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Maddi konularda hayatın sizi desteklediğini hissedip net kararlar aldığınızı görebilirsiniz. Ancak zihninizin bulanıklaştığı konular hakkında hızlıca karar almakta ısrar etmeyin. Zira çevrenizden de beklediğiniz onayı alamayabilirsiniz. Yeni Ay’a kadar dişinizi sıkmanızı tavsiye ediyoruz; Yeni Ay’la birlikte ruhunuzdaki yükün hafifleyeceğini müjdeliyor gökyüzü.

YENGEÇ BURCU

Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızdan birtakım haberler alabilirsiniz. Öte yandan Güneş’in sizin burcunuzda bulunması sağlığınıza sağlık katarken aklınızdaki planları hayata geçirmek için de bugün güzel bir başlangıç olabilir sizin için.

ASLAN BURCU

Bugün gökyüzünün etkileri sizi çok çalıştırabilir; bunu yaparken kalp veya kemik ağrıları da çekmeniz olasıdır. Ruhsal ve spiritüel konulara ilginiz artabilir ve bunlarda şifa bulabileceğiniz bir gün olacaktır.

BAŞAK BURCU

Gelecek planlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza veya yakın çevrenize dair fikir değişiklikleri veya kalp kırıklıkları yaşanabilir. İşle ilgili meselelerin de beklentilerinizi karşılamadığını hissedebilir ve ikili ilişkilerinde de fazla anlamlar yüklediğinizi fark edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Ödemeler ve yapılması gereken finansal konularla güne başlayabilirsiniz. Mesleki hayatınızda sürprizler yaşanabilir, desteklendiğinizi görebilirsiniz. Venüs’ün konumu sebebiyle sağlığınıza daha fazla dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

AKREP BURCU

Eğitim ve seyahat konularında önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Toplumsal işlerinizde sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Parasal konularda ihtiyatlı davranmanızda fayda var.

YAY BURCU

Varsa partnerinizle alakalı bazı haberler alabilir ve bu konu da canınızı sıkmaya sebep olabilir. Beklediğiniz bir para varsa hızlıca sonuçlanabilir. Biraz daha büyük resme bakmaya ihtiyacınız var gibi görünüyor.

OĞLAK BURCU

Eğlenceli konulara odaklandığınız bir gün olacak sevgili Oğlaklar; etrafınıza neşe saçabilirsiniz. İlişkiler ve ortaklıklar konusunda sorunlarla karşılaşmayacaksınız; ancak olursa iş sözleşmelerinizde gözden kaçırmamanız gereken noktalara dikkat edin.

KOVA BURCU

Ailevi konulara daha fazla önem verdiğiniz bir gün olabilir. Gökyüzü bu konuda sizi desteklemediğinden koşulları kabullenmeye çalışmanız yararınıza olabilir. Bugün söylediklerinize dikkat edip söz vermemeye çalışın.

BALIK BURCU

Kısa vadeli planlar günü sevgili Balıklar. Aşk hayatınızda güzel oluşumlar mevcut; hayatınızda bir insan varsa ilişkinizi ileri seviyelere taşımayı düşünebilirsiniz. İş hayatınız yorucu ve huzursuz geçebilir.

Falcı

Gerçek Fal Telefon HattıFal Baktır Whatsapp HattıOnline sesli tarot Falı ve Online Falcılar instagram